Nowe promocje w Chrześcijańskim Graniu

8 listopada, 2012 Wyłącz przez mateo

Uwaga, w Chrześcijańskim Graniu zaczęły się nowe, bardzo atrakcyjne promocje. Filmy z serii Uczta Duchowa, które nikogo nie pozostawią obojętnym wobec objawień w Fatimie i Lourdes tylko teraz w wyjątkowo niskiej cenie – 29,99zł.

 

Dla dzieci mamy piękną książkę z filmem o Panu Jezusie obecnym w Eucharystii, w chlebie i winie – Chleb z Nieba. Spotkajmy się z Jezusem. Ta książka i film pomoże dziecku w przygotowaniu się do przyjęcia Pana Jezusa w Eucharystii, a i dorosłym, może okazać się pomocna w refleksji nad darem Eucharystii i życiu w jedności z Bogiem. Ale to jeszcze nie wszystko co oferujemy dla Was

 

 

Na zbliżający się Adwent i Święta Bożego Narodzenia polecamy familijną Historię ukrytą w czekoladzie z udziałem Anny Dymnej i Jerzego Treli. Jest to film o ciepłym, rodzinnym przekazie, mający dobre przesłanie, co nie jest często spotykane w filmach dla najmłodszych.

 

Inną, nie mniej ciekawą propozycją dla dzieci i rodziców jest album Wesolińskich – Tra la la. Zawiera on bardzo ciekawe i żywiołowe interpretacje wybranych wierszy dla dzieci autorstwa takich poetów jak Tuwim, Brzechwa, Fredro, Konopnicka czy Mickiewicz.
Ten album jest nie tylko na wysokim poziomie, ale jest też w dobrej cenie – 17zł.

 

Mamy też specjalny zestaw Arkadio – Najlepsze przed nami plus Drakka nr 1/2012. Arkadio jest jednym z najbardziej utalentowanych polskich raperów, ma też
wiele do powiedzenia o polskiej rzeczywistości i daje na tej płycie przejmujące świadectwo swojej przemiany(metanoi). Do tego albumu dołączamy najnowszy numer Drakki, który został poświęcony przemijaniu i śmierci.

 

Dla tych, którzy potrzebują pomocy w sprawach duchowych polecamy (Nie)pozytywne myślenie – Jarmark Cudów film poświęcony krytycznej analizie medytacji i technik duchowych związanych z tak zwanym “pozytywnym myśleniem”. Tę analizę wydatnie uzupełnia świadectwo dwóch ochrzczonych Polaków, którzy praktykowali przez pewien czas techniki duchowe obce chrześcijaństwu. Te praktyki odbiły się bardzo negatywnie na ich życiu i ich relacjach z rodziną i przyjaciółmi.

 

Zapraszamy na uduchawiające zakupy w Chrześcijańskim Graniu