• Kontakt

  Sklep Chrześcijańskie Granie
  ul. Dewajtis 3,wejście B
  (Dobre Miejsce)
  01-815 Warszawa,
  Las Bielański
  tel. +48 22 561 01 22


  ZOBACZ >>KONCERTY - MUZYKA CHRZEŚCIJAŃSKA
  PONIEDZIAŁEK - CZWARTEK
  9:00 - 16.30

  W LIPCU I SIERPNIU SKLEP STACJONARNY NIECZYNNY
  Sklep jest otwarty godzinę przed imprezami biletowanymi w Dobrym Miejscu - więcej informacji:
  www.dobremiejsce.org
  Numer konta: 30 1950 0001 2006 0010 3488 0001
  chrzescijanskiegranie@gmail.com

 • Warto zobaczyć


 • Złota Dziesiątka Radia Warszawa
  lista
  opoka
  lista lista
  Profeto.pl - logo
 • Bezpieczne transakcje

  przelewy24_9
 • 10 listopada 2017

   

  Ekipa 7. Festiwalu Chrześcijańskie Granie pojawi się w najbliższą niedzielę – 12 listopada w kolejnych parafiach: św. Dominika na Służewie oraz u jezuitów w sanktuarium św. Andrzeja Boboli na Rakowieckiej w Warszawie. Będzie to okazja do porozmawiania oraz kupienia biletów w super cenie. Zapraszamy!

   

  Festiwal w tym roku to niezwykłe siedem zespołów (poznacie je lepiej TUTAJ), wspólna Eucharystia, a także strefa dziecięca, powołaniowa i dla singli. Szczegółowy program oraz informacje o biletach znajdziecie na www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl

   

  Data i miejsce spotkań:

   

  PARAFIA ŚW. DOMINIKA (ul. Dominikańska 2) – po mszach przez cały dzień

  SANKTUARIUM ŚW. ANDRZEJA BOBOLI (ul. Rakowiecka 61) – po mszy o 19.30

   

   

  W tym roku Festiwal Chrześcijańskie Granie rozpocznie się 26 listopada Eucharystią, której będzie przewodniczył Bp.Rafał Markowski . Tuż po Mszy Świętej odbędzie wręczenie nagród X Przeglądu Chrześcijańskie Granie. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci i rodzin. Obok sceny powstaną trzy strefy: dla najmłodszych, singli i rodzinno – powołaniowa.

   

  WSPIERAJ FESTIWAL POPRZEZ SERWIS ZRZUTKA.PL 

   

  W programie Festiwalu znajdą się m.in. występy laureatów festiwali muzyki chrześcijańskiej– Muode Koty, Tomasz Jasiński Music i Play&Pray oraz konkurs Premiery. Publiczność zgromadzona w Arenie Ursynów będzie mogła spośród trzech zespołów wybrać Premierę 2017 roku. Zwycięzcy otrzymają nagrody: Złoty Krążek oraz nagrodę specjalną od Prezydenta RP Andrzeja Dudy. W koncercie Premiery usłyszymy: Arkadio, BeU i StronęB.

   

  Koncert zdobywców głównej nagrody Premiery 2016 – zespołu Gospel Rain zakończy festiwal. W minionym roku chór otrzymał Złoty Krążek za utwór „Nigdy nie będziesz sam”. Lubelska formacja zagra swoje największe przeboje ostatnich lat. Nie zabraknie także utworów z ostatniego krążka „Ogień”, w którym udział wzięli m.in. Paweł i Łukasz Golec z Golec uOrkiestra, Olga Szomańska czy Mate.O. Będzie to wieczór pełen Uwielbienia.

   

  Więcej informacji i bilety na festiwal można znaleźć na stronie festiwal.chrzescijanskiegranie.pl Partnerem festiwalu jest fundacja PZU.

  Newsletter

  Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

  Partnerzy

  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie