• Kontakt

  Sklep Chrześcijańskie Granie
  ul. Dewajtis 3,wejście B
  (Dobre Miejsce)
  01-815 Warszawa,
  Las Bielański
  tel. +48 22 561 01 22


  ZOBACZ >>KONCERTY - MUZYKA CHRZEŚCIJAŃSKA
  PONIEDZIAŁEK - CZWARTEK
  9:00 - 16.30

  W LIPCU I SIERPNIU SKLEP STACJONARNY NIECZYNNY
  Sklep jest otwarty godzinę przed imprezami biletowanymi w Dobrym Miejscu - więcej informacji:
  www.dobremiejsce.org
  Numer konta: 30 1950 0001 2006 0010 3488 0001
  chrzescijanskiegranie@gmail.com

 • Warto zobaczyć


 • Złota Dziesiątka Radia Warszawa
  lista
  opoka
  lista lista
  Profeto.pl - logo
 • Bezpieczne transakcje

  przelewy24_9
 • 31 maja 2017

  Paweł Chustak Chusti - Moja Fides preorder

  Paweł „Chusti” Chustak powraca! Lider Stróżów Poranka wydaje swoją solową płytę „Moja Fides” i… robi to w pięknym stylu! Od dzisiaj możecie zamówić ją w Chrześcijańskim Graniu. Jej oficjalna premiera już 5 czerwca 2017!

   

  „Moja fides”, to solowy, muzyczny powrót, charyzmatycznego wokalisty zespołu STRÓŻE PORANKA. Po solowej płycie kolędowej, wydanej w 2011 roku, a po kilkuletniej przerwie, Chusti wraca z zupełnie nową, świeżą, dojrzałą i nowoczesną płytą! Jedenaście premierowych utworów. Jedenaście historii. „Jedenaście doświadczeń wiary – jak mówi sam autor – opisanych tekstem i muzyką”.

   

  „Moja fides” jest absolutem muzycznej doskonałości. Jestem oczarowany tym, czego słucham… nasłuchać się nie mogę (…)”Łukasz Ledzion, wieloletni szef muzyczny stacji Radio Victoria

   

   

  Na płycie znajdziemy wytrawnych muzyków, piękne sentencje i grafikę, która dopełniaja całości wydawnictwa. Jak mówią Ci, którzy już tę płytę widzieli i słyszeli: „ogromne ewangelizacyjne dobro i piękno”. To muzyka chrześcijan z nurtu „muzyki serca”, z całą paletą muzycznych barw i pięknych, dojrzałych tekstów. Wśród utworów, min. piosenka p.t. „Drogi 2” – kontynuacja słynnych już „Dróg”, utworu, który Chusti wylansował ze STRÓŻAMI PORANKA kilkanaście lat temu.

   

  UWAGA!! PREMIERA PŁYTY „MOJA FIDES” 5 CZERWCA 2017 – ZAMAWIAJĄC PREORDER MASZ PEWNOŚĆ, ŻE OTRZYMASZ PŁYTĘ JAKO PIERWSZY! (WYSYŁKA 5 CZERWCA)

   

  MUZYCY:

  „Moja fides” to udział świetnych muzyków – doskonałe brzmienie tej płycie nadał Grzegorz Kopala (JUST 5, Katarzyna Skrzynecka, Julia i Grzegorz, współpraca ze: Stanisława Celińska, DE MONO, Jacek Piskorz i wielu innych wspaniałych artystów); to w jego poznańskim studio (GK PRODUCTION) zarejestrowano materiał „Mojej fides”, a On sam prócz realizacji nagrań, odpowiedzialny jest za aranżację i produkcję muzyczną oraz nagrania gitar, instrumentów klawiszowych. Grzegorza usłyszymy również w partiach wokalnych piosenek. Mix i mastering, to również doskonała robota Grzegorza.

   

  Julia Rosińska-Kopala: śpiew

  Maciej Burzyński: perkusja (Krystyna Prońko)

  Mariusz Pietrow: gitara basowa (aktualnie [chusti&team],źródło STRÓŻE PORANKA)

  Mikołaj Wienke: saksofony [chusti&team]

  Łukasz Wons: gitara w „W ciszy”[chusti&team]

  Krzysztof Wojciechowski: duduk ormiański (pianista, aktor i muzyk Teatru Muzycznego w Gdyni)

  Paweł Chustak [chusti]: śpiew, autor tekstów i muzyki (dzisiaj solo, źródło STRÓŻE PORANKA)

  Adam Leniec: skład i grafika (aktor, reżyser, scenarzysta, grafik; współpraca min. z: ARMIA, Tomasz Budzyński i wielu innych)

  Ida Balicka: sentencje [chusti&team]

   

  ,,Moja fides” tchnie.. pokojem. Momentami słychać brzmienia Stróżów Poranka, ale generalnie płyta to nowa odsłona, nowa jakość Pawła Chustaka. Przeważają brzmienia akustyczne, a stylistycznie – bardzo duża różnorodność! ,,Moja fides” to z pewnością dojrzałe (i muzycznie, i tekstowo) credo Chustiego.” – Kinga Waliszewska Muzyka Chrześcijan, Radio Emaus.

   

  Paweł Chustak Chusti

  Newsletter

  Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

  Partnerzy

  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie