• Kontakt

  Sklep Chrześcijańskie Granie
  ul. Dewajtis 3,wejście B
  (Dobre Miejsce)
  01-815 Warszawa,
  Las Bielański
  tel. +48 22 561 01 22


  ZOBACZ >>KONCERTY - MUZYKA CHRZEŚCIJAŃSKA
  PONIEDZIAŁEK - CZWARTEK
  9:00 - 16.30

  W LIPCU I SIERPNIU SKLEP STACJONARNY NIECZYNNY
  Sklep jest otwarty godzinę przed imprezami biletowanymi w Dobrym Miejscu - więcej informacji:
  www.dobremiejsce.org
  Numer konta: 30 1950 0001 2006 0010 3488 0001
  chrzescijanskiegranie@gmail.com

 • Warto zobaczyć


 • Złota Dziesiątka Radia Warszawa
  lista
  opoka
  lista lista
  Profeto.pl - logo
 • Bezpieczne transakcje

  przelewy24_9
 • 19 grudnia 2017

  „Jak w Betlejem” promuje największą trasę kolędową w Polsce – Betlejem w Polsce 2018 to 12 koncertów w 12 miastach. Zaśpiewamy wspólnie z gwiazdami muzyki, m. in., Natalią Kukulską, Beatą Bednarz, Kasią Moś, Igorem Herbutem, Darią Zawiałow, Mieczysławem Szcześniakiem, Agnieszką Musiał, Mateo.O, Daną Vynnytską, Adamem Krylikiem.

   

  Słowa i muzykę do utworu napisał Mateusz „Mate.O” Otremba, który jest też opiekunem artystycznym trasy. Całkowity dochód z kolędowania jest przeznaczony na inicjatywę „Głodnych nakarmić”.

   

  Bilety do kupienia na www.betelejemwpolsce.pl. UWAGA! Na koncert Betlejem w Warszawie (4 stycznia 2018) bilety kupicie także na www.chrzescijanskiegranie.pl i stacjonarnie w naszym sklepie na ul. Dewajtis 3.

   

  Betlejem w Polsce to także multimedialne widowisko. Każdy z koncertów będzie się składał z 4 części: najpiękniejsze kolędy i pieśni bożonarodzeniowe świata w wykonaniu gwiazd, składanie życzeń oraz łamanie się opłatkiem (uczestnicy koncertu otrzymają go wraz z programem przy wejściu na koncert), wspólne śpiewanie polskich pieśni bożonarodzeniowych, finał. Patronat honorowy: Konferencji Episkopatu Polski.

   

  Zobacz: Betlejem w Polsce 2018: 12 miast i najlepsi polscy artyści [program]

   

  Betlejem w Polsce, to podróż, w jaką można wybrać się tylko raz w roku. Podróż przez najpiękniejsze kolędy i pieśni bożonarodzeniowe z różnych stron świata. Ekscytująca wyprawa w rejony po części znane, ale w dużej mierze także nowe, gdzie z polskimi ścieżkami skrzyżują się szlaki, m.in., hebrajskiej pieśni szabatowej, współczesnej kolędy amerykańskiej, czeskiej i węgierskiej czy też starogreckiej pieśni z Kapadocji.

  Jak w Betlejem Jak w Betlejem

   

  Betlejem w Polsce to coś więcej, niż tylko zwykły koncert do wysłuchania i obejrzenia. To koncert do przeżycia. To rodzaj przeciwagi dla komercjalizacji świąt. Betlejem w Polsce wraca do naszych kulturowych korzeni i odbudowuje polską tradycję kolędowania. Przez muzykę pielęgnuje, kształtuje i wzmacnia poczucie wspólnoty.

  Betlejem w Polsce

  Polecamy

  Newsletter

  Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

  Partnerzy

  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie