Płyta Miesiąca

 • POLECANE ZESPOŁY

 • Kontakt

  Sklep Chrześcijańskie Granie
  ul. Dewajtis 3,wejście B
  (Dobre Miejsce)
  01-815 Warszawa,
  Las Bielański
  tel. +48 22 561 01 22
  513 844 481

  ZOBACZ >>KONCERTY - MUZYKA CHRZEŚCIJAŃSKA

  NOWE!!! GODZINY OTWARCIA:

  PONIEDZIAŁEK - CZWARTEK
  9:00 - 16.30
  Sklep jest otwarty godzinę przed imprezami biletowanymi w Dobrym Miejscu - więcej informacji:
  www.dobremiejsce.org
  Numer konta: 22 2130 0004 2001 0466 3530 0001
  REGON: 141650378
  chrzescijanskiegranie@gmail.com

 • Warto zobaczyć

 • wielka_wola_logo

 • Grajmy Chrześcijańskie Granie w salkach muzycznych

 • lista

 • opoka

 • lista lista
 • Bezpieczne transakcje

  przelewy24_9
 • jesiennie promocje

  Szukaj w aktulanościach

  Aktualności

  5 października 2015

  fundacja_chg_logoDo „Chrześcijańskiego Grania” przyszedł kolejny list z poparciem oraz błogosławieństwem. W święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, przewodniczący Episkopatu Polski Abp. Stanisław Gądecki wyraża radość z powstania fundacji: „Cieszy mnie niezmiernie, że Ewangelia Życia poprzez muzykę będzie docierała do uczniów Chrystusa i do tych, którzy dopiero wejdą do Jego szkoły” – pisze hierarcha.

   

  Za „Chrześcijańskie Granie” modlił się papież Franciszek. Do wsparcia duchowego, ale i materialnego zachęca Michał Guzek – prezes fundacji. „Będziemy wdzięczni za każdą modlitwę, westchnienie i polecenie Chrześcijańskiego Grania. Już dzisiaj zapraszamy do wsparcia materialnego. Przed nami organizacja V edycji Festiwalu Chrześcijańskie Granie. W ramach imprezy odbędzie się Uwielbienie, Koncert Premiery oraz dobre spotkania. Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy dokonać dobrowolnej wpłaty na konto fundacji (46 1050 1012 1000 0090 3065 9909, Fundacja „Chrześcijańskie Granie”, ul.Dewajtis 3, 01-815 Warszawa (tytułem: darowizna na cele statutowe.festiwal.[liczba zaproszeń]). )”.

   

  Fundacja „Chrześcijańskie Granie” powstała na początku czerwca br., aby ewangelizować poprzez muzykę chrześcijańską. Robi to między innymi promując salki muzyczne (akcja Grajmy Chrześcijańskie Granie) oraz organizując jeden z ciekawszych festiwali muzyki w Stolicy – Festiwal Chrześcijańskie Granie. W listopadzie 2015 roku przyzna Złoty Krążek dla PREMIERY 2015. W planach fundacji jest organizacja V edycji Koncertu Debiuty im. Moniki Brzozy. Laureatami Debiutów były takie zespoły jak: Love Story, Anielsi, StronaB, Kanaan, Mocni w Wierze oraz Soudarion.

   

  LIST PRZEWODNICZĄCEGO EPISKOPATU POLSKI ABP. STANISŁAWA GĄDECKIEGO

   

   

  Dla osób, które chcą włączyć się w działalność fundacji „Chrześcijańskie Granie” proponujemy zostanie AMBASADOREM:

   

  Aby zostać Ambasadorem, należy wysłać do nas maila na adres: fundacja@chrzescijanskiegranie.pl ze zgłoszeniem, w którym należy napisać kilka zdań o sobie. Do obowiązków ambasadora będą należały: modlitwa w intencji muzyki chrześcijańskiej, zaproszenie innych do akcji oraz raz w dokonanie wpłaty raz w roku minimum 100 zł na konto: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe.ambasador). Każdy Ambasador otrzyma zaproszenie na Festiwal Chrześcijańskie Granie, koncert Debiuty oraz inne wydarzenia organizowane przez fundację „Chrześcijańskie Granie”. Osoby i firmy, które wpłacą powyżej 1000 zł. otrzymają tytuł „Złotego Ambasadora”.

   

  » Czytaj więcej  5 października 2015

  NOWOŚĆ: POLDEK TWARDOWSKI - PRZYCHODZISZ PANIE (CD)

  Poldek Twardowski, Magda.lena Frączek i StronaB, to najlepiej sprzedające się płyty z muzyką chrześcijańską we wrześniu w sklepie Chrześcijańskie Granie przy ul.Dewajtis 3 w Warszawie oraz na www.chrzescijanskiegranie.pl

   

  TOP 10 – WRZESIEŃ 2015
  1.Leopold Twardowski- Przychodzisz Panie
  2.Magda.lena Frączek – Effatha
  3.StronaB – z bliska brzydka
  4.Gospel Rain – N
  5.Debiuty vol.1
  6.StronaB – dwa jabłka na czereśni
  7.Petarda – Arka Noego
  8.Arka Noego – MP3 Wszystkie piosenki
  9.Deus Meus – Trasa
  10.MateO – Akustyczny

   

  » Czytaj więcej  5 października 2015

  plakat_Salvatti_small

   

  W październiku katolicy tradycyjnie chwytają różańce, aby polecać Matce Bożej swoje intencje. Modlitwa płynie szerokim strumieniem nie tylko w osobistych intencjach, ale także w sprawach Kościoła Powszechnego. Fundacja misyjna Salvatti​.pl​, która prowadzi modlitewny szturm „Róże różańcowe – zobacz jak to działa” przypomina o modlitewnej odpowiedzialności za misjonarzy i współbraci chrześcijan na innych kontynentach. Akcja odbywa się pod patronatem serwisu i sklepu www.chrzescijanskiegranie.pl

   

  W tym roku chcemy modlić się za konkretne osoby, które są w konkretnych sytuacjach tam na misjach – mówi ks. Jerzy Limanówka, prezes Salvatti.pl. Modlitewną opieką zostaną objęci między innymi młoda studentka pielęgniarstwa i osierocony Ruandyjczyk. Każdy kto zna osobę z kraju misyjnego potrzebującą szczególnej modlitwy może napisać na adres promocja@salvatti.pl i  dołączyć do wybranej róży lub stworzyć nową.

   

  » Czytaj więcej  4 października 2015

  Chrześcijańskie granie nowy wystrój

  Co prawda wakacje skończyły się już dosyć dawno, ale my wracamy dopiero teraz do normalnego trybu pracy. Zmieniamy się też trochę. Od poniedziałku – 5 października 2015 roku mamy nowe godziny otwarcia! Jesteśmy dla Was od poniedziałku do czwartku od 9.00 do 16.30. Oczywiście cały czas w internecie!

   

  Podobnie jak zawsze będziemy też otwarci na godzinę przed biletowanymi imprezami w Dobrym Miejscu, a także na różnych wydarzeniach w Polsce! Szukajcie informacji o naszych patronatach na chrzescijanskiegranie.pl oraz koncerty.chrzescijanskiegranie.pl – bardzo możliwe, że się tam pojawimy. Już teraz zapraszamy Was serdecznie na 5. Festiwal Chrześcijańskie Granie, który już w listopadzie w Warszawie:

  logo_festiwal_2015_beztla_srednie

   

  Zapraszamy Was tymczasem do skorzystania z dobrych promocji (w świetnej cenie m.in. płyty Luxtorpedy) KUP JUŻ DZISIAJ >>>

  » Czytaj więcej  3 października 2015

  alboinie_koncert_4urodziny

  W piątkowy wieczór 25 września 2015 roku Siemianowickie Centrum Kultury  – Park Tradycji rozbrzmiało muzyką, a to za sprawą koncertu z okazji czwartych urodzin Albo i Nie. Na wspólnym świętowaniu zgromadzili się fani nie tylko ze Śląska. Usłyszeliśmy najciekawsze przeboje i nowości z nadchodzącej płyty. Obok zespołu wystąpili świetni goście: Lidia Pospieszalska z  synami, Katarina Kucharova, Sylwia Zelek oraz orkiestra pod przewodnictwem Tomasza Kozieł.

   

  Jako pierwszą zespół wykonał piosenkę „Żałuję” – jakby na przekór uczuciom przybyłych słuchaczy, którzy na pewno nie żałowali swej decyzji. Po „Podwójnie” do czwórki muzyków dołączyła Katarina Kucharova, która grą na akordeonie uświetniła 3 kolejne utwory: znaną już „Fraszkę” oraz nowe: „Niezwykły dom” i „Z Tobą”. Następnie na scenie pojawiła się Sylwia Zelek, której występ zrobił na mnie wielkie wrażenie. Przepięknie zaśpiewała nieznany mi dotąd utwór Czesława Niemena – „Obok nas”. Zrobiła to w sposób żywy i przejmujący, podobnie jak „Ale jestem” Anny Marii Jopek. Wykonanie to pozwoliło zatrzymać się nad tekstem – zachętą, by żyć naprawdę, najpiękniej i w zachwycie. Myślę, że szczery zachwyt pojawił się właśnie w tej części koncertu. Ostatnimi gośćmi przed przerwą była rodzina Pospieszalskich. Lidia zaśpiewała 3 piosenki przy akompaniamencie swych synów: Nikodema i Mikołaja.

   

  W drugiej części wieczoru publiczność miała możliwość usłyszenia utworów Albo i Nie w bogatszej oprawie muzycznej dzięki powstałej na tę okazję orkiestrze pod przewodnictwem Tomasza Kozieł. Oprócz piosenek z płyty „Tak”: „Tym lepiej”, „Czekolada”, „Ponoć” i „Oby sie nie przewrócić” pojawiły się nowe: „14 spojrzeń” oraz „Stare zdjęcie”, które znajdą się na drugim krążku zespołu (premiera jeszcze w tym roku). Jak zwykle do głębokiej refleksji pobudził tekst „Co z nami będzie jutro?”, zwłaszcza słowa:

  » Czytaj więcej  Newsletter

  Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

  Partnerzy

  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie