NEW LIFE’m INTERAKTYWNIE!

24 lutego, 2012 Wyłącz przez m.guzek

Od niemalże 20 lat NEW LIFE’m koncertuje zarówno w Polsce jak i poza granicami naszego kraju. Zespół zagrał niezliczoną ilość koncertów w kościołach, małych salkach, dużych salach koncertowych i centrach wielkich miast. Od 10 lat muzycy NEW LIFE’m prowadzą warsztaty muzyczne w różnych regionach Polski, ale także w Niemczech i Ukrainie. W roku 2012 zespół proponuje organizatorom innowacyjny i niecodzienny projekt NEW LIFE’m INTERAKTYWNIE, czyli połączenie koncertowania z doświadczeniem warsztatów muzycznych.
Istotą projektu NEW LIFEM’m INTERAKTYWNIE jest zorganizowanie płaszczyzny spotkania członków scholi, zespołów, diakonii muzycznych danego regionu i zainspirowanie ich do wspólnych działań muzycznych, rozwijania talentów.
Warsztat, następnie wspólny występ z zespołem NEW LIFE’m to doskonała okazja nie tylko do zapoznania się z profesjonalnym warsztatem muzycznym, ale jest to także czas wspólnej modlitwy, rozmowy, świadectwa i czerpania inspiracji do posługiwania w diakoniach muzycznych różnych wspólnot.

Jesteś zainteresowany zorganizowaniem NEW LIFE’m INTERAKTYWNIE w Twoim regionie, mieście? Proszę o kontakt: Andrzej Dubiel mail: a.dubiel@bonart.pl tel: 609 688 566

 

za: www.newlifem.com

 

Płyty zespołu można nabyć w Sklepie Chrześcijańskie Granie!

 

 

[youtube]cu4jR-rSMLg[/youtube]