• Kontakt

  Sklep Chrześcijańskie Granie
  ul. Dewajtis 3,wejście B
  (Dobre Miejsce)
  01-815 Warszawa,
  Las Bielański
  tel. +48 22 561 01 22


  ZOBACZ >>KONCERTY - MUZYKA CHRZEŚCIJAŃSKA
  PONIEDZIAŁEK - CZWARTEK
  9:00 - 16.30

  W LIPCU I SIERPNIU SKLEP STACJONARNY NIECZYNNY
  Sklep jest otwarty godzinę przed imprezami biletowanymi w Dobrym Miejscu - więcej informacji:
  www.dobremiejsce.org
  Numer konta: 30 1950 0001 2006 0010 3488 0001
  chrzescijanskiegranie@gmail.com

 • Warto zobaczyć


 • lista
  opoka
  lista lista
  Profeto.pl - logo
 • Bezpieczne transakcje

  przelewy24_9
 • 15 kwietnia 2016

  12 kwietnia 2016 roku w sieci pojawił wideoklip do utworu „Jakubowy dar” w wykonaniu Gabrieli Blachy. Singiel zapowiada pierwszą płytę gliwickiej wokalistki. Premierę krążka o tym samym tytule zaplanowano na czerwiec 2016 roku.

   

  Dar takiej miłości niech każdy ma

  Utwór „Jakubowy dar” to muzyczna opowieść o sile miłości i wzajemnego zaufania. Kompozycja powstała jesienią 2015 roku, jako prezent z okazji pierwszej rocznicy ślubu artystki z jej mężem – Jakubem. Utrzymana w klimacie soul’u i jazzu ballada stanowi osobistą historię relacji dwojga ludzi. To także świadectwo miłości budowanej na chrześcijańskich fundamentach.

   

  Nie gaśnie gdy kochasz

  Kompozycja „Jakubowy dar” to nie tylko muzyczny prezent, ale także osobista modlitwa, którą chciałam podzielić się z odbiorcami moich utworów – tak o krążku mówi Gabriela Blacha, która jest zarówno autorką słów, jak i muzyki do kompozycji. Mam nadzieję, że słuchając tego utworu, wiele osób poczuje takie same emocje, jakie towarzyszyły mi podczas nagrań. Życzę wszystkim, by w ich życiu pojawił się „Jakubowy dar” – dodaje. W nagraniu singla udział wziął Radosław Pendziałek – gitarzysta, współpracujący z Gabrielą Blachą przy wielu projektach muzycznych. W lutym bieżącego roku utwór „Jakubowy dar” kilkakrotnie zdobył pierwsze miejsce w notowaniu „Lista z mocą”.

   

  Premiera płyty „Jakubowy dar” jesienią 2016 roku

  Płyta „Jakubowy dar” to pierwszy autorski krążek Gabrieli Blachy. Na płycie pojawią się kompozycje utrzymane w klimacie jazzu, soul’u i funky. Nie zabraknie również wpływów muzyki gospel, którą na co dzień wykonuje artystka. Do udziału w projekcie wokalistka zaprosiła przyjaciół, absolwentów Akademii Muzycznej w Katowicach i Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie.

   

  za: mat.pras

  Newsletter

  Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

  Partnerzy

  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie