Płyta Miesiąca

 • NOWOŚCI W SKLEPIE

 • Kontakt

  Sklep Chrześcijańskie Granie
  ul. Dewajtis 3,wejście B
  (Dobre Miejsce)
  01-815 Warszawa,
  Las Bielański
  tel. +48 22 561 01 22
  513 844 481

  GODZINY OTWARCIA

  WTOREK - PIĄTEK
  9:00 - 16.00
  Sklep jest otwarty godzinę przed imprezami biletowanymi w Dobrym Miejscu - więcej informacji:
  www.dobremiejsce.org

  WAKACJE (LIPIEC - WRZESIEŃ)
  WTOREK - CZWARTEK: 9-16


  Numer konta: 22 2130 0004 2001 0466 3530 0001
  REGON: 141650378

  chrzescijanskiegranie@gmail.com
 • Warto zobaczyć

 • YouTube


 • lista

 • opoka

 • lista
 • Bezpieczne transakcje

  przelewy24_9
 • Napisz recenzję - wygraj płytę w Chrześcijańskim Graniu

  Szukaj w aktulanościach

  Aktualności

  28 sierpnia 2014

  gniew - claret gospel choirW Gniewie po raz kolejny (już 18-ty) odbył się Międzynarodowy Festiwal Gospel. Były warsztaty oraz dobre koncerty – wszystko to bez cienia gniewu, radośnie i na chwałę Bożą. Na scenie pojawili się m.in. Kanaan, Zespół 33, Gabi Gąsior i Holy Noiz, a także goście z Wybrzeża Kości Słoniowej – Claret Gospel Choir. Nie zabrakło także gwiazd z innych stron muzyki – T.Love i Budki Suflera.

   

  Osiemnasty już Festiwal Gospel, który po przeniesieniu z Osieka, na dobre rozgościł się na zakmu w Gniewie pokazuje, że można zrobić dobry festiwal z przesłaniem Dobrej Nowiny, który przyciągnie wszystkich. Niezależnie od przekonań i wiary.

   

  W pierwszej chwili nie do końca zrozumiałe wydawało się zaproszenie na Festiwal Gospel zespołów takich jak T.Love czy Budka Suflera. Jednak po sobotnim koncercie T.Love wiele stało się jasne. Dzięki temu na dziedziniec zamku przyszło wiele osób, które normalnie by się tam nie pojawiły. I nie usłyszałyby Dobrej Nowiny. Być może był to też wymóg pozyskania sponsorów, ale niezależnie od tego – dobrze się stało.

   

  Występ Claret Gospel Choir z Wybrzeża Kości Słoniowej był na pewno jednym z ciekawszych momentów na Festiwalu. Przepiękne, kolorowe stroje i równie dobre głosy. Co ciekawe, żaden (poza jednym) z muzyków nie umie czytać nut i nigdy nie uczył się w szkole muzycznej. Afryka muzykę ma po prostu we krwi. Choć na naszym podwórku też nie jest źle co udowadniała Gabrysia Gąsior wraz z zespołem Holy Noiz prezentując naprawdę ciekawy materiał z debiutanckiej płyty „Bez Ciebie nie ma mnie”

   

  » Czytaj więcej  26 sierpnia 2014

  lista z mocą

   

  W najbliższy czwartek 28 sierpnia po 20 godzinie odbędzie się 150 notowanie List z Mocą – polskiej listy muzyki chrześcijańskiej skierowanej głównie dla zespołów debiutujących. Twórcą listy jest ks. Piotr Osiński – misjonarz, prowadzący na co dzień audycję i stronę Muzyka dla Ducha. Listę z Mocą od początku współtworzy dyrektor naczelny radia RDN Małopolska – ks. Jacek Miszczak.

   

   
  Pierwsze notowanie Listy z Mocą odbyło się 18 września 2011 roku. Program transmitują m.in. Radio RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz oraz retransmitują m.in. Radio Via z Rzeszowa,Radio Nadzieja z Łomży, Radio Fiat z Częstochowy,Radio Podlasie z Siedlec, Radio Warszawa czy Katolickie Radio Londyn.

   
  Patronat internetowy nad listą sprawuje serwis www.chrzescijanskiegranie.pl

   

  Ks. Jacek Miszczak (dyrektor RDN MAŁOPOLSKA) o liście z Mocą:

  Za każdym razem, gdy zasiadam przed mikrofonem by poprowadzić „Listę z Mocą” odczuwam nieskrywaną radość. Podyktowane to jest pełną mocy dobrą muzą oraz piosenką mającą tekst z treścią, a także gronem aktywnych słuchaczy telefonicznie i w sieci (facebook Listy). To prawdziwie wielka przyjemność prowadzić listę, która prezentuje młodych artystów muzyki chrześcijańskiej. Są to debiutanci, ale wielu z nich ( o ile nie wszyscy) reprezentują bardzo wysoki poziom artystyczny. Gdy powstawała Lista (inicjatywa ks.Piotra Osińskiego i Michała Guzka) nie przypuszczałem, że audycja ta będzie emitowana w aż tylu stacjach radiowych (obecnie w 10 stacjach). Lista z Mocą jest wielkim dziełem pozwalającym na chwilę zatrzymać się by lepiej żyć.

   

   

  Zapraszamy na stronę listy: www.listazmoca.pl

     26 sierpnia 2014

  PlakatW niedzielę 24 sierpnia zakończyło się XXI spotkanie młodzieży salezjańskiej CAMPO BOSCO. Do Czerwińska zjechało ponad 500 osób z całej Polski. „E-migranci. Nasza ojczyzna jest w niebie” było Hasłem całego wydarzenia. Na spotkanie złożyły się: konferencje, warsztaty, prelekcje i przede wszystkim koncerty. Chrześcijańskie Granie objęło patronat medialnym nad Campo Bosko 2014.

   

  Dniem szczególnym podczas spotkania była sobota m.in. poprzez zainaugurowanie obchodów 200. urodzin św. Jana Bosko. Ekipa Chrześcijańskiego Grania przez cały ten dzień towarzyszyła młodym podczas Eucharystii czy koncertom takich zespołów jak Tabu i New Life M. Niestety nie udało się nam zostać na strefie + 18, która była nowością podczas tegorocznego Campo Bosko.

   

  Przesłanie spotkania „E-migranci. Nasza ojczyzna jest w niebie”  wpisało się idealnie w kontekst całego wydarzenia. – Świat nie kończy się w galerii handlowej. Musi być coś więcej – mówił do młodych organizator spotkania ks. Przemysław Kawecki. I rzeczywiście innej rzeczywistości można doświadczyć podczas wydarzenia. Campo Bosko  był czasem dla radości wypływającej z realnych rozmów, zabawy, modlitwy czy po prostu wyjściem do innych ludzi.

   

  Na stronie Chrześcijańskiego Grania publikujemy relację z I dnia Campo Bosco:

   

   

  Relacje i informacje o tegorocznym  spotkaniu Campo Bosko można znaleźć na stronie: campo.bosko.pl

   

  Źródło: bosko.pl/chrzescijanskiegranie.pl

     25 sierpnia 2014

  chrzescijanskie granie - logotyp2Chcemy Was poinformować, że we wtorek 26 sierpnia 2014 sklep stacjonarny będzie nieczynny. Przepraszamy wszystkich, którzy chcieli nas odwiedzić i zapraszamy do nas już we środę i czwartek. W ramach przeprosin mamy dla Was specjalne ceny na Maleo Reggae Rockers – Addis Abbeba oraz Habari Njema – Podróż!

   

  Do zobaczenia!  23 sierpnia 2014

  bajeczkaNiedzielne Bajeczki zapraszają na spektakl „Zając Wiercipięta” już 21 września (niedziela) o godz. 13:00. Spektakl odbędzie się w Dobrym Miejscu przy Dewajtis 3 w Warszawie – wejście A. Patronat nad wydarzeniem objął sklep i serwis www.chrzescijanskiegranie.pl

   

  Ekologiczna bajka o perypetiach leśnych zwierząt posiadających zabawne ludzkie cechy. O przyjaźni, porach roku. Ciepło, kabaretowo i wiosennie. Tytułowy bohater Zając Wiercipięta – mieszka w lesie i tam spotyka go wiele zaskakujących przygód. Jest sowa, która uczy w leśnej szkole, motyl chwalipięta, który pożycza Wiercipięcie swoje skrzydła, kaczor, który uczy wszystkich gimnastyki i oczywiście przebiegły wilk, któremu nigdy nie udaje się złapać zająca. TEATR KUFFER (Państwo Musiał)

  » Czytaj więcej  Newsletter

  Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

  Partnerzy

  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie