Festival Chrześcijańskie Granie- zagłosuj na ulubiony zespół

2 października, 2013 Wyłącz przez m.guzek

glosowanie_festival_chrzescijanskieGłosuj na Twój ulubiony zespół w plebiscycie publiczności Festivalu Chrześcijańskie Granie 2013! Kto otrzyma Złoty Krążek dowiemy się pod koniec Festivalu, który odbędzie się już w najbliższą sobotę 5 października w Amfiteatrze im. Sowińskiego na warszawskiej Woli. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

 

 

Wyślij SMS na nr 71068 o treści:

AT.GRANIE.1 (jeśli głosujesz na Twoje Niebo),
AT.GRANIE.2 (jeśli głosujesz na HIOBA),
AT.GRANIE.3 (jeśli głosujesz na PANdamusic),
AT.GRANIE.4 (jeśli głosujesz na zespol Porozumienie),
AT.GRANIE.5 (jeśli głosujesz na zespol StronaB),
AT.GRANIE.6 (jeśli głosujesz na magda.lene Fraczek),
AT.GRANIE.7 (jeśli głosujesz zespol Kanaan).

 

Cena brutto (z VAT) za wysłanie 1 wiadomości SMS to 1,23 PLN

Wygrywa wykonawca, który otrzyma najwięcej głosów. Możesz oddać dowolną ilość głosów, ale nie więcej niż 1 głos na 20 minut. Ogłoszenie wyników 5 października 2013 na koniec koncertu.

Usługa dostępna jest w sieciach Orange, T-mobile, Plus, Play Serwis SMS/MMS obsługuje Dotpay.pl, Regulamin Usług i Serwisów SMS znajdziesz na stronie: http://www.dotpay.pl/regulamin-serwis… do składania reklamacji znajdziesz na stronie: http://www.dotpay.pl/reklamacje

 

 

Organizatorem plebiscytu i właścicielem serwisu, na którym usługa jest wykorzystywana: Sklep Chrześcijańskie Granie, ul. Dewajtis 3, 01-815 Warszawa, e-mail: chrzescijanskiegranie@gmail.com Operatorem plebiscytu oraz właścicielem konta Premium SMS jest Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Warszawskiej, 00-246 Warszawa, ul. Miodowa 17/19, NIP 5252474378, REGON 142201814.

 

 

[youtube]TcsrkT_Jx0I[/youtube]