Płyta Miesiąca

 • POLECANE ZESPOŁY

 • Kontakt

  Sklep Chrześcijańskie Granie
  ul. Dewajtis 3,wejście B
  (Dobre Miejsce)
  01-815 Warszawa,
  Las Bielański
  tel. +48 22 561 01 22
  513 844 481

  ZOBACZ >>KONCERTY - MUZYKA CHRZEŚCIJAŃSKA

  NOWE!!! GODZINY OTWARCIA:

  PONIEDZIAŁEK - CZWARTEK
  9:00 - 16.30
  Sklep jest otwarty godzinę przed imprezami biletowanymi w Dobrym Miejscu - więcej informacji:
  www.dobremiejsce.org
  Numer konta: 22 2130 0004 2001 0466 3530 0001
  REGON: 141650378
  chrzescijanskiegranie@gmail.com

 • Warto zobaczyć

 • wielka_wola_logo

 • Grajmy Chrześcijańskie Granie w salkach muzycznych

 • lista

 • opoka

 • lista lista
 • Bezpieczne transakcje

  przelewy24_9
 • souadrion - tylko miłość cd Debiuty 2016 - Muode Koty

  Szukaj w aktualnościach

  Aktualności

  5 maja 2016

  noc światła„Będzie nam bardzo miło jeśli tego wieczoru, 28 maja 2016 roku, dołączysz do nas w Warszawie na placu obok kościoła św. Dominika na Służewie. Najserdeczniej zapraszamy – dołącz do naszego świętowania, spotkaj się z nami, wyśpiewaj z nami chwałę Najwyższego Boga.” – zaprasza o. Adam Szustak.

   

   

  Wydarzenie odbędzie się z okazji 800 -lecia istnienia zakonu Dominikanów. Na jednej scenie już od 18 godziny wystąpią tacy artyści jak Kayah, Skubas, Nosowska, MateO, Natalia Niemen, Adam Krylik, Magda.lena Frączek, Poldek Twardowski czy zespół Owca. Wydarzenie poprowadzi  znany kaznodzieja i rekolekcjonista o. Adam Szustak  oraz o. Tomasz Schuchardt.

   

   

  Chcemy, żeby wszyscy, którzy zaszczycą nas swoją obecnością nie byli tylko biernymi słuchaczami i uczestnikami, dlatego chcielibyśmy pobić wspólnie rekord Guinnessa w ilości osób rozmawiających w jednym czasie i jednym miejscu o Bogu – przydałoby nas się parę ładnych tysięcy.A nade wszystko chcemy uwielbić Boga za Dominika i jego genialny pomysł głoszenia Słowa, czyli tak naprawdę chcemy oddać chwałę Bogu samemu, który jest nieskończenie dobry, płodny i twórczy w swoich dziełach. – zapowiadają organizatorzy.

   

  » Czytaj więcej  4 maja 2016

  chrześcijańskie granie

   

  W TOP 10 muzyka chrześcijańska w sklepie Chrześcijańskie Granie i na www.chrzescijanskiegranie.pl w kwietniu 2016 znalazły się m.in.Magda.lena FrączekSoudarion i Gospel Rain. Całe zestawienie publikujemy poniżej.

   

  TOP10

  1.Magda.lena Frączek – Effatha

  2.Soudarion – Tylko Miłość

  3.Gospel Rain – Ogień

  4.Luxtorpeda – Mywaswynas

  5.Debiuty vol.1

  6.Arkadio – Fundament

  7.Heres/Wyrwani z niewoli – Heres

  8.Maleo Reggae Rockers – Wake up

  9.New Day – Nowy dzień

  10.ks.Jakub Bartczak – Po prostu wierzę

   

  Kupując płyty z muzyką chrześcijańską – wspierasz rozwój polskiej muzyki z dobrym przesłaniem.

     4 maja 2016

  koncerty uwielbienia 2016

  W Boże Ciało w kilkudziesięciu miastach Polski odbędą się koncerty Uwielbienia. Po raz kolejny Chrześcijańskie Granie patronuje i promuje najciekawsze. Wśród nich jest „Warszawskie Uwielbienie na Pradze”, które w tym dniu fundacja „Chrześcijańskie Granie” i Oratorium św. Jana Bosko organizuje po raz pierwszy. W tym momencie poprzez stronę www.odpalprojekt.pl trwa akcja pozyskania środków materialnych na pokrycie kosztów wydarzenia.

   

   

  Informacje o Koncertach Uwielbienia, które odbędą się 26 maja w Polsce można śledzić na wydarzeniu na fb oraz na www.chrzescijanskiegranie.pl.

   

   

  Warszawa – Warszawskie Uwielbienie na Pradze
  Rumia – Bogu – Chwała!
  Mysłowice – Bądź jak Jezus
  Zielona Góra – Koncert Uwielbienia
  Rzeszów – Jednego Serca Jednego Ducha
  Opole – Koncert Uwielbienia
  Częstochowa – Ja Jestem
  Kraków – III Koncert Uwielbienia „Chcę widzieć Twoją twarz”
  Gdańsk – Katolicy na Ulicy
  Inowrocław – Solenne Uwielbienie
  Lubliniec – W górę serca

   

   

  Więcej dobrych wydarzeń znajdziecie na www.koncerty.chrzescijanskiegranie.pl

     4 maja 2016

  non_stop MICHAL RASSEK fot-Mateusz-Stolarski (8)

   

  Decyzją Jury konkursu Non-stop CCM zwycięzcą tegorocznej edycji został Michał Rassek! 26 maja będzie można posłuchać jego występu u boku gwiazd koncertu Bądź Jak Jezus:
  for KING & COUNTRY, La Pallotina, God’s Property i Muode Koty (Debiut 2016)! Patronat nad wydarzeniem objął sklep i serwis www.chrzescijanskiegranie.pl

   

  Michał Rassek w ramach nagrody wystąpi również podczas VI edycji Festiwalu Chrześcijańskie Granie w Warszawie. Wśród wyróżnionych w konkursie Non – stop CCM znaleźli się: Pax, Soudarion, Poison i Robert Kasprowicz.

   

  Michał Rassek – młody songwriter i gitarzysta z Poznania. Muzycznie łączy gitarowego rocka z nastrojowym przekazem gitary akustycznej, utrzymując całość swojej twórczości w tematyce gospel. Podczas gdy piosenki powstają od kilku lat, dopiero rok temu uformowała się grupa muzyków, z którymi Michał dzisiaj współpracuje.

   

  » Czytaj więcej  28 kwietnia 2016

  uwielbienie_na_pradze_elcamino fot-Mateusz-Stolarski (23)

   

  Fundacja „Chrześcijańskie Granie” i Oratorium św.Jana Bosko zapraszają do wsparcia III Warszawskiego Uwielbienia Pradze.Potrzeba 5000 zł na organizację wydarzenia.”Wierzymy, że dzięki otwartym sercom mieszkańcom Stolicy będziemy mogli Uwielbiać po raz kolejny Pana Jezusa w Bazylice na Kawęczyńskiej. Mamy nadzieję, że spotkanie na Pradze będzie wielkim świętem wiary.” – mówią organizatorzy. Inicjatywę można wspomóc poprzez stronę: ODPALPROJEKT.PL  Dla osób, które wezmą udział w projekcie przygotowane są nagrody.

   

  Uwielbienie na Pradze jest wydarzeniem integrującym mieszkańców Warszawy, promującym muzykę chrześcijańską, a przede wszystkim, dającym przestrzeń na modlitwę i pogłębienie wiary. Jest również odpowiedzią na potrzebę rozwoju kultury na prawym brzegu Wisły.Podczas trzeciego Uwielbienia na Pradze zagra zespół Soudarion – Debiut Roku, Płyta Roku. Wydarzenie rozpocznie się w Boże Ciało (26 maja) o godzinie 18.00.

   

  PROGRAM:
  18.00 – EUCHARYSTIA
  19.00 – UWIELBIENIE Z ZESPOŁEM SOUDARION
  20:30 – SPOTKANIE Z ZESPOŁEM W ORATORIUM PRZY HERBACIE

   

  Uwielbienia na Pradze odbyły się dotąd 30 stycznia 2016 (z zespołem New Day) oraz 2 kwietnia 2016 (z zespołem El Camino). Zgromadziły one setki Warszawiaków i nie tylko.

   

  Dołącz do wydarzenia na FB.

   

  Wspieraj Warszawskie Uwielbienia na Pradze poprzez stronę: http://odpalprojekt.pl/projekty/pokaz/825,warszawskie-uwielbienie-na-pradze

   

     Polecamy

  Newsletter

  Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

  Partnerzy

  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie