Debiuty 2014 – ogłaszamy listę zespołów w plebiscycie internautów.

25 listopada, 2013 Wyłącz przez mateo

koncert debiuty 2014Jeszcze do wczoraj zespoły mogły zgłaszać się do Debiutów 2014. Niektóre zrobiły to na ostatnią chwilę. Dzisiaj prezentujemy Wam listę wykonawców którzy wezmą udział w kwalifikacjach. A w najbliższych dniach ogłosimy zasady głosowania! Od was zależy, który z nich wystąpi w najbliższej edycji Koncertu!

 

Lista zgłoszonych zespołów:

 

1. Matula

2. Genezareth

3. Projekt Ambasador

4. Siedem siedem

5. Cure My Vanity

6. Wschód

7. Michał Król

8. Mocni w wierze

9. Bongostan

10. Siloe

11. Wieczny

12. Pasja.pl

13. Soudarion

14.  Gabriel

15. Zielone Światło

 

Mamy więc wspaniałą piętnastkę! Już w najbliższych dniach na naszych stronach dostaniecie informację, jak będziecie mogli głosować!

 

Wszystkie informacje (łącznie z utworami do odsłuchania) o zgłoszonych zespołach znajdziecie niedługo na www.koncertdebiuty.pl.

 

21 listopada poznaliśmy pierwszy zespół wybrany przez Listę z Mocą – został nim “Albo i nie”.  W tym tygodniu – 28 listopada swój zespół wybierze portal bosko.pl oraz magazyn Drakka. 5 grudnia ogłosimy nazwę zespołu wytypowanego przez Chrześcijańskie Granie. A 12 grudnia 2013 poznamy ostatni zespół, który wybierzemy w głosowaniu.

 

Kolejna edycja odbędzie się 2 marca 2014 roku w Dobrym Miejscu na warszawskich Bielanach. Zapraszamy już dzisiaj na stronę www.koncertdebiuty.pl – znajdziecie tam wszystkie potrzebne informacje. Podobnie jak w latach poprzednich – wejście jest za zaproszeniami (bezpłatnymi). Damy Wam znać kiedy będzie można je zdobyć!

 

Zachęcamy Was też do poznania płyty Debiuty vol.1 – składanki podsumowującej ostatnie 3 lata Debiutów!