• Kontakt

  Sklep Chrześcijańskie Granie
  ul. Dewajtis 3,wejście B
  (Dobre Miejsce)
  01-815 Warszawa,
  Las Bielański
  tel. +48 22 561 01 22


  ZOBACZ >>KONCERTY - MUZYKA CHRZEŚCIJAŃSKA
  PONIEDZIAŁEK - CZWARTEK
  9:00 - 16.30

  W LIPCU I SIERPNIU SKLEP STACJONARNY NIECZYNNY
  Sklep jest otwarty godzinę przed imprezami biletowanymi w Dobrym Miejscu - więcej informacji:
  www.dobremiejsce.org
  Numer konta: 30 1950 0001 2006 0010 3488 0001
  chrzescijanskiegranie@gmail.com

 • Warto zobaczyć


 • lista
  opoka
  lista lista
  Profeto.pl - logo
 • Bezpieczne transakcje

  przelewy24_9
 • 3 października 2017

  Dzień Papieski 2017 - Gospel Rain

  Dzień Papieski 2017 już 8 października. W Warszawie na niezwykły koncert „Idźmy naprzód z nadzieją” zaprasza Gospel Rain i wyjątkowi goście. Wraz znimi na scenie pojawią się wspaniali soliści: Halina Frąckowiak, Natalia Kukulska, Kasia Dereń, Krzysztof Cugowski, Andrzej Lampert oraz Krzysztof Iwaneczko.

   

  Koncert transmitowany będzie na żywo w TVP 1!  Start już w najbliższą niedzielę 8 października 2017 roku o godz. 15.50 w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.

   

  W repertuarze koncertu znajdą się w większości utwory zespołu Gospel Rain. Nie zabraknie także dobrze znanych utworów zaproszonych artystów, w nowych aranżacjach Grzegorza Głucha – lidera zespołu Gospel Rain, kompozytora i aranżera, producenta muzycznego koncertu, wzbogaconych o orkiestrę smyczkową pod batutą Michała Ostrowskiego. Zobacz też: Koncert GOSPEL RAIN na 7. Festiwalu Chrześcijańskie Granie (26 listopada 2017)

   

  Część muzyczna oraz wykonywane utwory będą nawiązywały tematycznie do hasła tegorocznego Dnia Papieskiego. Będą mówiły o nadziei, budowanej na wierze i miłości do Boga Ojca i bliźniego, a także o wartościach, pomagających nam wzrastać. To będzie czas naprawdę niezwykłych, muzycznych i duchowych przeżyć! Wstęp na koncert – bezpłatny! Kup płyty Gospel Rain na www.chrzescijanskiegranie.pl

   

  Gospel Rain w koncercie towarzyszyć będzie także zespół „Tylko Ty”, stworzony kilka lat temu z grona stypendystów Fundacji Dzieła Nowego Tysiąclecia, od wielu lat zajmującej się promocją Dnia Papieskiego i zbiórkami na rzecz uzdolnionej młodzieży.

  Premiery 2016 Gospel Rain - Nigdy nie będziesz sam

   

  Po raz pierwszy w tradycji koncertów papieskich – tegoroczny będzie multimedialnym widowiskiem opartym na życiu i nauczaniu św. Jana Pawła II oraz na historii życia stypendystów i absolwentów Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia – Organizatora koncertu.

   

  Dzień Papieski 2017Mottem przewodnim wydarzenia, które poprowadzi Krzysztof Ziemiec, będą słowa „Idźmy naprzód z nadzieją”. Nauczanie św. Jana Pawła II daje odpowiedź, gdzie szukać źródła nadziei, skąd czerpać siłę, by z nadzieją patrzeć w przyszłość. Nie zabraknie także odwołania do nauczania Papieża Franciszka. Elementem wzbogacającym koncert od strony wizualnej będą grafiki (wizuale) przygotowane techniką malowania piaskiem, odnoszące się do narracji koncertu oraz do wykonywanych utworów wokalno-instrumentalnych.

   

  Scenarzystą i reżyserem koncertu jest Grzegorz Sadurski – twórca programów, koncertów i imprez o charakterze religijnym, animator polskiej sceny katolickiej. Producentem wykonawczym jest DoReMiFilm.

   

  Nowoczesna formuła koncertu pozwoli w pełni wykorzystać ogromne możliwości, jakie daje przestrzeń Świątyni Opatrzności Bożej, a także dotrzeć do serc jak największego, zróżnicowanego grona odbiorców idei XVII Dnia Papieskiego.

  za: mat. prasowe

  Newsletter

  Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

  Partnerzy

  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie