DEBIUTY 2014: Acoustic Praise

28 listopada, 2013 Wyłącz przez m.guzek

acoustic praiseKolejnym zespołem, który wystąpi podczas IV edycji koncertu DEBIUTY im. Moniki Brzozy jest Acoustic Praise. Zespół rekomenduje portal bosko.pl oraz magazyn Drakka. W ubiegłym tygodniu Lista z Mocą wytypowała pierwszego wykonawcę – jest nim Albo i Nie. Za tydzień poznacie nasz zespół do Debiutów. A już za kilka dni ruszamy z głosowaniem – zobacz listę zespołów.

 

Zespół Acoustic Praise – grupa młodych ludzi, których łączy wspólna pasja – muzyka. Zespół istnieje od sześciu lat. W obecnym składzie grają od dwóch. Początkowy skład stanowiło zaledwie kilka osób. Powoli jednak zainteresowanie muzyczną współpracą w zespole ogarniało coraz szersze kręgi młodych i utalentowanych. Ich młodzieńczy dynamizm przejawiał się w pomysłach, aranżacjach, projektach na przyszłość, zmieniających się składach osobowych, a nawet w nazwie zespołu. (Po prostu My, Prosta Modlitwa)

 

Sami o sobie mówią: “Czas wspólnego muzykowania stanowi dla nas całkiem nowe doświadczenie. To czas ciągłego odkrywania w każdym z nas Boga. Każdy z nas jest różny w swoich zainteresowaniach, marzeniach, upodobaniach, planach…ale łączy nas jedna pasja, Bóg. Tę prawdę odkrywamy dzień po dniu. Ona ma korzenie w naszym sercu. Ona jest naszą modlitwą. Ubogą, zwyczajna, prostą…

 

 

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=eT4fzRNNeEI[/youtube]