• Kontakt

  Sklep Chrześcijańskie Granie
  ul. Dewajtis 3,wejście B
  (Dobre Miejsce)
  01-815 Warszawa,
  Las Bielański
  tel. +48 22 561 01 22


  ZOBACZ >>KONCERTY - MUZYKA CHRZEŚCIJAŃSKA
  PONIEDZIAŁEK - CZWARTEK
  9:00 - 16.30

  W LIPCU I SIERPNIU SKLEP STACJONARNY NIECZYNNY
  Sklep jest otwarty godzinę przed imprezami biletowanymi w Dobrym Miejscu - więcej informacji:
  www.dobremiejsce.org
  Numer konta: 30 1950 0001 2006 0010 3488 0001
  chrzescijanskiegranie@gmail.com

 • Warto zobaczyć


 • lista
  opoka
  lista lista
  Profeto.pl - logo
 • Bezpieczne transakcje

  przelewy24_9
 • 7 czerwca 2017

  Joyce Meyer - Opoka TV

  Już w czerwcu 2017 Familijna Telewizja Muzyczna OPOKA.TV, znana dotychczas wyłącznie z promocji Współczesnej Muzyki Chrześcijan (CCM) rozpoczyna emisję na swojej antenie cyklu programów telewizyjnych pt. „Codzienna radość życia”, z udziałem Joyce Meyer. Program będzie emitowany codziennie. Więcej info na www.opoka.tv.

   

  W bardzo przystępny sposób, znana na całym świecie, amerykańska mówczyni, autorka wielu bestsellerowych książek, Joyce Meyer, porusza niezwykle ważne sprawy dotyczące ludzkiej egzystencji. Najważniejszą kwestią, poruszaną przez Joyce Meyer w jej audycjach, jest mowa o Jezusie Chrystusie. Nieustanne głoszenie o ogromie jego miłości i łaski dla człowieka. Przesłanie to jest jednak mocno osadzone w realiach ludzkiego życia.

   

  Przykładem mogą być chociażby audycje dla ludzi przeżywających trudności finansowe. Podobnie ma się sprawa z tymi, którzy gdzieś utracili swą wiarę, oni również odnajdą w przesłaniu Joyce coś dla siebie, coś co pozwoli im porzucić negatywną rzeczywistość dnia codziennego i pójść za Jezusem mając w sercu pokój i radość.

   

  Z resztą, Joyce Meyer nie są obce trudne tematy i rozwiązywanie zawiłych problemów, gdyż w dzieciństwie sama doświadczyła molestowania seksualnego. Każdy odcinek prezentowanego cyklu (czasami nawet dwa lub trzy), obejmuje najważniejsze kwestie z dziedziny życia osobistego, rodzinnego i społecznego. Emitowany na antenie OPOKA.TV serial Joyce Meyer – „Codzienna radość życia” obejrzało na całym świecie już kilkanaście milionów widzów.

   

  Programy premierowe – godziny transmisji:

  od Poniedziałku do Piątku o 9:00,17:00 i 21:30 (każdego dnia jeden program emitowany będzie trzykrotnie)

  Powtórki: w Sobotę o 9:00 (program z Poniedziałku) oraz o 21:30 (program z Wtorku), w Niedzielę o 9:00 (program ze Środy), o 17:00 (program z Czwartku) i o 21:30 (program z Piątku).

   

  OPOKA.TV DOSTĘPNA JEST W DOBRYCH SIECIACH KABLOWYCH, IPTV I PLATFORMACH MOBILNYCH NA TERENIE CAŁEGO KRAJU ORAZ W INTERNECIE: http://opoka.tv/opoka-tv-live/

  Newsletter

  Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

  Partnerzy

  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie