• Kontakt

  Sklep Chrześcijańskie Granie
  ul. Dewajtis 3,wejście B
  (Dobre Miejsce)
  01-815 Warszawa,
  Las Bielański
  tel. +48 22 561 01 22


  ZOBACZ >>KONCERTY - MUZYKA CHRZEŚCIJAŃSKA
  PONIEDZIAŁEK - CZWARTEK
  9:00 - 16.30

  W LIPCU I SIERPNIU SKLEP STACJONARNY NIECZYNNY
  Sklep jest otwarty godzinę przed imprezami biletowanymi w Dobrym Miejscu - więcej informacji:
  www.dobremiejsce.org
  Numer konta: 30 1950 0001 2006 0010 3488 0001
  chrzescijanskiegranie@gmail.com

 • Warto zobaczyć


 • lista
  opoka
  lista lista
  Profeto.pl - logo
 • Bezpieczne transakcje

  przelewy24_9
 • 12 czerwca 2017

  Piknik z TatąDobre Miejsce razem z Radą i Zarządem Dzielnicy Bielany zaprasza rodziny z dziećmi na „Piknik z Tatą” z okazji Dnia Ojca. To już tradycja w Lesie Bielańskim – 18 czerwca 2017 w kompleksie przy kościele pokamedulskim (ul. Dewajtis 3) każdy – mały i duży znajdzie coś dla siebie. Wstęp wolny!

   

  To wyjątkowa impreza – jeden z niewielu bezalkoholowych pikników w Warszawie, który motywuje do realizowania aktywnego i twórczego ojcostwa w praktyce. Piknik z Tatą 2017 w Lesie Bielańskim już 18 czerwca! Nie zabraknie męskich atrakcji takich jak prezentacja wozu bojowego Straży Pożarnej, radiowozu czy supernowoczesnej śmieciarki i pojazdu elektrycznego z firmy Byś. Są oni także sponsorem fotobudki, gdzie będzie można za darmo zrobić sobie rodzinne zdjęcie.

   

  O 11:00 w Kościele Pokamedulskim odbędzie się uroczysta Msza św. po niej nastąpi koncert rewelacyjnego zespołu „Warszawska Kapela z Targówka” który zaprezentuje piosenki typowo Warszawskie, a także w stylu retro. Na najmłodszych czeka przedstawienie „Podróż za horyzont” w wykonaniu Teatru Lalek Igraszka oraz warsztaty z przygotowywania lalek teatralnych, warsztaty pracy w drewnie „Pracownia św. Józefa” od ByForest, dmuchana zjeżdżalnia, kucyki, chodzenie na taśmie i animacje od grupy artystyczno-kuglarskiej Paradiso, bufet i grill plenerowy, kiermasz rękodzieła nowoczesnego i ludowego i swojskiego jadła oraz masa innych atrakcji.

   

  Startujemy o godz. 10:00. Tradycyjnie zwracamy uwagę na znaczenie zaangażowanego uczestniczenia Ojców w życiu rodzinnym.

   

   

  KIEDY: 18 czerwca (niedziela), godz. 10-16, wstęp wolny, GDZIE: ul. Dewajtis 3 kompleks Dobrego Miejsca i parafii pw. bł. E. Detkensa.

  Polecamy

  Newsletter

  Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

  Partnerzy

  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie