Patronat: Rymcerze – Z3RO STRACHU

25 października, 2010 Wyłącz przez m.guzek

Sklep Chrześcijańskie Granie objął  patronat medialny nad  płytą Z3RO STRACHU grupy RYMCERZE. Zespół wnosi świeżość do polskiej sceny muzycznej. Na płycie usłyszymy różne style muzyczne od crunck -rocku do muzyki klubowej.Jak mówią twórcy nowego albumu:”Rapujemy też o tym, by nie wstydzić się tego, że wierzymy w Boga, w Chrystusa. My mamy Go godnie na tej ziemi repować [reprezentować]. W każdym miejscu, o każdej porze nie tylko w niedziele…” Z3RO STRACHU można ściągać za darmo na stronie: http://rymcerze.bandcamp.com/

Rymcerze – zespól powstał w 2004 i składa sie z dwóch raperów-producentów i jednego rapera – Bęsia, który dołączył na stale do RMC. Założyli niezależną wytwórnie, 20/20 RMC Records, wydając w pełni przez nich wyprodukowany Debiutancki Album pt.:, “Kto jest Królem?”. Obecnie wydali swój drugi krążek pt.: ‘’Z3RO STRACHU’’ , który swoją oryginalnością i przesłaniem zapewne zaskoczy niejednego słuchacza.

SKŁAD:

Yonas – Rap (Texty), Bity, Melodie, Mix. Hoody Be – Rap (Texty), Zywe Etniczne Instrumenty, Aranzacja (kompozycja), Elektronika + Experymenty. Bęsiu – Rap (Texty)

[youtube]kDY2UeWShgg[/youtube]