Róże różańcowe – zobacz jak to działa! 5 dzień akcji!

12 października, 2012 Wyłącz przez m.guzek

Po 5 dniach akcji mamy ponad 40 zgłoszeń od Zelatorów i prawie 700 fanów na Facebooku – mówi Katarzyna Matusz, rzeczniczka akcji. Zaopatrzyć młodych w różańce – oczywiście, to także nasz cel. Modlitwa różańcowa daje niesamowitą siłę i zachęcamy do tego, żeby się modlić i wspierać misje także finansowo, a można to zrobić chociażby przez zakup różańca, wszelkie informacje tutaj:

salvatti.pl/modlitwa/kup_rozaniec_i_przylacz_sie_do_akcji.html

Liczy się intencja
Intencja misyjna naszych róż różańcowych na październik to „Aby obchody Światowego Dnia Misyjnego były okazją do odnowy zaangażowania w dzieło ewangelizacji”. Więc – włączajmy się. Zelatorzy zgłaszają, że szukają do swojej Róży znajomych ze szkół, pytają przyjaciół – ta ewangelizacyjna akcja zaczyna się rozprzestrzeniać na nam najbliższe środowisko. I o to chodziło – mówi Ks. Jerzy Limanówka, inicjator akcji.

Różaniec jest walką
Modlitwa różańcowa jest trudna, ponieważ wymaga samodyscypliny, pełnego skupienia i miłości. Ale my chcemy walczyć. I do tego zapraszamy! Zobacz nasz film:

Jestem hardcorem, jeżdżę motorem, nawijam jak Daniec i odmawiam różaniec. Różaniec jest modlitwą nie tylko dla emerytów i rencistów – złap go. Szczegóły akcji na www.facebook.com/rozerozancowe .

 

Organizator

 

Organizatorem projektu “Róże różańcowe – zobacz jak to działa” jest Pallotyńska Fundacja Misyjna Salvatti.pl. Jest to realizacja celów statutowych Fundacji. Jednocześnie Fundacja realizuje ten projekt  w porozumieniu z Papieskimi Dziełami Misyjnymi oraz z niedawno powstałym Stowarzyszeniem Kół Żywego Różańca.

Patronat medialny sprawują:Radio Warszawa, Radio Niepokalanów, Radio Podlasie, Radio Er, Radio Via, Radio Głos, Radio Ain Karim, Radio RDN Małopolska, Radio RDN Nowy Sącz, Radio Victoria, Katolickie Radio Zamość, Polskie Radio Lwów, Podlasie24.pl, Naszdziennik.pl, Deon.pl, Opoka.pl, Wiara.pl, Katolik.pl, Bosko.pl, Adonai.pl, Fronda.pl, Tezeusz.pl, Areopag21.pl, Wydawnictoo Fronda, Duchowy.pl, Przeznaczeni.pl, Dla-samotnych.pl, Stworzeni.pl, Znajomapolonia.com, Gloria24.pl, ASK SoliDeo, Chrześcijańskiegranie.pl, Tygodnik Idziemy, Nasz Dziennik, Miłujcie się, Różaniec, Homo Dei.