• Kontakt

  Sklep Chrześcijańskie Granie
  ul. Dewajtis 3,wejście B
  (Dobre Miejsce)
  01-815 Warszawa,
  Las Bielański
  tel. +48 22 561 01 22


  ZOBACZ >>KONCERTY - MUZYKA CHRZEŚCIJAŃSKA
  PONIEDZIAŁEK - CZWARTEK
  9:00 - 16.30

  W LIPCU I SIERPNIU SKLEP STACJONARNY NIECZYNNY
  Sklep jest otwarty godzinę przed imprezami biletowanymi w Dobrym Miejscu - więcej informacji:
  www.dobremiejsce.org
  Numer konta: 30 1950 0001 2006 0010 3488 0001
  chrzescijanskiegranie@gmail.com

 • Warto zobaczyć


 • lista
  opoka
  lista lista
  Profeto.pl - logo
 • Bezpieczne transakcje

  przelewy24_9
 • 13 czerwca 2017

   

  Kanaan (Debiut 2013) przez ostatnie tygodnie daje ponownie o sobie znać! Niedawno ogłosili, że wreszcie jest szansa na nagranie płyty „Trzy sny” – udało się znaleźć dużego sponsora – Grupę Energa. Premierę miała też kolejna piosenka „Bossanova dla mamy”, która jest na 1. miejscu Złotej 10 Radia Warszawa.

   

  Liderem zespołu i autorem utworów jest aktor Jakub Kornacki, a towarzyszą mu znani polscy jazzmani, tacy jak Cezary Paciorek czy Grzegorz Nadolny. Misją artystów jest tworzenie nowej kultury, opartej na wartościach humanistycznych i chrześcijańskich. Wizytówką programu jest utwór: Wojownik (nagranie premierowe) oraz Bossanova dla Mamy.

   

  Projekt obejmuje stworzenie wydawnictwa książkowego z bogatą szatą graficzną, okraszonego zdjęciami z dotychczasowych koncertów i wybranymi grafikami z filmów stworzonych do 13 piosenek.

   

  „Przedsięwzięcie jest złożone, a więc i kosztowne. Cieszymy się, że mamy już wielu sprzymierzeńców. Szczególnie dziękujemy Grupie Energa, która jest Sponsorem Srebrnym Albumu Trzy Sny” – mówi zespół.

   

  Wewnątrz okładki znajdzie się płyta CD z piosenkami i płyta DVD z pełnym zapisem koncertu z publicznością, nad którym Honorowy Patronat objął Wojewoda Pomorski, Pan Dariusz Drelich.

   

  Niestety środków niezbędnych na sfinansowanie całego projektu – wciąż brakuje. – „Szukamy Mecenasów Dobrej Kultury, którzy zgadzają się, że najważniejsze treści, a więc Ewangelia, powinny być przekazywane na jak najwyższym poziomie także artystycznym. Do przygotowania gotowego materiału dla wydawnictwa potrzebujemy jeszcze 38 tys. zł” – mówi Katarzyna Leszczyńska, manager zespołu.

   

  Jak dołożyć cegiełkę do tego dzieła można dowiedzieć się na stronie: www.trzysny.kubakornacki.pl/wsparcie

   

  Posłuchaj i zobacz „Bossanovę dla mamy” i zaproś ich do siebie na koncert:

   

  Zespół KANAAN zadebiutował w grudniu 2011. Do tej pory wystąpił m.in. na festiwalu Debiuty 2013 (Nagroda Jury, Nagroda Publiczności), na festiwalu Chrześcijańskie Granie (Złoty Krążek) i na Gospel Festiwal na zamku w Gniewie. W 2014 roku zaprezentowali swój nowy materiał „Trzy Sny”, który niebawem ukaże się na płycie.

  Sponsorem Srebrnym albumu „Trzy Sny” jest Grupa Energa
  Możesz zaprosić ich do siebie:

  zaproś zespół do siebie

  Newsletter

  Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

  Partnerzy

  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie