• POLECANE ZESPOŁY

 • Kontakt

  Sklep Chrześcijańskie Granie
  ul. Dewajtis 3,wejście B
  (Dobre Miejsce)
  01-815 Warszawa,
  Las Bielański
  tel. +48 22 561 01 22


  ZOBACZ >>KONCERTY - MUZYKA CHRZEŚCIJAŃSKA
  PONIEDZIAŁEK - CZWARTEK
  9:00 - 16.30

  W LIPCU I SIERPNIU SKLEP STACJONARNY NIECZYNNY
  Sklep jest otwarty godzinę przed imprezami biletowanymi w Dobrym Miejscu - więcej informacji:
  www.dobremiejsce.org
  Numer konta: 30 1950 0001 2006 0010 3488 0001
  chrzescijanskiegranie@gmail.com

 • Warto zobaczyć


 • Grajmy Chrześcijańskie Granie w salkach muzycznych
 • wielka_wola_logo

 • lista

 • opoka

 • lista lista

 • Profeto.pl - logo
 • Bezpieczne transakcje

  przelewy24_9
 • Nowości Chrześcijańskie Granie PREMIERA: Paweł Chustak [chusti] - Moja Fides TAU - ON

  Szukaj w aktualnościach

  Aktualności

  17 sierpnia 2017

  Hosanna FestiwalHosanna Festival 2017 odbędzie się w ostatni weekend wakacji, czyli w dniach 25 – 27 sierpnia w Siedlcach. Jest to jeden z najstarszych festiwali muzyki chrześcijańskiej w Polsce. Na scenie obok wykonawców konkursowych pojawią się także gwiazdy: TAU oraz Gospel Rain

   

  Tradycyjnie już poza występami gwiazd odbędzie się konkurs muzyki chrześcijańskiej  – w tym roku wystąpi 15 zespołów i wokalistów, a głosować będzie nie tylko profesjonalne jury, ale także publiczność. A jest o co walczyć, bo zdobywca Grand Prix Festiwalu otrzyma nagrodę o wysokości 3500 zł. Oddać głos można przez stronę www.hosannafestival.pl/zaglosuj

   

  Hosanna Festival 2017 to nie tylko możliwość posłuchania dobrej, wartościowej muzyki, ale także atrakcyjna propozycja spędzenia wolnego czasu w ostatni weekend wakacji. Podczas gdy, na deskach amfiteatru królować będzie muzyka, na terenach zielonych wokół obiektu, wiele atrakcji dla całej rodziny!

   

  Konkursy, gry integracyjne, zawody sportowe, malowanie twarzy, zjeżdżalnie, trampoliny, dmuchane zamki i po raz pierwszy na festiwalu – konkurs fantowy, w którym każdy los wygrywa! To tylko niektóre atrakcje jakie czekają na wszystkich, którzy w ten ostatni wakacyjny weekend wybiorą się do Siedlec!

  Zobacz też: Hosanna Festival w Siedlcach po raz 23. [relacja]

   

   

  Festiwal trwa trzy dni i zawsze rozpoczyna się w piątek uroczystą Mszą Świętą inaugurującą festiwal oraz koncertem Uwielbienia. Sobota to próby akustyczne połączone z elementami warsztatów, a po nich zmagania konkursowe. Niedziela to wspólna Eucharystia, a po niej na siedleckim amfiteatrze – przegląd konkursowy w kategorii- debiuty – zespoły pielgrzymkowe. Po południu scenę oddajemy w ręce laureatów sobotniego przeglądu konkursowego. – zapowiadają organizatorzy.

   

  HOSANNA FESTIVAL 2017 – PROGRAM:

  » Czytaj więcej  16 sierpnia 2017

  Campo Bosco 2017W dniach 24-27 sierpnia odbędzie się kolejne spotkanie Młodych CAMPO BOSCO 2017 w Czerwińsku nad Wisłą. W tym roku odbędzie się pod hasłem „Urodzeni, by się nie bać”. Podczas spotkania kilkuset młodych ludzi będzie się bawiło przy dobrej muzyce, modliło się oraz uczestniczyło w panelach dyskusyjnych. Zagrają MUODE KOTY (Debiut 2016), Paweł Domagała, Z Potrzeby Serc, The King’s Road, Muzyczni Czarodzieje, Dobromir MAK Makowski, KaeN.

   

  Hasło Campo Bosco 2017 nawiązuje do świętej Piątki Poznańskiej. Piękni, młodzi, dwudziestoletni – 24 sierpnia 1942 roku poszli na śmierć jak na spacer, jak na spotkanie z kimś najbliższym. Męczennicy z Poznania. Trafili do niemieckich więzień za walką o niepodległą Polskę. Wyniesieni na ołtarze za postawę, jaką przyjęli wobec napotkanych trudności. W piekle na ziemi, jakim były niemieckie więzienia i obozy, w których przebywali, starali się wprowadzać radosną, pełną nadziei duchowość św. Jana Bosko. Nawet perspektywa gilotyny nie była w stanie ich złamać. W obliczu śmierci nie stracili wiary.

   

  Ich postawa przed śmiercią sprawiła, że kapelan więzienia w Dreźnie, który podczas wojny odprowadził ponad tysiąc trzysta osób na śmierć, zapisał na kartce papieru, że odprowadził młodych, świętych ludzi z Polski na śmierć (ut homines sancti). Z wiarą w życie wieczne i nadzieją na spotkanie z najbliższymi w niebie oddali swe młode życie Bogu i Ojczyźnie. Nieśmiertelni! Niezłomni! Urodzeni, by się nie bać!

   

  PROGRAM CAMPO BOSCO 2017:

  » Czytaj więcej  12 sierpnia 2017

  Muode Koty (Debiut 2016) nie leżą bezczynnie. Nagrywają nowe utwory  i zapowiadają drugi krążek. Zobaczcie i posłuchajcie klip do kawałka „5 minut”. Jeszcze gorący!

  Zobacz też: PREMIERA: Muode Koty – Zazdro [teledysk]

   

  Swój pierwszy krążek „Impuls” wydali na wiosnę tego roku nakładem Fundacji Chrześcijańskie Granie – dochód z płyty wspiera innych młodych muzyków. Już niedługo będziemy mogli posłuchać ich na Campo Bosco 2017 (24 sierpnia), a jesienią zagrają na zakończenie lata w Warszawie (23 września

  » Czytaj więcej  12 sierpnia 2017

  Fundacja Chrześcijańskie Granie była obecna 6 sierpnia 2017 w TVP1 w programie „Między Ziemią a Niebem”. Fragment programu jest już obecny w serwisie YouTube. Polecamy!

   

  W programie pojawili się: Michał Guzek (prezes fundacji), Małgorzata Abramowicz (współpracownik) i ks. Sławek Szczodrowski (Oratorium św. Jana Bosko). Opowiedzieli o promocji muzyki chrześcijańskiej i trwającym „Miesiącu modlitw w intencji rozwoju muzyki chrześcijańskiej” w Polsce. Nie zabrakło też informacji o tym co będzie się działo w najbliższym czasie, w tym 7. Festiwalu Chrześcijańskie Granie na Arenie Ursynów w Warszawie.

   

  Festiwal Chrześcijańskie Granie odbędzie się pod koniec listopada 2017 roku. „Staramy się łączyć scenę debiutancką z profesjonalną” mówi Michał Guzek z fundacji „Chrześcijańskie Granie”. W tym roku wśród debiutujących zobaczymy: Play & Pray (Debiut 2017), Tomasz Jasiński Music (Non Stop CCM) i Muode Koty (Debiut 2016). Natomiast wśród premier: Beu, StronaB i Arkadio. Gwiazdą tegorocznej edycji będzie Gospel Rain – laureat Premier 2016. Informacje na temat festiwalu i możliwość wsparcia imprezy jest możliwa na stronie www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl

  » Czytaj więcej  11 sierpnia 2017

  Premiery 2017

  Trzech artystów i trzy utwory wezmą udział w finałowym koncercie Premiery 2017 podczas 7. Festiwalu Chrześcijańskie Granie. Arkadio, BeU oraz StronaB zagrają 26 listopada w Warszawie (Arena Ursynów) i poznamy zwycięzcę plebiscytu. 

   

  Laureatów ze zgłoszonych utworów wytypowali przedstawiciele trzech list przebojów: Muzycznych DarówListy z Mocą oraz Złotej 10 Radia Warszawa. Więcej informacji o Festiwalu znajdziecie na www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl

   

  7. Festiwal Chrześcijańskie Granie odbędzie się 26 listopada 2017 na Arenie Ursynów w Warszawie. Zagrają na nim gwiazdy większe i mniejsze m.in pojawi się Gospel Rain (PREMIERY 2016) oraz Muode Koty, a także Play&Pray (Debiut 2017) – będzie to na pewno czas dobrych spotkań i świetnej muzyki CCM. Festiwal łączy scenę debiutancką z profesjonalną. Od 2011 roku pokazuje to co nowe i dobre na polskiej scenie. Od 2015 co roku wybierana jest PREMIERA ROKU – przebój roku. Całość kończy wspólne UWIELBIENIE. Wydarzenie rozpocznie się od Eucharystii.

   

  Płyty zespołów grających w Festiwalu kupicie na www.chrzescijanskiegranie.pl

   

  Poznajcie trzy finałowe utwory:

  » Czytaj więcej  Polecamy

  Newsletter

  Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

  Partnerzy

  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie