Zapowiedź płyty: PANdamusic – “TAM TAM”

13 czerwca, 2012 Wyłącz przez m.guzek

Zespół PANdamusic zakończył już pracę nad debiutancką płytą “TAM TAM”. Producentem płyty jest Paweł „Bzim” Zarecki znany ze współpracy między innymi z TGD, Mietkiem Szcześniakiem, Anną Marią Jopek. Mixy i mastering płyty zrobił Sławek „Guadky” Gładyszewski – znakomity realizator dźwięku, współpracujący m.in. z Natalią Kukulską, Andrzejem Piasecznym, wcześniej z VooVoo.

Już teraz możemy zdradzić, że na krążku znajdzie się 12 autorskich piosenek – czyli 60 minut znakomitej, energetycznej muzyki z dobrym przesłaniem. Premiera płyty przewidziana jest w drugiej połowie 2012 roku.

 

Posłuchaj zapowiedzi płyty:

 

[audio:http://www.chrzescijanskiegranie.pl/aktualnosci/wp-content/uploads/2012/06/panda_promix_light.mp3|titles=panda_promix_light]

 

Informacje o zespole:

 

Głęboko wierzymy, że to nasz Pan, nasz Bóg dał nam talenty. To Jego Duch daje nam muzykę i daje nam Słowo. Na Jego chwałę powstał ten zespół. Chcemy dla Niego i o nim grać i śpiewać!

Zespół powstał w lutym 2011 roku . Naszym celem jest poprzez swoją muzykę wprowadzać słuchaczy w dobry nastrój, jednocześnie przekonywać o tym, że MIŁOŚĆ jest SENSEM ŻYCIA. Możliwe jest to dlatego, że wszyscy w to wierzymy!!!

Muzyka, którą tworzymy nie zamyka się w żadnym nurcie. Gramy to co lubimy (miło dla ducha i ucha) otwierając się na każdy dźwięk. Najbliżej nam do brzmienia z pogranicza soulu, funku i jazzu, jednak to co gramy często zaskakuje nas samych! Muzykę PANdamusic wyróżnia barwa głosu Reni a znakomici instrumentaliści z pasją tworzą oryginalne brzmienie zespołu.

Wszystkie teksty piosenek, kompozycje i aranże są autorstwa zespołu.