• KONTAKT:

  Sklep Chrześcijańskie Granie ul. Dewajtis 3, wejście B (Dobre Miejsce), 01-815 Warszawa Las Bielański

   

  ZOBACZ: KONCERTY - MUZYKA CHRZEŚCIJAŃSKA

   

  SKLEP STACJONARNY JEST CZYNNY NA GODZINĘ PRZED WYDARZENIEM BILETOWANYMI w DOBRYM MIEJSCU oraz w wybrane dni, a także po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Dobre Miejsce - więcej informacji: www.dobremiejsce.org

 • Warto zobaczyć


 • lista
  opoka
  lista lista
  Profeto.pl - logo
 • Bezpieczne transakcje

  przelewy24_9
 • 13 września 2018

  Festiwal nowości - 8. Festiwal Chrześcijańskie Granie

  Festiwal nowości – tak w skrócie można podsumować program zbliżającego się 8. Festiwalu Chrześcijańskie Granie. „Po ubiegłorocznym debiucie na Arenie Ursynów, przygotowujemy Festiwal pozwalający wykorzystać potencjał tej warszawskiej hali.” – mówią organizatorzy!

   

  Najlepsze nowości muzyki chrześcijańskiej na jednej scenie – tak w skrócie można zaprezentować tegoroczny Festiwal Chrześcijańskie Granie, jaki odbędzie się 25 listopada na Arenie Ursynów. – „Ostatni rok był bardzo udany, jeśli chodzi o nowe płyty i single” – mówi Arkadiusz Skwarek, dyrektor zarządzający Festiwalu – „Nasz Festiwal to niepowtarzalna okazja, by zaprezentować tak wiele z nich w jednym miejscu.”

   

   

  CO W PROGRAMIE?

  Nowości królować będą już od początku Festiwalu. Po Mszy św. o godz. 14.00, której przewodniczyć będzie bp Rafał Markowski, odbędzie się konkurs „Debiuty”. – „Po raz pierwszy Debiutanci wystąpią na głównym Festiwalu. Nie będzie to jednak zwykły przegląd twórczości nowych zespołów, lecz rywalizacja o zwycięstwo i nagrodę. To swego rodzaju element talent show, który, jak zauważyliśmy, jest lubiany przez naszą publiczność” – dodaje.

  KUB BILET TANIEJ JUŻ DZISIAJ: WWW.EVENTIM.PL

   

  Po rywalizacji debiutantów na scenie zaprezentuje się zespół StronaB, który przypomni singiel „Nieśpiesznie” (Premierę 2017), a także wykona nowe, niepublikowane dotąd utwory.

   

  Potem na scenie przy ul. Pileckiego 122 zagości zespół Kanaan. Grupa Kuby Kornackiego zagra piosenki z, wydanej wiosną, autorskiej płyty „Trzy Sny”. To właśnie ta płyta okazała się Premierą 2018 r.

   

  „Trzy sny” to krążek, który jest „trochę książką, trochę płytą z muzyką, a trochę nagraniem spektaklu. Piosenki tworzące album to opowieści, niejednokrotnie z suspensem, które przenoszą słuchacza w świat najskrytszych marzeń i pragnień.”- tak lider zespołu opisuje płytę w wypowiedzi dla naszego serwisu www.chrzescijanskiegranie.pl.

  ks. Andrzej Daniewicz - La Pallotina

  Kolejnym z zaproszonych wykonawców będzie ks. Andrzej Daniewicz, lider zespołu „la Pallotina”, który zaprezentuje utwory z najnowszej płyty pt. „Miłość nad Wisłą” – „Bogactwem grupy są „słowa, które nie wymagają słów”. W „Miłości nad Wisłą” mówią one o uzdrowieniu i uwolnieniu wewnętrznym; opisują i zwiastują stan bliskości z Chrystusem ubogim i czystym”- czytamy w recenzji na naszym portalu.

   

  Heres / WZN - Oddaję chwałe

   

  W finale Festiwalu Chrześcijańskie Granie wystąpi Heres / Wyrwani z Niewoli, czyli jedna z najpopularniejszych formacji ostatnich lat. „Jacek i Piotr, obaj z Podlasia, wiedli życie odpowiednie dla ludzi z marginesu społecznego. Aż do dnia, w którym się nawrócili. Dziś ich świadectwo jest chętnie przyjmowane przez młodych ludzi przebywających w więzieniach i zakładach poprawczych, ale są także zapraszani do szkół i na otwarte koncerty, gdzie opowiadają o swoim nawróceniu. Wszystko to okraszone jest hip-hopem i rapem z nieodłącznym elementem, jakim jest charyzmatyczny głos Jacka” – tak recenzuje grupę Michał Guzek, pomysłodawca Festiwalu Chrześcijańskie Granie.

   

   

  FESTIWAL DLA KAŻDEGO

   

  Oprócz nowości na tegorocznym Festiwalu nie zabraknie atrakcji, które sprawdziły się rok temu: Strefy Powołaniowej i Strefy Dla Singli, a także Strefy Dziecięcej. „Mamy konkretne owoce tych stref z poprzedniego roku: dwóch seminarzystów, dwóch kandydatów, którzy zastanawiają się nad wyborem kapłaństwa, oraz co najmniej jedną parę, która poznała się u nas- zdradza Michał Guzek.

   

  Bilety na Festiwal można nabyć w wybranych parafiach, czy na portalu eventim.pl Dla grup 10-osobowych jest przewidziana zniżka, a bilety grupowe można zarezerwować pod nr. 511 716 481. Więcej informacji na www.festiwal.chrzesciajnskiegranie.pl.

   

  FESTIWAL CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE – BILETY:
  39 zł. (trybuny) / 59 zł. (płyta) do 30 października
  49 zł (trybuny) / 69 zł. (płyta) od 1 listopada do 26 listopada

   

  Dla katechetów, księży i grup powyżej 10 osób przygotowaliśmy specjalną ofertę biletową w promocyjnych cenach 30 zł. (trybuny) / 40 zł. (płyta):

  1) Bilety grupowe można zamówić poprzez maila: fundacja@chrzescijanskiegranie.pl wysyłając dane grupy oraz robiąc przelew na konto: Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe). Dla opiekunów grupy bilet jest GRATIS.

  2) Bilet grupowy można kupić również bezpośrednio poprzez internet: WWW.EVENTIM.PL

   

  Imprezą towarzyszącą festiwalowi jest XI Przegląd Chrześcijańskie Granie 2018, który odbędzie się 27 października w Dobrym Miejscu. Więcej informacji można znaleźć na www.dobremiejsce.org

  Newsletter

  Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

  Partnerzy

  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie