• Kontakt

  Sklep Chrześcijańskie Granie
  ul. Dewajtis 3,wejście B
  (Dobre Miejsce)
  01-815 Warszawa,
  Las Bielański
  tel. +48 22 561 01 22


  ZOBACZ >>KONCERTY - MUZYKA CHRZEŚCIJAŃSKA
  PONIEDZIAŁEK - CZWARTEK
  9:00 - 16.30

  W LIPCU I SIERPNIU SKLEP STACJONARNY NIECZYNNY
  Sklep jest otwarty godzinę przed imprezami biletowanymi w Dobrym Miejscu - więcej informacji:
  www.dobremiejsce.org
  Numer konta: 30 1950 0001 2006 0010 3488 0001
  chrzescijanskiegranie@gmail.com

 • Warto zobaczyć


 • Złota Dziesiątka Radia Warszawa
  lista
  opoka
  lista lista
  Profeto.pl - logo
 • Bezpieczne transakcje

  przelewy24_9
 • 31 sierpnia 2017

  Kościelne Rewolucje

  Kościelne Rewolucje jedno z pierwszych tego typu miejsc w polskim internecie. Serwis www, warsztaty, filmiki instruktażowe, uwielbienia to tylko część działań, które podjęli Jacek i Joanna Konieczni wraz z fundacją Pro Publico. 

   

  „To miejsce jest właśnie dla Ciebie. Jeśli kochasz Boga i chcesz dzielić się swoim talentem.” – czytamy na stronie projektu. Na stronie www.koscielnerewolucje.pl możemy znaleźć m.in. informacje o Uwielbieniach, opracowania pieśni liturgicznych i uwielbieniowych oraz filmiki formacyjne. Zobacz też: Akcja Grajmy! Chrześcijańskie Granie!

   

  Jak udało się nam dowiedzieć – pomysł zrodził się w głowie Jacka Koniecznego już 3 lata temu, ale dopiero spotkanie z przedstawicielami fundacji Pro Publico pozwoliło nadać mu odpowiednie ramy. Kościelne Rewolucje to nie tylko miejsce w sieci. Zamiarem twórców jest wyjście w teren i dotarcie do tych środowisk, które chciałyby grać muzykę chrześcijańską, ale nie wiedzą jak się do tego zabrać.

   

  Kościelne Rewolucje to nie tylko miejsce w sieci. Zamiarem twórców jest wyjście w teren – „Chcemy dotrzeć do schol i zespołów parafialnych, trudnych środowisk i innych miejsc, aby przez muzykę przybliżać ludzi do Boga. Mamy błogosławieństwo biskupa poznańskiego i dużo zapału.” – mówił w rozmowie z Chrześcijańskim Graniem Jacek Konieczny.

   

  Kościelne Rewolucje

  W ramach Kościelnych Rewolucji znajdzie się miejsce także dla „Dźwiękczynienia” – które mają być muzycznymi uwielbieniami pośród ludzi ubogich, samotnych, chorych i opuszczonych. Poza Salą Prób, czyli miejscem z materiałami do ćwiczeń, będzie też sporo materiałów formacyjnych. Już niedługo pojawią się też autorskie filmiki instruktażowe z techniki grania i śpiewania.

   

  „Będą nam towarzyszyć znani artyści, wokaliści, chóry muzycy i wszyscy Ci którzy będą chcieli się podzielić swoim doświadczeniem. Będziemy się uczyć i inspirować nawzajem. Opowiemy o tradycji ale też o współczesnym spojrzeniu. Będziemy się wspierać kiedy zabraknie muzyków lub chórzystów na ważnych wydarzeniach i zapraszać do ważnych i ciekawych akcji.” – zapowiadają twórcy projektu.

   

  Kościelne Rewolucje to także warsztaty, rekolekcje, profesjonalni prowadzący oraz filmiki instruktażowe. Więcej informacji można znaleźć już dzisiaj na www.koscielnerewolucje.pl

   

  Zespół poszukuje też chętnych do tworzenia serwisu i inicjatyw wokół niego. Więcej informacji: +48 505 841 148 / E-mail: koscielnerewolucje@gmail.com

  Newsletter

  Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

  Partnerzy

  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie