Płyta tygodnia: Mate.O akustyczny i przyjaciele… (CD & DVD)

14 maja, 2012 Wyłącz przez m.guzek

W Radiu Warszawa na 106,2 od 14 maja (poniedziałek) Michał Guzek ze sklepu Chrześcijańskie Granie prezentuje najnowszy album Mate.O akustyczny i przyjaciele -usiądź przy mnie – na żywo CD & DVD Codziennie do piątku usłyszymy najpiękniejsze utwory w koncertowym wykonaniu Mate.O  i jego zespołu. Na nowym albumie znalazły się głownie piosenki z płyty Zapominam siebie, ale także nowe utwory .

 

Warto włączyć Radio Warszawa  (www.radiowarszawa.com.pl) na 106,2 fm i posłuchać „płytę tygodnia” o 9.20. Album Mate.O akustyczny i przyjaciele -usiądź przy mnie – na żywo CD & DVD  można zakupić na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

Nowy koncertowy album Mate.o nagrany w toruńskim klubie Lizard King w grudniu 2011 roku.Znajdują się na nim zupełnie nowe autorskie piosenki Mate.o oraz te najbardziej znane i kochane.Całość została zagrana przez akustyczne gitarowe trio oraz znamienitych gości, instrumentalistów i wokalistów:Mate.O – głos, gitara akustyczna, Łukasz Pilch – gitara akustyczna i Tomasz Lipert – gitara akustyczna. Na albumie gościnnie pojawili się także: Natalia Niemen,Irek Głyk, Mirek Stępień,Wojtek Gąsior oraz Łukasz Kupczyński.

 

Koncert promujący album MATE.O AKUSTYCZNY odbędzie się 31 maja o 19.30 w Dobrym Miejscu. Bilety można kupić on – line oraz w sklepie Chrześcijańskie Granie, Dewajtis 3, Warszawa – wejście B w godzinach: 9.30 – 15.00.

 

[youtube]iqiXtJ7aMnc[/youtube]