2011 w Chrześcijańskim Graniu – podsumowanie

22 grudnia, 2011 Wyłącz przez m.guzek

Dziękujemy wszystkim, którzy przez rok 2011 wspierali działalność Chrześcijańskiego Grania – szczególnie ks. Bogusławowi Jankowskiemu z Dobrego Miejsca. Bez wsparcia mediów, instytucji, zespołów i otwartych serc poszczególnych ludzi nie moglibyśmy pewnych inicjatyw przeprowadzić.Przede wszystkim jednak dziękujemy Panu Bogu za to, że mogliśmy przez ostatni rok działać!

 

2011 był dla Chrześcijańskiego Grania obfitym czasem różnorakich przedsięwzięć. W mijającym roku sklep był współorganizatorem koncertów: New Life M. i Love Story,Stare Dobre Małżeństwo, Gramy dla Sudanu Południowego z FPS,Maleo,Frenchmenem i Olgą Szomańską. W Chrześcijańskim Graniu było można nabyć bilety na spotkania Pogotowie Małżeńskie, dobre filmy i cykliczne wydarzenia w Dobrym Miejscu.

 

W maju br. współorganizowaliśmy koncert dla młodych zespołów DEBIUTY 2011 – planowany jest kolejny w kwietniu przyszłego roku. Poza działalnością koncertową wspierliśmy patronatem płyty: De Press, Love Story,Alijah, El Camino, Bartek Jaskot, Full Power Spirit, Arkadio i s. Anny Bałchan. A także spotkania i koncerty m.in.trasy koncertowe El Camino i Bartka Jaskota;  Pallotyńskie Spotkania Młodych,Exodus Młodych,Muzyczne Spotkania u Karoliny, Bitwa o wolontariat czy spotkanie z o.Fabianem Błaszkiewiczem.

 

Od września 2011 mamy swoje “5 minut” w Radiu Warszawa. Płyta tygodnia jest prezentowana przez Michała Guzka codziennie od poniedziałku do czwartku o 9.20 i powtarzana o 23.10. Przy okazji różnych wydarzeń pojawiliśmy się w PR3,Radiu Plus Warszawa, Muzycznych Darach czy powstałej we wrześniu liście z Mocą. W maju 2011 byliśmy gośćmi  na I Gali Muzyczne Dary.

 

W ciągu roku nastąpiły drobne zmiany na stronie – w wyglądzie i funkcjonalności.W sklepie natomiast wprowadziliśmy płatności on- line.

W roku 2012  przygotowujemy koncert Debiuty, czekają nas nowe wyzwania, patronaty i wydarzenia. Chcemy służyć Bogu i ojczyźnie. Prosimy i dziękujemy już za wasze wsparcie!!