Płyta Miesiąca

Debiuty vol1 Debiuty vol.1
20.00 zł
 • POLECANE ZESPOŁY

 • Kontakt

  Sklep Chrześcijańskie Granie
  ul. Dewajtis 3,wejście B
  (Dobre Miejsce)
  01-815 Warszawa,
  Las Bielański
  tel. +48 22 561 01 22
  513 844 481

  ZOBACZ >>KONCERTY - MUZYKA CHRZEŚCIJAŃSKA

  GODZINY OTWARCIA W WAKACJE

  WTOREK - CZWARTEK
  9:00 - 16.00
  Sklep jest otwarty godzinę przed imprezami biletowanymi w Dobrym Miejscu - więcej informacji:
  www.dobremiejsce.org
  Numer konta: 22 2130 0004 2001 0466 3530 0001
  REGON: 141650378
  chrzescijanskiegranie@gmail.com

 • Warto zobaczyć


 • Grajmy Chrześcijańskie Granie w salkach muzycznych

 • lista

 • opoka

 • lista lista
 • Bezpieczne transakcje

  przelewy24_9
 • Miesiąc Modlitw w intencji muzyki chrześcijańskiej 5. Festiwal Chrześcijańskie Granie

  Szukaj w aktulanościach

  Aktualności

  31 lipca 2015

  W najnowszym teledysku Hioba trup ściele się gęsto. Pojedynki rewolwerowców, wizyty w saloonie i niezawodny Szeryf. Klip do piosenki „Pif-Paf” został nakręcony podczas rekolekcji filmowych w Bukownie Tatrzańskiej. Utwór pochodzi z wydanego w 2014 roku krążka „33 kroki i 12/12″.

   

  Obraz został nagrany w trakcie Rekolekcji Filmowych formacji Grup Apostolskich Archidiecezji Krakowskiej. Udział w nim wzięli uczestnicy oraz kadra tych rekolekcji. Nakręcony w dniach 4-6 lipca 2015.
  » Czytaj więcej  31 lipca 2015

  Miesiąc Modlitw w intencji muzyki chrześcijańskiej

  Muzyka przemienia serca i często jest pierwszym zetknięciem z żywym Słowem Bożym. Dlatego po raz drugi Chrześcijańskie Granie zaprasza do wspólnej modlitwy. Sierpień 2015 roku upłynie pod znakiem modlitwy za muzyków, młodzież grającą w salkach muzycznych oraz wydawców, media i organizatorów koncertów. „Zapraszamy wszystkich. Młodych i starszych – wszystkich tych, którym bliska jest muzyka grana na chwałę Boga” – mówi Michał Guzek.

   

  Organizatorzy akcji (Fundacja i serwis Chrześcijańskie Granie) przez cały sierpień zapraszają tych wszystkich, którym bliska jest muzyka chrześcijańska w Polsce do modlitwy w intencji jej rozwoju. Obejmą modlitwą (może to być też post, jałmużna itp.) całe środowisko polskiej sceny muzyki chrześcijańskiej – zarówno artystów, a także tych wszystkich, którzy działają na jej rzecz. Po raz pierwszy akcję koordynuje fundacja „Chrześcijańskie Granie”, która została powołana właśnie w celu wspierania rozwoju muzyki chrześcijańskiej. Więcej o Fundacji i inicjatywach przeczytasz TUTAJ >>>

   

  „Wierzymy, że bez ufnej modlitwy do Pana Boga nie możemy skutecznie ewangelizować poprzez muzykę chrześcijańską.” – deklarują organizatorzy. Wszystkich, którzy dołączą do modlitwy proszą także o krótki wpis pod wydarzeniem na facebooku.

   

  Inicjatywa modlitwy o rozwój muzyki chrześcijańskiej w Polsce powstała w zeszłym roku. Podobnie jak w 2014 roku przygotowany został jasny harmonogram akcji: » Czytaj więcej  31 lipca 2015

  logo_zlota_dziesiatka_bannerW 51. notowaniu Złotej Dziesiątki Radia Warszawa na pierwszym miejscu znalazł się utwór: Magda.lena Frączek – Triangulacja. Na podium również pojawiły się:  Viola Brzezińska – Róża oraz Maleo Reggae Rockers, Dziewczyny – Obyś wolny był.

   

  Głosowanie rozpoczyna się w każdy piątek po 20.00, a kończy się w najbliższy piątek o 12.00. Istnieje możliwość oddania 3 głosów (3 utwory). Słuchaj codziennie Radia Warszawa na 106,2 fm i na www.radiowarszawa.com.pl Partnerem medialnym listy jest serwis www.chrzescijanskiegranie.pl

   

  1. Magda.lena Frączek – Triangulacja
  2. Viola Brzezińska – Róża
  3. Maleo Reggae Rockers, Dziewczyny – Obyś wolny był
  4. Arete – Wiosną żyj
  5. Piotr Pawlicki – Bo kocham
  6. Marika – Tabletki
  7. o.Łukasz Buksa – Radość
  8. Jerzy Mamcarz – Lustrum N
  9. Tgd – Nadzieja
  10. Olga Boczar – Belief

   

  P1. StronaB – Szczura
  p2. Dobre Ludzie – Busem na koniec świata

   

  » Czytaj więcej  31 lipca 2015

  pielgrzyma_brazowa_2014-609

  W sierpniu wraz z serwisem www.koncerty.chrzescijanskiegranie.pl zapraszamy do udziału w pieszych pielgrzymkach na Jasną Górę. W tym roku polecamy Warszawską Akademicką Pielgrzymkę Metropolitalną oraz Pieszą Pielgrzymkę Niepełnosprawnych, która również wyruszy z Warszawy.

   

  Warszawska Akademicka Pielgrzymka Metropolitalna  

  Organizatorzy o pielgrzymce: Wyruszamy 5 sierpnia, rozpoczynając Mszą Świętą o godzinie 5:30 w Kościele Akademickim św. Anny, a na Jasną Górę wchodzimy rankiem 14 sierpnia. Pokonujemy niemal 300 kilometrów w 30-40 km etapach. Trasa naszej pielgrzymki wiedzie jednym z najstarszych i najpiękniejszych pątniczych szlaków po zapomnianych Sanktuariach Maryjnych.

   

  W tym roku Warszawska Akademicka Pielgrzymka Metropolitalna wyrusza już po raz 35. pod hasłem „Bądźcie Stróżami Poranka!”.

   

  Zapisy: 1-4 sierpnia, 9:00 – 19:30 w krużgankach rektoratu Kościoła Akademickiego św. Anny w Warszawie.

  » Czytaj więcej  30 lipca 2015

  Debiuty vol1

  Szukacie płyty na wakacje? A jednocześnie chcecie czegoś, czego (zapewne) nie słyszeliście? Polecamy nasz bestseller! Składanka Debiuty vol.1 to 11 wykonawców i 11 zróżnicowanych utworów. Od popu, przez rock i hip-hop, aż po poezję śpiewaną. Taka do tańca i do samochodu.

   

  „Płyta zbierająca najciekawsze zespoły debiutujące w ciągu ostatnich lat. Jest papierkiem lakmusowym, dzięki któremu poznajemy, co w muzyce chrześcijan piszczy” – pisał o niej Marcin Jakimowicz w Gościu Niedzielnym.

   

  Kiedyś RUAH dzięki dodawanym do gazety płytom pozwalał poznać muzykę i wybrać to co najbardziej interesujące na scenie chrześcijańskiej. Krążki te – zróżnicowane tematycznie i poziomem – dawały szansę na zaistnienie także mało znanym zespołom. Był więc i Maleo, jak i FPS, Triquetra, Magda Anioł czy Saruel. Odkąd pismo zniknęło nikt nie wypełnił tego braku, który powstał.

   

  Kup wakacyjny bestseller – Debiuty vol.1 w dobrej cenie (20 zł) >>>

   

  „Postanowiliśmy zapełnić tę lukę. I wydać płytę z najciekawszymi zespołami ostatnich lat. Młodymi zespołami. Mało znanymi, bo bez wielkich środków na promocję. Dzięki organizacji Koncertu Debiuty poznaliśmy wielu bardzo dobrych, ambitnych twórców i w 2013 wydaliśmy składankę „Debiuty vol.1″, która podsumowuje trzy edycje tego koncertu. Chcieliśmy aby każdy mógł posłuchać co w muzycznej trawie piszczy i wybrać to co najbardziej go interesuje.” – mówi ekipa Chrześcijańskiego Grania.

   

  Na krążku znajdziecie 11 utworów utrzymanych w różnorodnej stylistyce:

  » Czytaj więcej  Newsletter

  Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

  Partnerzy

  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie