Patronat: Bęsiu – Syn Gromu

31 maja, 2011 Wyłącz przez m.guzek

Po mixtape “Pauzja” Bęsiu nagrywa kolejny album pt.”Syn Gromu”.Mixtape będzie w całości po polsku. Planowane są 3-4 teledyski do tego projektu, z czego jeden jest już zrealizowany.Premiera płyty odbędzie się w czerwcu br. Gościnnie na płycie pojawią się m.in. Kola, Paulina, Allen, Poison, Lajf, Ks. Pawlukiewicz.Piosenka “Muzyka Jezusa” promuje nowy album.

Bęsiu urodził się w Jeleniej Górze. Jego pierwsza styczność z kulturą hip hop i rap odbyła się w 2000 r. Płyty które dziś są klasyką, grały wtedy w jego uszach częściej niż mogłoby się wydawać. Zawsze przyciągało go wyluzowane przesłanie w tej muzyce.
W 2006 roku, zmieniło się jego dotychczasowe, monotonne życie. Jak sam dzisiaj twierdzi, udało mu się to zmienić tylko i wyłącznie dzięki pomocy Boga. Zmiana jego życia pozytywnie wstrząsnęła jego znajomymi i rodziną. Nawrócony i wolny od narkotyków postanowił nagrać swój pierwszy album. Jego przesłanie, zaskoczyło wielu odbiorców, ponieważ nie rapował o ćpaniu, imprezach itp., ale o Jezusie Chrystusie, który zmienił jego życie.

[youtube]m_5KHzXB-is[/youtube]