Patronat: Koncert dla M …

27 stycznia, 2012 Wyłącz przez m.guzek

W sobotę 11 lutego 2012 roku w Mateczniku Mazowsze pod patronatem Wojewody Mazowieckiego, Marszałka województwa Mazowieckiego oraz Biskupa Warszawsko-Praskiego z udziałem wielu znanych i lubianych artystów odbędzie się charytatywny koncert „Dla M…”. Na scenie pojawią się również artyści-amatorzy i przyjaciele wspierający chorych na SLA.Więcej informacji na stronie koncertu www.koncertdlam.rwr.org.pl.

 

 

„Dla M …” zaśpiewa m.in. Monika Kuszyńska – była wokalistka Varius Manx, która kilka lat temu uległa wypadkowi, a dziś jest symbolem zwycięskiej walki z własną słabością. Na scenie zobaczymy również Magdę Steczkowską, założycielkę i liderkę grupy Indigo, Jarka Kozidraka – założyciela Bajmu, Jacka Telusa – wrocławskiego barda i Marcina Stycznia, doskonale znanego w muzycznych środowiskach chrześcijańskich. Wystąpią także zespoły: Projekt Volodia, śpiewający utwory Wysockiego oraz słynny Zespół Pieśni i Tańca UW „Warszawianka”. Będzie też ukłon w stronę muzyki klasycznej. Usłyszymy wspaniały kontralt Małgorzaty Godlewskiej oraz musicalowy występ Aurelii Luśni-Stankiewicz.

 

Całkowity dochód z koncertu, który rozpocznie się o godz. 18.30 w Europejskim Centrum Matecznik Mazowsze w Karolinie przeznaczony będzie dla chorych na SLA – podopiecznych Fundacji Równi Wśród Równych i Hospicjum Domowego Zgromadzenia Księży Marianów.

Szczegółowe informacje na stronie internetowej koncertu: http://koncertdlam.rwr.org.pl.