Arkadio “RÓB TO CO KOCHASZ” – spotkania pełne pasji!

19 października, 2013 Wyłącz przez m.guzek

 arkadio 041Wiecie czego ludzie najbardziej żałują w chwili śmierci? – tymi słowami Arkadio rozpoczyna spotkanie pt: „Rób to, co kochasz”. Ludzie żałują, że nie pozwolili sobie na takie życie, jakim chcieli żyć. Żyli tak jak kazali im inni. – potwierdza pracownica hospicjum. Na jej rękach umarły setki osób.

 
Spotkanie Rób to, co kochasz to wyjątkowa forma występu dla wszystkich, zwłaszcza młodych ludzi, która w ciekawy i przemyślany sposób pokazuje, jak wejść na drogę życia pasją i talentami, robić w życiu to, co się naprawdę kocha i dzięki temu – fascynować się każdym dniem.

 

 

Całość składa się z konferencji na temat drogi do życia pasją i talentami oraz krótkich filmików z wypowiedziami gwiazd i specjalistów na temat ich doświadczenia na tej drodze. Wystąpienie przeplatane jest utworami Arkadio nawiązującymi do tematu. Spotkanie swoim charakterem wpisuje się  w profilaktykę uzależnień, działając nie poprzez zakazy, a przez pozytywne przykłady, które są alternatywą dla życia w uzależnieniu. Dzięki temu działa terapeutycznie.

 

Płyty Arkadio kupisz na www.chrzescijanskiegranie.pl

 


Pomysłodawcą całej akcji jest raper Arkadio, rocznik 90’, który po przemianie w wieku 17 lat rozpoczął swoją własną walkę o życie pasją i talentami. Walka była (i nadal jest!) trudna i pełna wyrzeczeń, jednak jej owoce w 100% są warte swojej ceny. Arkadio dzisiaj jest szczęśliwym człowiekiem, robi to, co kocha , a jego wielkim marzeniem i misją jest dzielenie się swoim doświadczeniem z innymi poprzez spotkania, rozmowy i koncerty.

 

Wydarzenia odbywają się w różnych miejscach. Począwszy od szkół, poprawczaków i ośrodków pomocy społecznej, aż po wspólnoty i rekolekcje. Na stronie www.arkadio.info znajdziesz więcej informacji oraz zdjęć z poszczególnych spotkań.

 

[youtube]http://youtu.be/2BWuxfgbXAc[/youtube]