• Kontakt

  Sklep Chrześcijańskie Granie
  ul. Dewajtis 3,wejście B
  (Dobre Miejsce)
  01-815 Warszawa,
  Las Bielański
  tel. +48 22 561 01 22


  ZOBACZ >>KONCERTY - MUZYKA CHRZEŚCIJAŃSKA
  PONIEDZIAŁEK - CZWARTEK
  9:00 - 16.30

  W LIPCU I SIERPNIU SKLEP STACJONARNY NIECZYNNY
  Sklep jest otwarty godzinę przed imprezami biletowanymi w Dobrym Miejscu - więcej informacji:
  www.dobremiejsce.org
  Numer konta: 30 1950 0001 2006 0010 3488 0001
  chrzescijanskiegranie@gmail.com

 • Warto zobaczyć


 • lista
  opoka
  lista lista
  Profeto.pl - logo
 • Bezpieczne transakcje

  przelewy24_9
 • 2 czerwca 2017

  Bądź jak Jezus 2017

  Bądź jak Jezus 2017 już 15 czerwca w Mysłowicach! Będzie to 8. edycja koncertu „Bądź Jak Jezus”. Wystąpi po raz pierwszy w Polsce Christafari – to wyjątkowa grupa Gospel Reggae z USA. Pojawi się też Mate.O, Natalia Niemen, Arkadio czy też Play&Pray. To tylko część niezwykłych atrakcji i przeżyć, które czekają w Mysłowicach. Wstęp wolny!

   

  Droga, PRAWDA i Życie. Jezus Chrystus jak zawsze i na zawsze jest i będzie Gwiazdą Ekumenicznego Koncertu Rodzinnego „BĄDŹ JAK JEZUS”. Każdy z zaproszonych w tym roku artystów doskonale wie jak istotne w życiu, także tym artystycznym, jest dążenie do tej najważniejszej.

   

  Poprzednia edycji odbyła się pod hasłem: Dobro powraca! Wystąpił wspaniałe gwiazdy z Polski i z zagranicy: For King & Country (Australia), niemaGOtu, God’s Property, La Pallotina, Zespół Cześć oraz Muode Koty i Michał Rassek. Jak co roku na publiczność czekać będą także: miasteczko zabaw dla dzieci, stoiska wydawców chrześcijańskich z muzyką, filmem oraz literaturą. Pojawią się także stoiska wspólnot i kościołów chrześcijańskich oraz wiele innych atrakcji.

  Zobacz też: Najlepszy koncert ever. Bądź jak Jezus 2016 za nami [relacja]

   

  Na scenie Bądź jak Jezus 2017 pojawią się [program]:

   

  14.30 – otwarcie bram
  15.00 – 20.00 – bezpłatne miasteczko zabaw dla dzieci
  15.10 – Play&Pray  (Debiut 2017)
  15.40 – Tomek Jasiński Music – www.koncertdebiuty.pl
  16.10 – Arkadio
  17.10 – Noemiracles
  18.10 – Mate.o/TU & Natalia Niemen
  19.15 – Christafari
  21.00 – LIFE Worship
  22.00 – zakończenie koncertu

  Adres: Kąpielisko Słupna w Mysłowicach ul. Stadionowa 11, 41-400 Mysłowice

   

   

  Christafari – chrześcijański zespół grający głównie reggae z domieszką klimatów popowych, jego skład tworzą nawróceni chrześcijanie z USA i Jamajki, dla których najważniejszą misją, sposobem na życie jest głoszenie, na wszystkich zakątkach kuli ziemskiej, PRAWDY o Jezusie Zbawicielu człowieka, PRAWDY, świadczenie o niej swoim życiem i twórczością.

   

  LIFE Worship – grupa jest reprezentantem współczesnego uwielbienia, powstającym w kościele LIFE w Bradford w Anglii, jednego z najbardziej tętniących życiem kościołów brytyjskich. Wszystkie utwory napisane przez LIFE Worship są tworzone w kościele.  Łączą osobiste świadectwo i dążenia do jeszcze większego odkrycia Bożej mocy, miłosierdzia i jego miłości. Poprzez muzykę starają się wpływać i zachęcać ludzi na całym świecie, do poznania Jezusa Chrystusa.

   

  Mate.o – baptysta, mąż Natalii Niemen, jeden z najbardziej rozpoznawalnych artystów chrześcijan na polskiej scenie muzycznej, wszystko co w życiu robi jest „Totalnym Uwielbieniem” Boga – Jezusa za PRAWDĘ o Zbawieniu.

   

  Natalia Niemen – prywatnie żona znanego chrześcijańskiego muzyka, wokalisty i kompozytora Mateusza Otręby – szerszej publiczności znanego jako „Mate O.” Niezwykle charyzmatyczna polska piosenkarka, starsza córka światowej sławy muzyka Czesława Niemena oraz modelki Małgorzaty Niemen. Podobnie jak ojciec, jej głos, śpiew jest niezwykle charakterystyczny i rozpoznawalny, nadając występom Artystki niepowtarzalnego kolorytu. Oprócz solowej działalności scenicznej, która odwołuje się do twórczości swojego zmarłego ojca Czesława, Natalia Niemen występuje najpopularniejszymi zespołami polskiej sceny CCM – jak „New Life ‘M” i „TGD”.

   

  Arkadio – jeden z najpopularniejszych w Polsce raperów, freestylowiec, ewangelizator, poprzez koncerty, warsztaty, konferencje, rekolekcje ukazuje młodym, że warto podjąć wysiłek w walce o PRAWDĘ – sensowne życie, przepełnione Wartościami.

   

  Noemiracles – czeska, chrześcijańska grupa pop-rockowa, od niespełna 3 lat głoszą młodym ludziom, w Czechach i Polsce, bardzo ważną ich zdaniem PRAWDĘ o tym, że Cuda nie zdarzają się przez przypadek – „NO MIRACLES Happen By Chance”, że jest Ktoś kochający, kto czyni te cuda dla nas, każdego dnia – to Bóg.

   

  Play&Pray – to jedna z ciekawszych formacji młodego pokolenia na rynku muzyki chrześcijańskiej. Ich muzyka to fuzja wielu gatunków nowoczesnej muzyki rozrywkowej oscylującej wokół praise & worship. Idealnym dopełnieniem warstwy instrumentalnej są dwa damskie głosy, które potrafią wprowadzić każdego w wyjątkowy nastrój. Laureaci tegorocznych Debiutów

   

  Bądź Jak Jezus 2017 – Ekumeniczny koncert rodzinny
  Czas: 15 czerwca 2017, miejsce: Mysłowice-Słupna
  Wstęp wolny

  Koncert Bądź jak Jezus odbywa się m.in. pod patronatem Chrześcijańskiego Grania oraz naszego serwisu.

  Znajdź inne koncerty na Boże Ciało 2017:

  Boże Ciało 2017

  Newsletter

  Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

  Partnerzy

  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie