• Kontakt

  Sklep Chrześcijańskie Granie
  ul. Dewajtis 3,wejście B
  (Dobre Miejsce)
  01-815 Warszawa,
  Las Bielański
  tel. +48 22 561 01 22


  ZOBACZ >>KONCERTY - MUZYKA CHRZEŚCIJAŃSKA
  PONIEDZIAŁEK - CZWARTEK
  9:00 - 16.30

  W LIPCU I SIERPNIU SKLEP STACJONARNY NIECZYNNY
  Sklep jest otwarty godzinę przed imprezami biletowanymi w Dobrym Miejscu - więcej informacji:
  www.dobremiejsce.org
  Numer konta: 30 1950 0001 2006 0010 3488 0001
  chrzescijanskiegranie@gmail.com

 • Warto zobaczyć


 • lista
  opoka
  lista lista
  Profeto.pl - logo
 • Bezpieczne transakcje

  przelewy24_9
 • 12 czerwca 2017

  Solne Uwielbienie 201715 czerwca 2017 na Małopolskiej Arenie Lekkoatletycznej w Wieliczce już po raz czwarty zabrzmią dźwięki koncertu Solne Uwielbienie. Największy koncert uwielbienia w Boże Ciało 2017 w Małopolsce rozpocznie się o godzinie 19:00. Na scenie wystąpi m.in. Krzysztof Iwaneczko i raper Arkadio. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Krzysztof Ziemiec. Wydarzenie pod patronatem Chrześcijańskiego Grania.

   

  Centralnym punktem koncertu Solne uwielbienie, tradycyjnie będzie uroczysta Adoracja Najświętszego Sakramentu. Modlitwę uwielbienia poprowadzą członkowie wspólnoty Galilea. W koncercie zabrzmią zarówno tradycyjne pieśni kościelne, jak i hity współczesnej muzyki chrześcijańskiej.

   

  Podczas tegorocznej edycji wydarzenia na Małopolskiej Arenie Lekkoatletycznej w Wieliczce wystąpią Krzysztof Iwaneczko, Arkadio, zespół PDF, kwartet smyczkowy Bonjour, powołany na tę okoliczność Chór Solnego uwielbienia oraz połączone schole dziecięce. Gościem specjalnym będzie dziennikarz, Krzysztof Ziemiec.

   

  – Od trzech lat Małopolska Arena Lekkoatletyczna zamienia się w uroczystość Bożego Ciała w miejsce modlitwy i spotkania Kościoła. Dotychczas gromadziliśmy się żeby przygotować się do wyjątkowego wydarzenia, jakim były Światowe Dni Młodzieży. W tym roku będziemy dziękować za dar spotkania z papieżem Franciszkiem i młodymi ludźmi z całego świata. Mam nadzieję, że po raz kolejny tego dnia będzie z nami nie tylko młodzież, ale również całe rodziny – mówi o. Mariusz Tabor OFM, pomysłodawca koncertu.

   

  Koncert Solne uwielbienie odbył się po raz pierwszy w uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej w 2014 roku. Cykliczne wydarzenie stanowiło przygotowanie do Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016. Na Małopolskiej Arenie Lekkoatletycznej w Wieliczce odbył się również Festiwal Młodych poprzedzający spotkanie z Papieżem Franciszkiem na pobliskich Brzegach. W poprzednich latach w koncercie udział wzięli m.in. Natalia Niemen, Mieczysław Szcześniak, Monika Kuszyńska, Janusz Radek i Arturo Mari.

   

  Znajdź inne koncerty na Boże Ciało 2017:

  Boże Ciało 2017

   

  Organizatorami koncertu Solne uwielbienie są Miasto i Gmina Wieliczka oraz wieliccy franciszkanie.

   

  A tak było rok temu:

  Newsletter

  Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

  Partnerzy

  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie