• KONTAKT:

  Sklep Chrześcijańskie Granie ul. Dewajtis 3, wejście B (Dobre Miejsce), 01-815 Warszawa Las Bielański

   

  ZOBACZ: KONCERTY - MUZYKA CHRZEŚCIJAŃSKA

   

  SKLEP STACJONARNY JEST CZYNNY NA GODZINĘ PRZED WYDARZENIEM BILETOWANYMI w DOBRYM MIEJSCU oraz w wybrane dni, a także po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Dobre Miejsce - więcej informacji: www.dobremiejsce.org

 • Warto zobaczyć


 • lista
  opoka
  lista lista
  Profeto.pl - logo
 • Bezpieczne transakcje

  przelewy24_9
 • 21 grudnia 2018

  „BLISKO, BLIŻEJ” to najnowsza piosenka zespołu i chóru GOSPEL RAIN, przygotowana specjalnie na czas wyczekiwania na Boże Narodzenie i czas świętowania narodzin Chrystusa. Kompozycja autorstwa Grzegorza Głucha to pieśń tęsknoty i wołania o „rosę” zbawienia i nadziei wówczas, kiedy najmocniej jej brak.

   

  ZAPRASZAMY: Betlejem w Polsce 2018/2019 – 14 miast [bilety i program]

   

  Nagranie piosenki stało się niezwykłym spotkaniem osób i zderzeniem wrażliwości. W utworze zaśpiewał bowiem KRZYSZTOF IWANECZKO, jeden z najbardziej utalentowanych i niezwykłych wokalistów młodego pokolenia, laureat telewizyjnego programu The Voice of Poland, którego – znakomicie zapowiadająca się – pierwsza solowa płyta ukaże się już za kilka tygodni. Prawdziwie zaskakującym i intrygującym gościem projektu stał się JEREMIAH KAUFMAN – raper, mieszkający na co dzień w Jerozolimie, zaangażowany w sprawę pokoju swego kraju. To w jego słowach pojawi się „rozdzierające niebo” wołanie o Obietnicę, o przyjście Zbawiciela. Artystyczną opiekę nad produkcją muzyczną objął PAWEŁ „BZIM” ZARECKI, wizjonerski, znakomity aranżer i muzyk, przez lata tworzący brzmienia płyt TGD, Mieczysława Szcześniaka, Anny Marii Jopek, Natalii Niemen, Mate.O i wielu innych.

   

  POLECAMY TEŻ: Jak w Betlejem – Betlejem w Polsce 2018/2019 [teledysk]

   

  „BLISKO, BLIŻEJ” to utwór będący częścią koncertowego projektu EMMANUEL. PIEŚNI O NARODZENIU, który od kliku lat w okresie Bożego Narodzenia GOSPEL RAIN prezentuje wraz z zaprzyjaźnionymi artystami, gwiazdami w całej Polsce. Już w najbliższych tygodniach odbędą się wyjątkowe koncerty. Ich program utworzą najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki, które dzięki połączeniu z Biblijnymi proroctwami, zyskały nowy, głębszy wymiar.

  Blisko, bliżej Gospel Rain

  Newsletter

  Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

  Partnerzy

  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie