Płyta Miesiąca

 • POLECANE ZESPOŁY

 • Kontakt

  Sklep Chrześcijańskie Granie
  ul. Dewajtis 3,wejście B
  (Dobre Miejsce)
  01-815 Warszawa,
  Las Bielański
  tel. +48 22 561 01 22
  513 844 481

  ZOBACZ >>KONCERTY - MUZYKA CHRZEŚCIJAŃSKA

  NOWE!!! GODZINY OTWARCIA:

  PONIEDZIAŁEK - CZWARTEK
  9:00 - 16.30
  Sklep jest otwarty godzinę przed imprezami biletowanymi w Dobrym Miejscu - więcej informacji:
  www.dobremiejsce.org
  Numer konta: 22 2130 0004 2001 0466 3530 0001
  REGON: 141650378
  chrzescijanskiegranie@gmail.com

 • Warto zobaczyć


 • Grajmy Chrześcijańskie Granie w salkach muzycznych
 • wielka_wola_logo

 • lista

 • opoka

 • lista lista

 • Profeto.pl - logo
 • Bezpieczne transakcje

  przelewy24_9
 • Gospel Rain - Premiera 2016 Premiera Roku 2016: Gospel Rain - Nigdy nie będziesz sam

  Szukaj w aktualnościach

  Aktualności

  8 grudnia 2016

  Teledysk „Pierwsza gwiazda” promuje trasę koncertową „Betlejem w Polsce”. Utwór znalazł się na płycie TGD „Kolędy Świata” natomiast zespół prezentuje go w nowej odsłonie. Do współpracy zostali zaproszeni wspaniali artyści: Natalia Kukulska, Marika, Natalia Niemen, Kuba Badach, Piotr Cugowski, Mietek Szcześniak oraz dzieci ze „Szkółki TGD”.

   

  Płytę TGD – Kolędy Świata znajdziecie w naszym sklepie>>>

   

  Więcej o każdym z koncertów trasy „Betlejem w Polsce” znajdziecie na www.koncerTY.chrzescijanskiegranie.pl. Dochód z trasy koncertowej zostanie przeznaczony na dokarmianie osób niedożywionych „Głodnych Nakarmić”.
  Betlejem w Polsce:

  » Czytaj więcej  8 grudnia 2016

   

  „Kiedy patrzę w twarz mojego wroga – widzę mojego brata” – franciszkanie z Nowego Jorku znów pozamiatali. Posłuchajcie świetnego coveru w wykonaniu braci i zaproszonych gości. Dla porównania tutaj znajdziecie oryginalne wykonanie The Brilliance.

   

  Nie wiele trzeba, aby stworzyć coś niezwykłego – franciszkanie z najmłodszej gałęzi tego zakonu, nie przestają zadziwiać. Popatrzcie co robią jeszcze na profilu: Renewal in Motion

   

  TEKST (oryginalny):

  » Czytaj więcej  7 grudnia 2016

  Mietek Szcześniak - NierówniWreszcie się doczekaliśmy! Mietek Szcześniak z nową płytą „Nierówni” przyjechał do nas! Na www.chrzescijanskiegranie.pl kupicie nowy krążek pełen muzycznych smaczków i słońca. Album ten to kompozycje Mietka Szcześniaka do wierszy ks. Jana Twardowskiego.

   

  Opracowana przez Mietka poezja opowiedziana jest językiem kompozycji nawiązujących do akustycznej, lekkiej i pełnej słońca muzyki brazylijskiej. Płyta jest w całości nagrana akustycznie, ma szlachetne, organiczne brzmienie, została nagrana przez brazylijskich muzyków w USA.

   

  Forma płyty ma w swoim zamierzeniu dodać lekkości i podkreślić to, co ważne dla poety i kompozytora – ciepłą nadzieję, afirmację poetyckiej prostoduszności, zdystansowanej a niewymuszonej mądrości codziennej i zupełnie niecodziennej. Dlatego opracowane przez Szcześniaka wiersze opowiedziane są językiem kompozycji nawiązujących do akustycznej, lekkiej i pełnej słońca muzyki brazylijskiej, jej wyraźnych rodzajów: bossanovy, samby, chorinjo, sao.

   

  Płytę promował singiel „Nierówni” oraz „Jeden świat”:

   

  Na płycie:

  » Czytaj więcej  7 grudnia 2016

   

  To już 14 singiel z klipem od Arkadio w niecałych 4 miesiącach. Dziś gościnnie pojawił się Frenchman. To już czwarty wspólny utwór w tej kolaboracji. Jak zwykle melodyjny refren w wykonaniu Frenchmana oraz zwrotka, która z innej perspektywy rzuca światło na utwór.

   

  Ten klip to opowieść o człowieku, który nie ma już sił. Bardzo często ze swojej winy… Zobacz w jaki sposób można się pozbierać!

   

  „Nie miał już sił…”, to czternasta premiera z serii #nierzadko. Arkadio postawił sobie cel, aby co poniedziałek wypuszczać nowy singiel. Na jego facebooku pojawił się także plan dla słuchacza na cały tydzień. W nim poza singlem cieszący się ogromnym zainteresowaniem ”tłusty freestyle” (słuchacze wrzucają temat na żywo, a raper podczas transmisji live tworzy rymy na tematy z komentarzy), vlog i inne atrakcje.

   

  Płyty Arkadio i Frenchmana kupicie na www.chrzescijanskiegranie.pl

   

  » Czytaj więcej  6 grudnia 2016

  promocje_swiateczny

  Sklep Chrześcijańskie Granie zaprasza do skorzystania z promocji na stronie www.chrzescijanskiegranie.pl. Najlepsze płyty w dobrej cenie tylko do 9 grudnia!

   

  W promocyjnych cenach na www.chrzescijanskiegranie.pl można zakupić płyty m.in. Gospel Rain, Luxtorpedy, Magda.leny Frączek,Soudarion, New Life M., Magdy Anioł czy Arki Noego.

   

  Zapraszamy do wspierania fundacji „Chrześcijańskie Granie”, która wspiera rozwój polskiej sceny muzycznej z chrześcijańskim przesłaniem: Fundacja „Chrześcijańskie Granie”, ul. Dewajtis 3, Warszawa. Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe).

     Newsletter

  Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

  Partnerzy

  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie