Hiob zaprasza na Festival Chrześcijańskie Granie 2013

25 września, 2013 Wyłącz przez m.guzek

 

[youtube]yZ4WpxR6ZS0[/youtube]

 

Podczas Festivalu Chrześcijańskie Granie 2013 wystąpi Tomek Karenko “Hiob”. Dzisiaj prezentujemy jego zaproszenie. A już jutro – 26 września  po 21.15  -na żywo Tomasz Karenko zaprosi powtórnie… Posłuchacie audycji STEREOMANIA o Festivalu Chrześcijańskie Granie. Włączcie radio na nowohuckie.pl

 

2 maja 2013 odbyła się oficjalna premiera długo oczekiwanej płyty „Styl Południowo-Wchodni” Hioba czyli Tomka Karenko. Prezentacja krążka odbyła się w Tarnowie. – Ta płyta to spełnienie mojego ogromnego marzenia! – mówi Hiob.Hiob powstał na skutek tragicznego wydarzenia, jakim w grudniu 2011 stała się dla rodziny Tomka strata dziecka – od tej traumy to wszystko się zaczęło.

 

Płytę Styl Południowo-Wchodni” Hioba kupisz na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

Hiob o sobie: „Nazywam się Tomasz Karenko. Mam 32 lata. Jestem Katolem, mężem mojej żony, tatem naszej córki, wokalistą i tekściarzem w kilku projektach muzycznych. To moje kolejne podejście do napisania tego świadectwa. Poprzednie mogłoby mieć pewnie ze 30 stron, gdzie zawarłem z grubsza swoje życie. Przejście przez labirynt, przez upadki. Życie w ciepłym bezpiecznym szambie, choć na dłuższą metę śmierdzącym i niewygodnym. O swojej hipokryzji i próbie oszukania Pana Boga, a tak naprawdę najbardziej samego siebie.”