Festival: Niedziela Uwielbienia 2012 – 11 listopada!

9 listopada, 2012 Wyłącz przez m.guzek

11 listopada o 17.00 projekcją filmu JA JESTEM w Dobrym Miejscu na dewajtis 3 rozpocznie się Niedziela uwielbienia. Jest to wyjątkowy film o Jezusie Chrystusie w pełni i prawdziwie obecnym w Eucharystii, w Najświętszym Sakramencie.Po projekcji będzie można wysłuchać świadectwa  reżysera Macieja Bodasińskiego. O 19 godzinie w kaplicy Domu Rekolekcyjnego (wejście A) odbędzie się Eucharystia z modlitwą uwielbienia. Mszę św. będzie sprawował ks. Dominik Chmielewski (duszpasterz akademicki, salezjanin), natomiast słowo wygłosi ks. Grzegorz Walkiewicz (dyrektor Radia Warszawa). Oprawę muzyczną Eucharystii i uwielbienia przygotuje zespół Surr – Exit. Podczas  Mszy św.  zostaną zebrane ofiary pieniężne na wsparcie Radia Warszawa.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny! Informacje o wydarzeniu są dostępne na stronie: www.festival.chrzescijanskiegranie.pl

 

Przypominamy!

 

10 listopada o 18.00g.odbędzie się gala muzyki chrześcijan: ZŁOTE KRĄŻKI 2012. 3 godzinny koncert Strony BArkadio i Love Story będzie jednym z najciekawszych wydarzeń tego roku. Bilety na wydarzenie można kupić on line oraz w sklepie Chrześcijańskie Granie (będą też dostępne przed koncertem) w cenie 30 zł. Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla  grup. Kupując 10 lub więcej biletów można otrzymać specjalną zniżkę – każdy z biletów kosztuje 20 zł!

 

 

Nagrody Złote Krążki 2012:

 

Złoty krążek za Debiut roku 2012 zespołowi STRONA B. wręczy Michał Kondrat – radny Żoliborza,przyjaciel Chrześcijańskiego Grania, sponsor koncertu Debiuty.

 

Złoty krążek za Płytę 2011 w plebiscycie Chrześcijańskiego Grania otrzymuje Arkadio. Nagrodę wręczy Anna Gawrońska Piotrowska – dziennikarka Radia Warszawa (partnera medialnego festivalu).

 

Złoty krążek za najlepiej sprzedającą się płytę w sklepie Chrześcijańskie Granie otrzyma zespół LOVE STORY. Nagrodę wręczy Marcin Królak – Dobre Miejsce i Michał Guzek ze sklepu Chrześcijańskie Granie