Płyta Miesiąca

De Press Amen De Press
33.00 zł
 • NOWOŚCI W SKLEPIE

 • Kontakt

  Sklep Chrześcijańskie Granie
  ul. Dewajtis 3,wejście B
  (Dobre Miejsce)
  01-815 Warszawa,
  Las Bielański
  tel. +48 22 561 01 22
  513 844 481

  GODZINY OTWARCIA

  WTOREK - PIĄTEK
  9:00 - 16.00
  Sklep jest otwarty godzinę przed imprezami biletowanymi w Dobrym Miejscu - więcej informacji:
  www.dobremiejsce.org

  Numer konta: 22 2130 0004 2001 0466 3530 0001
  REGON: 141650378

  chrzescijanskiegranie@gmail.com


  Muzyka Chrześcijańska - Polecamy!

  Lista z Mocą - Debiuty i nie tylko zobacz>>>
  Muzyczne Dary - ogólnopolska lista przebojów muzyki chrześcijańskiej zobacz>>>
  Gospel Box - audycja zobacz>>>
 • Warto zobaczyć

 • YouTube

 • Bezpieczne transakcje

  przelewy24_9
 • Top 8

  • Będzie się działo - kanonizacja Jana Pawła II (program)
  • Wielka Debiutowa promocja w Chrześcijańskim Graniu!
  • FENIKS 2014 dla Golgoty Jasnogórskiej i Effathy!
  • NOWA LUXTORPEDA JUŻ NA WWW.CHRZESCIJANSKIEGRANIE.PL
  • Nowa muzyczna strona - grajmy.chrzescijanskiegranie.pl!
   Nowa muzyczna strona - grajmy.chrzescijanskiegranie.pl!
  • NEW DAY - Nowy Dzień już w przedsprzedaży! Tylko u nas!

  Szukaj w aktulanościach

  Aktualności

  24 kwietnia 2014

  jp2_koncert_szymbark_2014

  „WSTAŃCIE, CHODŹMY!” to koncert poświęcony Janowi Pawłowi II. W dniu jego kanonizacji w Szymbarku usłyszymy prapremierowe kawałki z najnowszej płyty zespołu New Day. Poza tym zaśpiewa chór Soli Deo oraz będą pokazy filmów dokumentalnych poświęconych Papieżowi. Wszystko to już 27 kwietnia 2014 o godz. 17.30 w ośrodku „Kasztel w Szymbarku”.

   

  Wśród zaproszonych gości jest chór SOLI DEO z Jasła, kwartet smyczkowy z Gorlic pod kierownictwem Mirosława Bogonia, czy znakomity gość z Malawi, wokalista Po Chawinga, który wspólnie z Natalią Górką wykonuje utwór pt. „Wyspa”.

   

  Jeśli nie jesteście w stanie dotrzeć na miejsce, a chcecie mieć płytę New Day jako pierwsi i w lepszej cenie – zapraszamy TUTAJ. Tylko u nas dostaniecie ją w przedsprzedaży!

     24 kwietnia 2014

   

  DePress_AmenZ okazji zbliżającej się kanonizacji Jana Pawła II chcemy przypomnieć Wam płytę góralską, ale rockowo energetyczną. Uważamy, że warto pokazać ją na nowo!

   

  Polskie Tatry, górale, ich miłość do Ojca Świętego i szczerze odwzajemnione uczucia Papieża do ojczystych Tatr – o tym mówią teksty utworów. Folkowe góralskie rytmy w prostych formach muzycznych, w energetycznych rock- end- rolach czy też w lirycznych balladach – to muzyka, którą znajdziesz na płycie DE PRESS – AMEN. Będzie to nasza płyta kanonizacyjna – sam zresztą posłuchajcie i oceńcie czy warto!

   

  Tym bardziej, że specjalnie z tej okazji dostaniecie ją w lepszej cenie!

     23 kwietnia 2014

  Hiob 1

  Koncerty radiowe prezentujące współczesną muzykę chrześcijańską, które mają miejsce w studiu RDN Małopolska przy ul. Bema 14 w Tarnowie cieszą się dużą popularnością wśród słuchaczy. Warto przypomnieć, że w 2011 roku tradycję koncertowania w naszym radiowym studiu rozpoczęli Bartek Jaskot i Witek Góral. W ostatnim czasie miały miejsce 3 koncerty radiowe: magda.leny frączek (8 grudnia 2013), Hioba (23 lutego 2014) oraz Krzysztofa Bigaja (6 kwietnia 2014).

   

  Koncert magda.leny frączek w studiu RDN Małopolska roku był koncertem premierowym – artystka zaprezentowała swoje nowe kompozycje. Magda.lena wystąpiła solowo, grając na instrumentach klawiszowych, a całość koncertu od strony dźwiękowej realizował Leszek Łuszcz. Data koncertu – 8 grudnia – na pewno wielu słuchaczom przypomniała 8 grudnia 2011 roku kiedy to Magdalena Frączek wraz z zespołem Love Story zagrała w kościele bł. Karoliny w Tarnowie koncert promując nową płytę zespołu „Talitha kum”.

   

  » Czytaj więcej  23 kwietnia 2014

  bądź jak JezusJuż 1 maja 2014 w Mysłowicach odbędzie się po raz kolejny niezwykły koncert „Bądź jak Jezus”. Na scenie  w Słupnie pojawią się artyści związani ze sceną muzyki chrześcijańskiej: Martin Smith (Delirious), Viola Brzezińska, Beata Bednarz, Magda Anioł, New Life ‚M czy Deus Meus. Koncert w tym roku będzie dedykowany Janowi Pawłowi II.

   

   

  Bądź Jak Jezus! to wielki koncert ewangelizacyjny, który od 2010 roku przyciąga na Górny Śląsk wielotysięczną publiczność z Polski i z zagranicy. Od samego początku celem koncertu jest budowanie jedności w wymiarze religijnym, rodzinnym i społecznym. Coroczne spotkanie w Mysłowicach ukazuje nowe, dynamiczne i pełne zaangażowania oblicze chrześcijaństwa, jest także świadectwem wiary ludzi dla których Jezus Chrystus, Zbawiciel Świata, stanowi niepodważalne Centrum życia.

   

  Na scenie muzycznej BJJ wystąpiło dotychczas kilkadziesiąt muzyków i formacji, m.in. gwiazdy muzyki chrześcijańskiej światowego formatu: Leeland (USA), Israel Houghton & New Breed (USA), Mietek Szcześniak, TGD, Arka Noego czy Chili My.

   

  » Czytaj więcej  23 kwietnia 2014

   

  3 kwietnia 2014 r. w kościele Najświętszego Zbawiciela w Warszawie odbyło się pierwsze Uwielbienie Warszawy. Zobacz relację z tego spotkania i poprzedzającej go akcji ewangelizacyjnej. Spotkanie było współorganizowane przez sklep i serwis Chrześcijańskie Granie.

  Zobacz „Uwielbienie Warszawy, cz. 1″  Newsletter

  Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

  Partnerzy

  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie