Luxfest 2013 już za chwilę!

14 listopada, 2013 Wyłącz przez mateo

luxfest2Już pojutrze, 16 listopada 2013 rozpocznie się Luxfest – najważniejsze wydarzenie muzyczne tej jesieni w Polsce!

Oczekujemy z niecierpliwością, bo i my tam będziemy. Podczas 12 godzinnej imprezy zagrają m.in. Luxtorpeda, Maleo, Budzy i Trupia Czaszka oraz Grubson! Przewidziana jest też specjalna strefa rodzinna.

 

 

Dlaczego będzie tak ciekawie? Bo usłyszymy wiele nowości! Zarówno Budzy, jak i Maleo przygotowali nowe utwory, a Luxtorpeda na osłodę po przełożeniu premiery płyty, zagra kilka najświeższych kawałków.

 

Ale to nie wszystko…

 

Zagrają też młode zespoły, wybrane w konkursie współorganizowanym przez miasto Poznań oraz jako gwiazda wieczoru Grubson – raper, który swoim pozytywnym przekazem dociera do tysięcy fanów w Polsce.

 

Ekipa organizująca festiwal przygotowała też Rodzinną Strefę Sztuki, co nie dziwi, jeśli weźmiemy na poważnie deklaracje Litzy, że chciałby aby było to spotkanie rodzinne. A oto plan poznańskiej Areny i atrakcji, które znajdziecie:

 

plan_stefy_luxfest

 

Ponieważ nie mogliśmy opuścić takiego wydarzenia, możecie się spodziewać relacji. Będą również fotosy. Ekipa Chrześcijańskiego Grania o to zadba 🙂