Premiery i nowości w Chrześcijańskim Graniu

4 listopada, 2013 Wyłącz przez mateo

nowosciZaczeliśmy nowy tydzień. Długo oczekiwane nowości – Budzy i Trupia Czaszka – “Mor” oraz “Jednego serca, jednego ducha 2013”, “Panny Wyklęte” czy też długo oczekiwane filmy takie jak “Home Run” są już w naszej ofercie.

 

Już od kilku dni w naszym sklepie dostaniecie najnowszy krążek Tomka Budzyńskiego i Trupiej Czaszki – “Mor”. Od razu powiemy – lekko nie będzie:) To najmocniejsze dzieło Budzego jakie nagrał w życiu. I bez taryfy ulgowej.

 

Budzy i Trupia Czaszka – “Mor”

budzy-i-trupia-czaszka-mor-cover-okladka

 

Podobnie jest z najnowszą płytą, która jest zapisem tegorocznego koncertu Jednego serca, jednego ducha 2013. Płyty te mają już wierną rzeszę fanów i pozwalają raz jeszcze wrócić do największego koncertu uwielbieniowego w Polsce.

 

Jednego serca, jednego Ducha 2013 Live

jednego serca jednego ducha

 

Płytą miesiąca jest najnowsza płyta Antoniny Krzysztoń “Czekaj”, która zawiera 4 nowe utwory oraz te bardziej znane w nowej aranżacji. Skromnej, ale przez to bardziej skupiającej na pięknych tekstach. Polecamy!

 

Antonina Krzysztoń – “Czekaj”

antonina-krzyszton-czekaj-cover-okladka

 

Po rewelacyjnie przyjętych “Morowych Pannach”, Maleo i spółka przedstawiają nam nowy projekt – “Panny Wyklęte”. Poświęcone są one Żołnierzom Wyklętym. Wśród śpiewających znalazła się śmietanka wokalistek polskich: Kasia Kowalska, Marika, Halina Mlynkowa, Lilu, Ania Brachaczek, Ifi Ude i inne. Polecamy!

 

“Panny Wyklęte”

panny-wyklete-front

 

Uzupełniamy też ofertę o popularne płyty Arki Noego, ostatnią płytę Luxtorpedy oraz “Koncert w teatrze” 2 Tm 2,3.

 

Arka-Noego_wszystkie_piosenki_front

 

Przypominamy też o pełnej ofercie filmów. Szczególnie polecamy najnowszą produkcję autorów “Fireproof” i “Odważnych”, która miała polską premierę tydzień temu – “Home Run”. Opowiada ona historię sławnego baseballisty, który musi zmierzyć się z alkoholizmem oraz własną przeszłością.

Home Run

homerun_dvd_front