• Kontakt

  Sklep Chrześcijańskie Granie
  ul. Dewajtis 3,wejście B
  (Dobre Miejsce)
  01-815 Warszawa,
  Las Bielański
  tel. +48 22 561 01 22


  ZOBACZ >>KONCERTY - MUZYKA CHRZEŚCIJAŃSKA
  PONIEDZIAŁEK - CZWARTEK
  9:00 - 16.30

  W LIPCU I SIERPNIU SKLEP STACJONARNY NIECZYNNY
  Sklep jest otwarty godzinę przed imprezami biletowanymi w Dobrym Miejscu - więcej informacji:
  www.dobremiejsce.org
  Numer konta: 30 1950 0001 2006 0010 3488 0001
  chrzescijanskiegranie@gmail.com

 • Warto zobaczyć


 • lista
  opoka
  lista lista
  Profeto.pl - logo
 • Bezpieczne transakcje

  przelewy24_9
 • 30 października 2017

  Przegląd Chrześcijańskie Granie 2017

  Schola Angelo oraz Złoty Akord zdobyły pierwsze nagrody w Przeglądzie Chrześcijańskie Granie 2017. Konkurs odbył się w sobotę, 28 października 2017 w Katolickim Centrum Kultury Dobre Miejsce. Swoje umiejętności zaprezentowały 22 dziecięce i młodzieżowe zespoły podzielone na kategorie wg. wieku wykonawców. Poznajcie resztę wyników.

   

  Ideą zorganizowania Przeglądu było umożliwienie spotkania zespołów i dyrygentów, zasięgnięcia fachowych uwag ze strony Jury, a także nagrodzenie najlepszych wykonań. Nagrody dla zwycięskich zespołów zostaną wręczone podczas 7. Festiwalu Chrześcijańskie Granie na Arenie Ursynów 26 listopada 2017. Zobacz: Festiwal dobrej muzyki – został miesiąc do 7. Festiwalu Chrześcijańskie Granie

   

  Jury doceniło też pracę wszystkich dyrygentów i kierowników zespołów dziecięcych i młodzieżowych zaangażowanych w promocję piosenki religijnej. Przegląd miał na celu nie tyle rywalizację, co wspólne przekazywanie sobie radości z przeżywania wiary przez muzykę.

  Przegląd Chrześcijańskie Granie 2017

   

  Jury Przeglądu Chrześcijańskie Granie obradowało w składzie: ks. prof. dr hab. Andrzej Filaber – przewodniczący Jury, prof. dr hab. Zofia Konaszkiewicz, Małgorzata Hutek oraz Michał Guzek (prezes Fundacji Chrześcijańskie Granie).

   

  Przegląd Chrześcijańskie Granie 2017 – werdykt jury:

  W kategorii zespołów wokalnych „Dzieci od klasy IV szkoły podstawowej i gimnazjum” przyznaje nagrodę główną w wysokości 1000 zł: Scholi Angelo z parafii pod wezwaniem Zwiastowania Pańskiego w Piotrkowicach (diecezja kielecka).

   

  Wyróżnia zespół Wesołe Nutki z Szkoły Podstawowej nr 65 w Łodzi za wykonanie piosenki religijnej pt: Jesteś blisko mnie.

   

  W kategorii „Starszej młodzieży” przyznaje nagrodę w wysokości 1000 zł: zespołowi Złoty Akord z parafii pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa i Męczennika w Tarczynie.

   

  Wyróżnia i z wielkim uznaniem wyraża się o różnych formach prezentacji piosenki religijnej przez grupy: Hope 4 street Klubu Młodzieżowego Dobre Flow na warszawskiej Pradze i Vitis-17 z parafii pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego w Tarnowie oraz solistki z zespołu Justyny Jędrusik i oraz zespołu Kalaakand z kościoła Przemienienia Pańskiego w Katowicach.

   

  Wszystkie zdjęcia znajdziecie na stronie: http://dobremiejsce.org/galeria-dm/x-przeglad-chrzescijanskie-granie-28-10-2017/

  Przegląd Chrześcijańskie Granie 2017

  fot. Karol Regulski / Dobre Miejsce

  Newsletter

  Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

  Partnerzy

  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie