• KONTAKT:

  Sklep Chrześcijańskie Granie ul. Dewajtis 3, wejście B (Dobre Miejsce), 01-815 Warszawa Las Bielański

   

  ZOBACZ: KONCERTY - MUZYKA CHRZEŚCIJAŃSKA

   

  SKLEP STACJONARNY JEST CZYNNY NA GODZINĘ PRZED WYDARZENIEM BILETOWANYMI w DOBRYM MIEJSCU oraz w wybrane dni, a także po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Dobre Miejsce - więcej informacji: www.dobremiejsce.org

 • Warto zobaczyć


 • lista
  opoka
  lista lista
  Profeto.pl - logo
 • Bezpieczne transakcje

  przelewy24_9
 • 25 marca 2018

  Bądź jak Jezus 2018 - line up

  Na festiwalu Bądź jak Jezus 2018 po raz kolejny pojawi to co w muzyce CCM najciekawsze i wartościowe. Znamy już gwiazdy koncertu, w tym: for King & Country oraz Britt Nicole. Pojawią się też Adam Bubik, Poison i inni.  Wstęp wolny!

   

  „Bądź jak Jezus!” to koncert ewangelizacyjny, który gromadzi chrześcijan z całej Polski. Po raz pierwszy odbył się w 2010 roku i spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem oraz ogromnym zainteresowaniem. Cechą charakterystyczną wydarzenia jest obecność gwiazd muzyki CCM zza oceanu. A my możemy powiedzieć z czystym sumieniem – co roku jest wspaniała atmosfera!

   

  Chrześcijańskie Granie poleca!! Zobacz: Była moc! Bądź jak Jezus 2017 za nami [relacja]

   

  Zabierzcie ze sobą rodziny, przyjaciół, sąsiadów i znajomych spędzimy wspólnie wspaniały dzień. Jak zawsze, organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji. Będą wspaniali wykonawcy, bezpłatne miasteczko zabaw dla dzieci, stoiska chrześcijańskich wydawców z książką, muzyką i filmem, stoiska różnych wspólnot.

   

  Celem Koncertu jest budowanie jedności w wymiarze religijnym, rodzinnym i społecznym. Chcemy pokazać nowe, dynamiczne i pełne zaangażowania chrześcijaństwo. Człowiek wierzący to nie archaicznie myślący konserwatysta, ale nowoczesny i racjonalny członek polskiego i europejskiego społeczeństwa, który nie boi się mówić, że Bóg istnieje, jest Stworzycielem i działa w świecie.

   

  Mysłowice to najjaśniejszy punkt na mapie Polski dla muzyki CCM. W bieżącym roku Dekanat Mysłowicki obchodzi jubileusz 150 lecia. Od lat koncert szczyci się tym, że zaprasza zagraniczne gwiazdy współczesnej muzyki chrześcijan (CCM) – na mysłowickiej scenie wystąpiły takie gwiazdy jak Israel Houghton czy Christafari.

   

  Bądź Jak Jezus - Mysłowice

   

  „Szczególnymi adresatami naszego przedsięwzięcia są rodziny, chcemy, jednak, by Koncert był okazją do zatrzymania się i refleksji dla wszystkich ludzi zabieganych, pochłoniętych codzienną pracą, nie znajdujących czasu na refleksję i odpoczynek. Mamy nadzieję, że wspólne, radosne i twórcze przeżycie wolnego czasu otworzy nowe przestrzenie wzajemnej tolerancji i szacunku w rodzinach oraz szerszych relacjach społecznych.” – mówią organizatorzy.

   

  Bądź jak Jezus 2018 – artyści:

   

  GWIAZDA WIECZORU: for King & Country

  for King & CountryDuet muzyczny grający współczesną muzykę chrześcijańską (CCM), założony w 2012 roku przez pochodzących z Australii braci Joela i Luka. Grają bardzo dynamiczny chrześcijański pop, alternatywny rock i tzw. soft rock. Koncerty duetu są bardzo żywiołowe i adresowane do młodego odbiorcy.

   

  Mimo, iż wydali dopiero dwie płyty studyjne, mają na swoim koncie już 9 nominacji do nagrody GMA Dove, gdzie aż 4 razy nagrodę tę zdobyli. W 2015 roku dwukrotnie zostali laureatami najbardziej prestiżowej nagrody amerykańskiego przemysłu muzycznego – Grammy, w kategorii: Najlepszy album CCM i Najlepsze wykonanie utworu CCM. W 2017 roku otrzymali kolejną nominację do nagrody Grammy za piosenkę „Priceless” w kategorii Najlepszy utwór CCM.

   

  Billboard nazwał ich jednymi z artystów wartych do obserwowania w roku 2012, a amerykański kompozytor piosenek „Australijską odpowiedzią na Coldplaya”. Ich pierwszy album „Crave” został wydany w 2012 roku, natomiast druga płyta „Run Wild. Live Free. Love Strong” [kup tutaj] dwa lata później. Pod koniec 2017 roku zespół wydał świąteczny album „A For King & Country Christmas Live”, a następnie wyruszył w trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych.

   

  Ważna jest dla nich równość, a także idea szanowania kobiet i honoru w związkach. Bracia skupiają się na tym, co naprawdę ma znaczenie. Ich celem jest pisanie uczciwie i autentycznie o życiu. Jak mówią, po spędzeniu razem niezliczonych godzin podczas koncertów utworzyła się między nimi głęboka więź.

   

  Britt Nicole 

  Britt NicoleAmerykańska wokalistka, kompozytorka piosenek pochodząca z Salisbury w Karolinie Północnej. Piosenkarka trafia na listy przebojów głównie jako chrześcijańska artystka popowa, ale jej single „Gold” oraz „Ready or not” trafiły również na listę TOP 40 piosenek w Stanach Zjednoczonych. W 2011 roku Britt Nicole została nominowana do nagrody GMA Dove w kategorii Wokalistka roku, a 2 lata później jej album „Gold” nominowano do nagrody Grammy w kategorii Najlepszy album CCM .

   

  Artystka ma na swoim koncie cztery albumy: debiutancki album „Say it”, „The Lost Get Found”, „Gold” oraz najnowszy album z 2016 roku – „Britt Nicole”. Jak twierdzi rodzina artystki, Britt przyszła na świat śpiewając. Jej talent od zawsze był niezaprzeczalny i elektryzujący. Już jako trzylatka zaczęła śpiewać w kościele w Charlotte, z czasem stając się jedną z głównych postaci w lokalnym, codziennym programie telewizyjnym, śpiewając piosenki w trio gospelowym.

   

  Dla Britt bardzo ważne jest utrzymywanie bliskiego kontaktu z fanami, czytanie ich historii, słuchanie ich serc, pozwalając im tym samym wpływać na jej twórczość muzyczną. Jak sama mówi, wiele dziewczyn, które spotyka na koncertach podchodzą do niej ze spuszczoną głową i często widzi, że niektóre z nich czują się załamane. Wówczas ma nadzieję, że wyjdą z jej koncertu czując, że jest dla nich nadzieja. Jest to dla artystki ważna część większej całości.

   

  ADAM BUBIK

  Adam Bubikpolsko-czeski muzyk i piosenkarz chrześcijański z Zaolzia, który działał jako lider muzyki uwielbienia (worship) w Czechach przez wiele lat. Artysta nagrał sporo czeskich piosenek, które są obecnie śpiewane w wielu kościołach oraz coverowane przez inne zespoły.

   

  W 2017 r. rozpoczął współpracę z producentem Mirkiem Stępniem. Wtedy też zaczął swoją działalność na polskiej scenie muzycznej z nowym materiałem. Jego piosenki są bardzo chwytliwe, energiczne, a zarazem posiadają głęboki przekaz. Teledyski Adama cieszą się dużym zainteresowaniem dzięki transmisji w ogólnoświatowej telewizji chrześcijańskiej TBN, TV Trwam, OPOKA.TV oraz w wielu innych rozgłośniach.

   

  Cały zespół tworzą profesjonalni muzycy, którzy współpracowali ze znanymi polskimi i zagranicznymi artystami. Adam ma na swoim koncie wiele koncertów zagranych w Czechach, na Słowacji i w Polsce. Dzięki swej naturalnej charyzmie spotyka się z bardzo ciepłym odbiorem.

   

  Piotr Plichta, Poison

  PoisonPolski raper, pochodzący ze Stalowej Woli. Pierwsze próby związane z muzyką rozpoczął mając 17 lat. Raper nawrócił się dokładnie 10 lat temu, w 2008 roku. Poison był młodym, pogubionym człowiekiem. Jednak dziś świadczy o Bogu i opowiada o swoim życiu, a jego muzyka jest pełna fundamentalnych wartości. Stworzył artystyczny program profilaktyki uzależnień „Jedno Życie”, podczas którego ostrzega młodych przed najczęstszymi błędami. Współpracował z takimi wykonawcami jak: TGD, Vixen, Dj Bulb, Rover, Bęsiu, Kolah, Yuro, Kids Gospel Joy, Allen, Mak Makowski i wielu innych.

   

  W 2016 roku wystąpił gościnnie w albumie TGD zatytułowanym “Wracam do domu” w utworach : “Miłosierni” oraz “NOVO”. Zarejestrował też solowy mixtape „Oddech Życia”, który ukazał się w czerwcu 2012 roku i został nagrany w Studio RoyalSoundProduction. Obecnie artysta kończy pracę nad Debiutanckim Albumem „Szepty Sumienia”, który ukaże się wiosną 2018 roku. Materiał jest promowany takimi teledyskami jak: „Pierwszy Wdech”, „Choćby nam mówili”, “Tsunami”.

   

  Zwycięzca konkursu NON-STOP CCM 2018 [szczegóły]

   

  Koncert uwielbienia – ON JEDEN

  Wybrane i zaaranżowane utwory uwielbieniowe podczas Bądź jak Jezus 2018 zaprezentują: Mate.O, Piotr Płecha, Kasia Kiklewicz, Maja Kowalczuk

  Polecamy

  Newsletter

  Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

  Partnerzy

  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie