“Ocalona z piekła” – spotkanie z Anią Golędzinowską w Dobrym Miejscu!

12 marca, 2012 Wyłącz przez m.guzek

14 marca (środa) o 18:00 w Dobrym Miejscu odbędzie się spotkanie z Anią Golędzinowską, która przeszła w swoim życiu prawdziwe piekło.Miała sławę, pieniądze, znajomości, dosłownie wszystko. Wszystko, oprócz prawdziwego szczęścia.Zapraszamy na spotkanie, na którym odbędzie się prezentacja książki Ocalona z piekła oraz będzie można usłyszeć świadectwo Ani Golędzinowskiej.

 

Spotkanie odbędzie się w Dobrym Miejscu, dewajtis 3, wejście A.Więcej na www.dobremiejsce.org

 

 

Najnowsza książka Edycji Świętego Pawła pt. „Ocalona z piekła” to autobiograficzna, prawdziwa historia życia byłej modelki Ani Golędzinowskiej. To szokująca opowieść o niezwykłej, chwilami bardzo trudnej drodze odkrywania swojego miejsca na ziemi.

 

 

Po śmierci ojca Ania wychowywała się praktycznie sama. Życie na ulicach Warszawy, kradzieże, narkotyki… Ucieczką do raju miał być wyjazd do Włoch. Obiecywano jej, że będzie gwiazdą mediolańskich agencji mody, a stała się niewolnicą organizacji handlującej kobietami. Po brawurowej ucieczce udało jej się odbić od dna. W końcu przyszedł czas na to, by realizować marzenia. Zrobiła wielką karierę jako modelka i gwiazda włoskiej telewizji. Trafiła do raju, ale znów nie było to niebo. Nie tak wyobrażała sobie własne szczęście. Znowu alkohol, narkotyki, przypadkowy seks. Pewnego dnia coś w niej pękło, coś drgnęło. To był przełomowy moment jej życia.

 

 

Jak napisała w swojej książce:

“Położyłam się na trawie, tam, na szczycie góry. Miałam ze sobą tylko plecak. Zamknęłam oczy i zaczęłam odpoczywać, myśleć. Czułam wielki pokój, który mnie odradzał, przywracał mnie światu. Ostatnie miesiące, pełne problemów i stresu, nagle nie miały żadnego znaczenia. Słyszałam wewnętrzny głos… Głos, który zachęcał mnie, abym przebaczyła wszystkim… Moim „wujkom” i wszystkim tym, którzy wyrządzili mi krzywdę. Czułam wielką harmonię ze światem. Kiedy człowiek odczuwa coś takiego, rozumie, że przebaczenie nie jest wyborem, jest jedyną możliwością. Moje usta otworzyły się i wydobył się z nich głos, który mówił: „Wybaczam wam…”, a na mojej twarzy pojawił się wielki uśmiech.”

 

Dziś Ania mieszka w Medjugorie, spotyka się z młodymi ludźmi na całym świecie i opowiada im całą prawdę o sobie – dziewczynie, która wreszcie odnalazła swoje miejsce i wielką MIŁOŚĆ. Próbuje przekazać szczególnie młodym ideę życia w zgodzie ze sobą i z Bogiem.

 

 

Anna Golędzinowska urodziła się 22 października 1982 r. w Warszawie, na Żoliborzu. W 1999 r. wyjechała do Włoch, które z czasem stały się jej drugą ojczyzną. Po przyjeździe do swojej ziemi obiecanej okazało się, że padła ofiarą międzynarodowej zorganizowanej grupy przestępczej handlującej żywym towarem. Zdołała uciec, a później pomogła w ujęciu sprawców i postawieniu ich przed sądem. Karierę modelki rozpoczęła w Mediolanie. Uczestniczyła w kampaniach takich marek, jak m.in.: Italian Fashion, Pianegonda, Masca, Byblos, Cerutti, Moda Mare Positano, Irge, Bozart, Brelil Profesional, Sportland, Garelli. W latach 2006-2007 uczęszczała na zajęcia z aktorstwa w szkole Il Faro, a od 2007 r. rozpoczęła naukę w The Actor’s Academy w Mediolanie. Brała udział w wielu programach włoskiej telewizji. W 2011 r. wyjechała do Medjugorie i zamieszkała tam we wspólnocie maryjnej oddającej się milczeniu i pracy. Wraz z ojcem Renzem Gobbim założyli ruch Czyste Serca promujący czystość przedmałżeńską.

 

[youtube]p4d5eHuyWhM[/youtube]

 

ZA: www.dobremiejsce.org