• Kontakt

  Sklep Chrześcijańskie Granie
  ul. Dewajtis 3,wejście B
  (Dobre Miejsce)
  01-815 Warszawa,
  Las Bielański
  tel. +48 22 561 01 22


  ZOBACZ >>KONCERTY - MUZYKA CHRZEŚCIJAŃSKA
  PONIEDZIAŁEK - CZWARTEK
  9:00 - 16.30

  W LIPCU I SIERPNIU SKLEP STACJONARNY NIECZYNNY
  Sklep jest otwarty godzinę przed imprezami biletowanymi w Dobrym Miejscu - więcej informacji:
  www.dobremiejsce.org
  Numer konta: 30 1950 0001 2006 0010 3488 0001
  chrzescijanskiegranie@gmail.com

 • Warto zobaczyć


 • lista
  opoka
  lista lista
  Profeto.pl - logo
 • Bezpieczne transakcje

  przelewy24_9
 • 6 czerwca 2017

  Katolicka Telewizja Internetowa - UKSW„Możemy wybudować wiele kościołów. Ale jeśli nie będziemy mieli własnych mediów,te kościoły będą puste” – słowa św. Maksymiliana Marii Kolbego stały się inspiracją do stworzenia propozycji nowych studiów teologicznych pod nazwą: Katolicka Telewizja Internetowa. Celem studiów będzie wykształcenie specjalistów w obszarze telewizji internetowej.

   

  Są to pierwsze w Polsce, elitarne studia dla młodych ludzi, którzy interesują się dziennikarstwem, środkami komunikacji społecznej, a przede wszystkim są zafascynowani nowoczesnym przekazem telewizyjnym.

   

  To studia dla tych, którzy chcą łączyć chrześcijańskie wartości z tworzeniem wysokich jakościowo propozycji komunikatów internetowych w formie programów, webinariów, reklam i innowacyjnych produktów.

   

  Rynek pracy przyszłych dziennikarzy ulega nieustannym zmianom. Tradycyjna telewizja ustępuje miejsca internetowej. Ofertę kierują zatem do pasjonatów zainteresowanych pracą w nowoczesnych mediach i wszędzie tam, gdzie nowoczesne media znajdują zastosowanie: marketing, reklama, projektowanie życia społecznego, innowacje, doradztwo, coaching i wiele innych. Absolwenci należeć będą do wąskiej grupy specjalistów, dla których telewizja internetowa nie będzie mieć żadnych tajemnic.

   

  Co? Gdzie? I jak? – informacje:

   
  WHO Kto? – Wydział Teologiczny na UKSW, Katedra Teologii Pastoralnej i Nauk Pomocniczych

  WHEN Kiedy? – Październik 2017

  WHAT Co? – zaprasza maturzystów oraz wszystkich zainteresowanych poznawaniem tajników tworzenia i funkcjonowania TV Internetowej

  WHY Dlaczego? – pierwsze studia teologiczne dla specjalistów w obszarze katolickiej telewizji internetowe

  WHERE Gdzie? – Warszawa, ul. Dewajtis 5

   

   

  W jaki sposób zapisać się na studia? – Studenci nauczą się łączyć wartości chrześcijańskie z praktyką medialną. Pod kierunkiem wybitnych specjalistów, za pomocą profesjonalnego sprzętu telewizyjnego będą zdobywać doświadczenie medialne w studio telewizyjnym i w terenie.

   

  Ta pionierska specjalność służy przede wszystkim poznaniu tajników dziennikarstwa telewizyjnego w Internecie. Została stworzona z myślą o praktycznym przygotowaniu studentów do tworzenia i realizowania telewizji internetowej. Studenci zdobędą zatem praktyczne umiejętności operatora, montażysty, scenografa, scenarzysty, specjalisty od dźwięku i światła. Ponadto nauczą się pracy dziennikarskiej w mediach społecznościowych, marketingu, reklamie i projektowaniu życia społecznego.

   

  Katolicka Telewizja Internetowa pomoże studentom rozwinąć ich zainteresowanie dziennikarstwem i nowymi mediami; umożliwi im poznanie nowoczesnych technologii montażu, przesyłania i emisji programu TV; nauczy ich prowadzenia transmisji przy pomocy mobilnego studia telewizyjnego z wydarzeń społecznych, kulturalnych, religijnych, patriotycznych z każdego miejsca objętego zasięgiem sieci LTE w parafii, czy lokalnej społeczności.

   

  Student pozna również tajniki posługiwania się kamerą, nagrywania dźwięku, wykorzystania światła w studiu, a także montowania obrazu i dźwięku. Równolegle nasi studenci popracują nad kreatywnością, tworzeniem innowacyjnych rozwiązań dla marketingu internetowego, możliwych dróg zastosowań i komercjalizacji pomysłów zrealizowanych za pomocą i w obszarze telewizji internetowej. Tworzenie skutecznych reklam internetowych, budowa nowoczesnych strategii komunikacji z zastosowaniem telewizji internetowej, czy wreszcie self-branding i własny blog, kanał w mediach w społecznościowych, bądź wiele innych dróg samorealizacji dla naszych studentów nie będzie miało tajemnic.

   

  Absolwenci będą przygotowani do pracy reportera, prezentera, scenarzysty, scenografa, kierownika produkcji, menadżera telewizji internetowej. Z łatwością odnajdą się w nowoczesnych działach marketingu, agencjach reklamowych, i wszędzie tam, gdzie telewizja internetowa znajduje zastosowanie: biznes, doradztwo, coaching, sektor społeczny, polityka i wiele innych.

   

   

  Wszelkie informacje o studiach teologicznych: Katolicka Telewizja Internetowa, które prowadzone będą na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, można znaleźć na stronie internetowej: www.ktvi.uksw.edu.pl , na której znajdują się również materiały do pobrania i rozpowszechniania.

   

  KONTAKT
  Marlena Kałużyńska-Tyburska – koordynator KTvI
  marlena-tyburska@wp.pl
  tel. 794 692 468

  Newsletter

  Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

  Partnerzy

  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie