• KONTAKT:

  Sklep Chrześcijańskie Granie ul. Dewajtis 3, wejście B (Dobre Miejsce), 01-815 Warszawa Las Bielański

   

  ZOBACZ: KONCERTY - MUZYKA CHRZEŚCIJAŃSKA

   

  SKLEP STACJONARNY JEST CZYNNY NA GODZINĘ PRZED WYDARZENIEM BILETOWANYMI w DOBRYM MIEJSCU oraz w wybrane dni, a także po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Dobre Miejsce - więcej informacji: www.dobremiejsce.org

 • Warto zobaczyć


 • lista
  opoka
  lista lista
  Profeto.pl - logo
 • Bezpieczne transakcje

  przelewy24_9
 • 30 stycznia 2019

  VII Świdnickei Warsztaty Gospel

  Już niebawem, bo w dniach 8-10 lutego 2019 roku, odbędą się warsztaty, podczas których stworzony zostanie niemal 100-osobowy chór! Powracając do korzeni muzyki gospel, wystąpi on podczas wielkiego koncertu finałowego, w towarzystwie instrumentalistów zespołu Gospel Rain oraz specjalnie zaproszonych gości! To będzie wspaniały czas, pełen pięknych dźwięków!

   

  Zajęcia warsztatowe poprowadzi GRZEGORZ GŁUCH – kompozytor, dyrygent, autor tekstów, wokalista, aranżer oraz producent muzyczny. Twórca i animator muzyki gospel, założyciel i lider zespołu Gospel Rain. Od wielu lat prowadzi warsztaty muzyki gospel w całej Polsce. Dyrygent chórów m.in. Świdnik Gospel Choir, Chadek Gospel Choir oraz Krasnobrodzki Gospel, współpracujący z wieloma artystami polskiej sceny muzycznej.

   

  Gościem specjalnym warsztatów będzie GABI GĄSIOR – wokalistka, autorka tekstów i muzyki, instruktor gospel, nauczyciel śpiewu. Absolwentka wokalistyki jazzowej katowickiego Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Trener wokalny w I edycji telewizyjnego show “Bitwa na głosy” w drużynie braci Golec. Muzyką zajmuje się od dziecka. Podróż z gospel rozpoczęła w wieku 14 lat w Przemyskim Chórze Gospel i trwa ona do dziś. Na swoim koncie ma wydany autorski album gospel „Bez Ciebie nie ma mnie”, który ukazał się w marcu 2014 roku oraz płytę świąteczną „Narodził się Jedyny Król” wydaną w grudniu 2015 roku.

   

  Warsztaty będą okazją do nauki kilkunastu specjalnie przygotowanych piosenek w wielogłosowej aranżacji wokalnej, które zostaną wykonane podczas koncertu finałowego 10 lutego 2019 roku o godz. 19.00 w Sali Kameralnej Miejskiego Ośrodka Kultury w Świdniku. Bilety na koncert finałowy będzie można nabyć bezpośrednio przed wydarzeniem.

   

  By wziąć udział w warsztatach, należy do dnia 6 lutego przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy, do którego link zamieszczamy poniżej. Liczba miejsc jest ograniczona! Zapraszamy osoby powyżej 16 roku życia. Istnieje możliwość udziału dzieci i młodzieży poniżej 16 roku życia, prosimy jednak o informację oraz zapewnienie opieki nad tymi uczestnikami.

   

  LINK DO FORMULARZA

  https://tinyurl.com/warsztatygospelzapisy

   

  W ostatnich edycjach warsztatów wzięło udział łącznie aż 450 osób szukających radości i spełnienia we wspólnym śpiewaniu. Wierzymy, że tegoroczne warsztaty również będą znakomitą okazją do rozwinięcia umiejętności wokalnych, kształtowania swego warsztatu śpiewu, wydobycia wielu pozytywnych emocji oraz rozpalenia pasji muzycznej. W czasie prób, zajęć emisyjnych uczestnicy będą mogli poznać i skorzystać z różnych technik rozwoju śpiewania. Zapowiada się niezwykła uczta muzyczna, na którą zapraszamy już dziś!

   

  za: mat. prasowe

  Newsletter

  Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

  Partnerzy

  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie