• POLECANE ZESPOŁY

 • Kontakt

  Sklep Chrześcijańskie Granie
  ul. Dewajtis 3,wejście B
  (Dobre Miejsce)
  01-815 Warszawa,
  Las Bielański
  tel. +48 22 561 01 22


  ZOBACZ >>KONCERTY - MUZYKA CHRZEŚCIJAŃSKA
  PONIEDZIAŁEK - CZWARTEK
  9:00 - 16.30
  Sklep jest otwarty godzinę przed imprezami biletowanymi w Dobrym Miejscu - więcej informacji:
  www.dobremiejsce.org
  Numer konta: 30 1950 0001 2006 0010 3488 0001
  chrzescijanskiegranie@gmail.com

 • Warto zobaczyć

 • Jezus na Stadionie 2017

 • Grajmy Chrześcijańskie Granie w salkach muzycznych
 • wielka_wola_logo

 • lista

 • opoka

 • lista lista

 • Profeto.pl - logo
 • Bezpieczne transakcje

  przelewy24_9
 • PREMIERA: Paweł Chustak [chusti] - Moja Fides TAU - ON

  Szukaj w aktualnościach

  Aktualności

  27 czerwca 2017

  Strefa Chwały Festiwal 2017

  Strefa Chwały Festiwal 2017 rusza już 29 czerwca i potrwa do 4 lipca w Starym Sączu. Jeszcze można się zapisać na www.strefachwalyfestiwal.pl. Rekolekcje Ludzi Nowej Kultury zgromadzą blisko 700 osób z kilku krajów. W niedzielę – 2 lipca – tradycyjnie w ramach otwartego dnia dla wszystkich odbędzie się Rodzinne Świętowanie Niedzieli. 

   

  W najbliższy czwartek – 29 czerwca rozpocznie się kolejna edycja rekolekcji Strefa Chwały Festiwal. W starym Sączu, pod jedynym istniejącym jeszcze ołtarzem Papieskim w Polsce co roku na początku lipca gromadą się ludzie Nowej Kultury, by przeżywać wyjątkowe rekolekcje. Nowa Kultura to życie w wolności i godności, jaką daje tylko bliska relacja z Bogiem na wszystkich płaszczyznach życia. To świadczenie o tej relacji postawą i pracą. Podczas Strefa Chwały Festiwal reprezentowane są różnorodne środowiska. To między innymi muzycy, aktorzy, plastycy, sportowcy, dziennikarze, politycy, przedsiębiorcy i całe rodziny, ludzie, którzy żyją wartościami chrześcijańskimi i chcą je przekazywać dalej.

   

  Każdego roku podczas rekolekcji, w niedzielę, jest dzień otwarty nazywany Rodzinnym Świętowaniem Rodziny. Tego dnia organizatorzy przygotowują mnóstwo atrakcji dla najmłodszych, młodzieży i dorosłych. Będą zabawy integracyjno-rodzinne, uwielbienie, konferencja specjalnego gościa, muzyczny wieczór chwały i naprawdę dobre kino. Każdy znajdzie tego dnia coś dla siebie.

   

  W tym roku na rekolekcjach pojawi się trzech biskupów, organizatorzy zapowiadają udział bp Grzegorza Rysia, bp Andrzeja Siemieniewskiego oraz bp Leszka Leszkiewicza. Ponadto wśród gości będą m.in. dziennikarka i autorka książek – Brygida Grysiak, wieloletnia organizatorka spotkań Strefa Chwały, liderka wspólnoty Dom Zwycięstwa, Alpha Polska – Stanisława Iżyk-Dekowska, psychoterapeutka – Urszula Mela, publicysta, redaktor naczelny portalu deon.pl – Piotr Żyłka, były marszałek Sejmu, poseł do Parlamentu Europejskiego – Marek Jurek, twórca portalu SzukajacBoga.pl – Henryk Król, aktor – Dariusz Kowalski.

  » Czytaj więcej  26 czerwca 2017

  Muzyka Chrześcijańska - TOP 10

  W maju 2017 najchętniej wybieraliście najnowszą płytę Antoniny Krzysztoń „SKARB”. Drugie miejsce zajął debiutancki krążek zespołu Nazaret – „Przemiana”. Wysoko cenicie także krążek Decalogue / Dekalog. Więcej bestsellerów znajdziecie na www.chrzescijanskiegranie.pl

   

  Muzyka Chrześcijańska – TOP 10 (kwiecień 2017):

  1. Antonina Krzysztoń – SKARB
  2. Nazaret – Przemiana (CD)
  3. Decalogue / Dekalog (CD)
  4. ŚDM 2016 – koncert uwielbienia KOLORY (2xCD + DVD)
  5. Agnieszka Musiał – błogo (CD)
  6. Mietek Szcześniak – Nierówni
  7. New Life M. – Twoja miłość (Mietek Szcześniak)
  8. New Life M. – ŚWIATŁO-ŻYCIE
  9. Magda.lena Frączek – Effatha
  10. ZETAIGREKA / WYRWANI Z NIEWOLI – Prawda was wyzwoli

   

  Zobacz też: Muzyka chrześcijańska – TOP 10 (kwiecień 2017)

  » Czytaj więcej  26 czerwca 2017

  On tu jest„- to pierwszy utwór znajdujący się na płycie „Serce z ciała” zespołu Matula. Klip to animacja pokazująca obecność Jezusa w życiu człowieka. Premiera płyty miała miejsce 5 czerwca 2017.

   

  „Zaczerpnęliśmy motywy graficzne od Saletyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji św. Filipa. Z doświadczenia wiemy jak te „proste ludziki” bardzo są pomocne w przybliżaniu treści ewangelizacyjnych.” – mówi o teledysku zespół.

   

  Całość animacji Artur Kulis. Nad scenariuszem czuwały Aneta i Maria z zespołu. W planach jest powstanie kolejnych animowanych historii do kolejnych piosenek.

   

  » Czytaj więcej  24 czerwca 2017

  Song of Songs 2017

  Pisaliśmy już o tym, że Song of Songs Festival powraca. Kultowy festiwal w dniach 14-15 lipca 2017 znów zgromadzi w Toruniu najciekwszych artystów CCM. Poza radością z powrotu – pojawiają się też pytania: jaki będzie nowy SoS? Czy uda się zachować klimat? Do kogo trafi – młodych czy starych fanów? Zadaliśmy kilka nurtujących nas pytań rzecznikowi Festiwalu – Piotrowi Lisowi.

   

  Song of Songs Festival – był to największy w Europie festiwal muzyki chrześcijańskiej, odbywał się co roku w fosie zamku krzyżackiego w Toruniu (lata 1998 – 2010). Pomysłodawcami i organizatorami festiwalu byli Remigiusz Trawiński i Wojciech Zaguła, a jego rzecznikiem prasowym – ks. Dariusz Iwański. Dyrektorem artystycznym pierwszej edycji festiwalu był Jan Pospieszalski, a kolejnych edycji Tomasz Kępiński.

   

  Na festiwalu wystąpili m.in. 2Tm2,3, 40 synów i 30 wnuków jeżdżących na 70 oślętach, Anastasis, Armia, Antonina Krzysztoń, Arka Noego, Beata Bednarz, Chili My, Full Power Spirit, Joszko Broda, Magda Anioł, Maleo Reggae Rockers, Mate.O, Mietek Szcześniak, Przecinek, Raz, Dwa, Trzy, Trzecia Godzina Dnia, Tomasz Żółtko, Pneuma, Lao Che. Zobacz też: Song of Songs powraca! 14-15 lipca 2017 w Toruniu

   

  Chrześcijańskie Granie: Song of Songs to dla wielu osób czas i miejsce wyjątkowe. Oni wiedzą dlaczego. A czy Wy wiecie?

  Piotr Lis – rzecznik SoS: Zgadza się, dla wielu osób festiwal Song Of Songs to wyjątkowe wydarzenie. Od ostatniej edycji naszego festiwalu minęło 7 lat. To niemało, a mimo to regularnie spotykamy się z dowodami pamięci i sympatii. Myślimy, że przez lata działania Song Of Songs w Toruniu udało się stworzyć imprezę z jednej strony kultową, a z drugiej autentyczną. Taką, która zapisała się w sercach ludzi ze względu na niesamowity klimat wynikający z połączenia wymiaru duchowego, religijnego i kulturalnego tej imprezy. I to właśnie według nas czyni ją wyjątkową.

   

  Myślę, że wiele osób zadaje sobie pytanie – czym będzie nowe Song of Songs? Powrotem do wspomnień, czy czymś zupełnie nowym?

  Przeczytaj cały wiwiad na www.koncerty.chrzescijanskiegranie.pl >>>  24 czerwca 2017

  Hillsong United - of dirt and graceHillsong United wprost z Ziemi Świętej! Poznaj utwory dobrze znane z albumu „Empires” w nowej wersji – nagrane na żywo w Jerozolimie i okolicach. Do tego specjalne wersje przebojów „Oceans”, „I surrender” oraz „Scandal of Grace”. Płytę „Of Dirt and Grace” kupicie  na www.chrzescijanskiegranie.pl. Polecamy!

   

  Inspiracją powstania poprzedniej płyty Empires były Błogosławieństwa, które Jezus wypowiedział w Kazaniu na Górze. Marzeniem zespołu było stworzenie projektu na żywo w Jerozolimie, dlatego najnowszy album jest chyba jednym z najbardziej wyjątkowych w dyskografii Hillsong United. Niesamowitość miejsca miała olbrzymi wpływ na kształt albumu oraz obrazy i dźwięki zarejestrowane na płycie. W zestawie, oprócz CD – koncert na DVD!

   

  LISTA UTWORÓW:

  » Czytaj więcej  Polecamy

  Newsletter

  Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

  Partnerzy

  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie