• Kontakt

  Sklep Chrześcijańskie Granie
  ul. Dewajtis 3,wejście B
  (Dobre Miejsce)
  01-815 Warszawa,
  Las Bielański
  tel. +48 22 561 01 22


  ZOBACZ >>KONCERTY - MUZYKA CHRZEŚCIJAŃSKA
  PONIEDZIAŁEK - CZWARTEK
  9:00 - 16.30

  W LIPCU I SIERPNIU SKLEP STACJONARNY NIECZYNNY
  Sklep jest otwarty godzinę przed imprezami biletowanymi w Dobrym Miejscu - więcej informacji:
  www.dobremiejsce.org
  Numer konta: 30 1950 0001 2006 0010 3488 0001
  chrzescijanskiegranie@gmail.com

 • Warto zobaczyć


 • Złota Dziesiątka Radia Warszawa
  lista
  opoka
  lista lista
  Profeto.pl - logo
 • Bezpieczne transakcje

  przelewy24_9
 • 12 września 2017
  Projekt Kostka 2017 - Grubson fot Natalia Kranz

  Projekt Kostka 2017 – Grubson fot Natalia Kranz

  Złotów chyba się tego nie spodziewał. Zakończona właśnie siódma edycja Projektu Kostka, Święta Młodych, przeszła do historii jako jedno z najbardziej oryginalnych wydarzeń muzycznych i chrześcijańskich w tej części kraju! Połączenie hip-hopu i Ewangelii, zabawy i modlitwy, młodości i pozytywnych wartości: to jest możliwe nawet w spokojnym mieście powiatowym. I to w dodatku z rozmachem!

   

  Wydarzenie organizowane przez parafię Wniebowzięcia NMP w Złotowie odbyło się w dniach 8-10 września 2017. Misjonarze Świętej Rodziny z pomocą bardzo wielu osób prywatnych, sponsorów, grup, a przede wszystkim lokalnej młodzieży, zaskoczyli uczestników poziomem artystycznym i organizacyjnym.

   

  W tym roku zdecydowanie postawiono na młodość, o czym świadczy nadanie Projektowi charakteru festiwalu hip-hopowego. Zaproszeni wykonawcy (Anatom, Edzio, Pax oraz gwiazda koncertu głównego – długo oczekiwany GrubSon) zaprezentowali się doskonale, w profesjonalnej oprawie, wobec licznych entuzjastów dobrej muzyki. To były trzy dni koncertów, warsztatów, zmagań konkursowych, a przede wszystkim tworzenia pełnej energii wspólnoty.

  Zobacz też: Jesienne promocje – odpocznij z Chrześcijańskim Graniem [ZNIŻKI]

  Projekt Kostka 2017 fot Natalia Kranz

  Projekt Kostka 2017 fot Natalia Kranz

   

  Najbardziej jednak cieszy, że główny przekaz imprezy został tak pozytywnie odebrany przez młodzież. Pomysłodawcy nie kryją, że chcą zbliżyć ludzi do pozytywnych wartości, zmotywować do rozwijania życiowych pasji i wreszcie pokazać radość życia blisko Boga.

   

  „Do wyższych rzeczy jestem stworzony”, czyli główne hasło Projektu Kostka, łączy w sobie wszystkie te elementy. Jest to życiowe motto św. Stanisława Kostki, patrona wydarzenia. Choć żył on w XVI wieku, to jego słowa inspirują nadal z wielką mocą. Sposób przekazu może wydawać się niektórym nowatorski, jednak na tym przecież polega nowa ewangelizacja – na łączeniu współczesnej kultury z wiarą. Dzięki temu nie zaskakuje fakt, że z ust raperów na scenie padają świadectwa o Chrystusie, który przemienia życie, że niedaleko telebimów i głośników jest kaplica adoracji, a ludzie modlą się za siebie nawzajem.

   

  Wiele osób już teraz nie może się doczekać kolejnej edycji, bo poziom stale rośnie, ustala się wyraźna marka wydarzenia. To mocne wrażenie widać nie tylko w reakcjach tłumów, ale składają się na nie odczucia pojedynczych ludzi. Niech podsumowaniem będą słowa „Młodego Te”, jednego z laureatów festiwalu: „Było lepiej niż przypuszczałem (…). Te dwa dni w Złotowie były najlepsze w moim życiu!” 

  Zobacz też: Muzyka chrześcijańska- TOP 10 (wakacje 2017) 

   

  Krótką relację wideo można zobaczyć pod adresem:

  za: mat. organizacyjne

  Newsletter

  Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

  Partnerzy

  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie