Płyta Miesiąca

 • NOWOŚCI W SKLEPIE

 • Kontakt

  Sklep Chrześcijańskie Granie
  ul. Dewajtis 3,wejście B
  (Dobre Miejsce)
  01-815 Warszawa,
  Las Bielański
  tel. +48 22 561 01 22
  513 844 481

  GODZINY OTWARCIA

  WTOREK - PIĄTEK
  9:00 - 16.00
  SOBOTA
  9:00 - 13.00


  WAKACJE (LIPIEC - WRZESIEŃ)
  WTOREK - CZWARTEK: 9-16

  Sklep jest otwarty godzinę przed imprezami biletowanymi w Dobrym Miejscu - więcej informacji:
  www.dobremiejsce.org

  Numer konta: 22 2130 0004 2001 0466 3530 0001
  REGON: 141650378

  chrzescijanskiegranie@gmail.com • Warto zobaczyć

 • YouTube


 • lista

 • opoka

 • lista
 • Bezpieczne transakcje

  przelewy24_9
 • 4. Chrześcijańskie Granie Festiwal

  Szukaj w aktulanościach

  Aktualności

  19 września 2014

  logo_zlota_dziesiatka_ciemnyhranat_biale_supernovaW 10 notowaniu  Złotej 10 Radia Warszawa na pierwszym miejscu znalazł się ponownie przebój zespołu La Pallotina  „Ave Maria”. Na podium znalazły się również:  Evah Uryga – „Coming” oraz TGD – Nadzieja. W programie usłyszyliśmy Marcina Solika z zespołu Albo i Nie – zespół świętuje 3 rocznicę powstania.W programie również o Festiwalu Chrześcijańskie Granie, który odbędzie się od 18-19 października w Dobrym Miejscu.

   

   

  Głosowanie rozpoczyna się w każdy piątek po 20.00, a kończy się w najbliższy piątek o 12.00. Istnieje możliwość oddania 3 głosów. Głosować można na stronie www.radiowarszawa.com.pl Program  „Złota Dziesiątka Radia Warszawa” prowadzi Michał Guzek, który na co dzień zajmuje się muzyką w rozgłośni.

   

   

  Partnerem programu jest serwis www.chrzescijanskiegranie.pl

   

   

  Notowanie 10
  1. La Pallotina – Ave Maria
  2. Tgd – Nadzieja
  3. Evah Uryga – Coming
  4. Luxtorpeda – Nieobecny,nieznajomy
  5. Dobre Ludzie – Nie ściemniaj
  6. Lidia Pospieszalska – Podróże na chmurze
  7. Frenchman – żal za grzechy
  8. Wieczny – Nielegal
  9. StronaB – dwa jabłka na czereśni
  10. Soudarion – W promieniach słońca

   

  PROPOZYCJE!
  (P1) New Day – Twoje miłosierdzie
  (P2) Forever Jones – Every Moment
  (P3) T.Love – Italia
  (P4) Albo i Nie – nie do wiary

     19 września 2014

   

  Kolejny raz spotykamy się aby posłuchać o wierze. Posłuchać o tym czym jest dla dojrzałego małżeństwa, jak wiara w Boga przenika ich życie. Posłuchamy tez o relacji, o rodzinie, dzieciach i wnukach. Zapraszamy!Więcej na profeto.pl  18 września 2014

   gość niedzielny„To mają być „muzyczne orliki”. Organizatorzy Festiwalu „Chrześcijańskie Granie” chcą promować miejsca przy parafiach, gdzie młodzież mogłaby grać muzykę.”- o zbliżającym się Festiwalu Chrześcijańskie Granie napisał Tomasz Gołąb w najnowszym Gościu Niedzielnym (edycja warszawska) w tekście „Módl się dwa razy” .

   

  „Powodów, żeby zakładać salki muzyczne przy parafiach, jest wiele. Dzięki nim młodzi mogliby zyskać miejsce dla rozwijania swoich talentów. Może dla wielu z nich byłby to sposób, by odchwaścić zarosłą do Kościoła drogę. Taki kontakt ze wspólnotą przez granie na chwałę Bożą to przecież przestrzeń dla przemiany życia. Czy Kościół może taką duszpasterską okazję zmarnować? – pyta retorycznie Michał Guzek z serwisu www.chrzescijanskiegranie.pl, organizator festiwalu, który 18 i 19 października odbędzie się w Dobrym Miejscu na Bielanach. Michał Guzek podkreśla, że wiele osób, które wyrobiły sobie pewną pozycję na chrześcijańskiej scenie muzycznej, zaczynało od parafialnych scholi i małych zespołów.”-więcej można przeczytać w 38 numerze Gościa Niedzielnego.

   

  Bilety na Festiwal Chrześcijańskie Granie można już dzisiaj kupić na stronie www.chrzescijanskiegranie.pl oraz w sklepie Chrześcijańskie Granie przy ul.Dewajtis 3 w Warszawie.

   

  » Czytaj więcej  17 września 2014

  franciszek filmZ okazji festynu rodzinnego „Dzień św.Franciszka i Lasu Bielańskiego” w Dobrym Miejscu przy ul.Dewajtis 3 odbędzie się unikatowy film „Franciszek” tyt.org. Francesco. Wprowadzenie do filmu poprowadzi gość specjalny.5 października 2014 (niedziela), godz. 18:00, wstęp wolny – zbiórka dobrowolnych datków na modernizację sprzętu AV Auli im.bł.J.Popiełuszki.Więcej na www.dobremiejsce.org. Patronem medialnym jest serwis i sklep www.chrzescijanskiegranie.pl

   

  Niekonwencjonalny film o życiu świętego Franciszka z Asyżu, który opowiada o życiu średniowiecznego mistyka i założyciela zakonu braci mniejszych. Z jednej strony przedstawia portret jednego z najbardziej heroicznych świętych, a z drugiej „zwykłego” świeckiego człowieka z bagażem ziemskich wad i zalet.

   

  Włosko-niemiecki film religijny w reżyserii Liliany Cavani z głównymi rolami Mickey’a Rourke’a i Heleny Bonham Carter. Autorami scenariusza są Roberta Mazzoni i Liliana Cavani, oryginalną muzykę skomponował Vangelis.Obraz został zaprezentowany na XLII Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes w 1989.W roku 1995, w stulecie narodzin kina, obraz Cavani znalazł się na watykańskiej liście 45 filmów fabularnych, które propagują szczególne wartości religijne, moralne lub artystyczne..

   

  DOBRE MIEJSCE wej. B, ul. Dewajtis 3, Las Bielański, Warszawa.Sala widowiskowa bł. ks. Jerzego Popiełuszki

   

  » Czytaj więcej  17 września 2014

  ożywJuż za miesiąc czeka nas kolejne, wspaniałe wydarzenia. Od 18 do 19 października w Dobrym Miejscu odbywać się będzie Festiwal Chrześcijańskie Granie. Na scenie zobaczymy najciekawsze projekty ostatnich lat m.in. zespół 33, Frenchmana, magda.lenę Frączek. Festiwal w tym roku będzie promował salki muzyczne, bez których trudno wyobrazić sobie rozwój muzyki chrześcijańskiej. 19 października wręczymy poraz trzeci Złoty Krążek za największą sprzedaż. W tym roku nagrodę otrzyma magda.lena frączek za album Effatha.

  Festiwal w tym roku będzie biletowany (KUP BILETY!). Jednak, żeby pokryć koszty organizacyjne potrzeba jeszcze kilka tysięcy złotych.Prosimy o pomoc materialną. Będziemy wdzięczni za każde wsparcie z Państwa strony.

  Można to zrobić za pomocą poniższego konta:

  WYŻSZE METROPOLITALNE SEMINARIUM DUCHOWNE
  01-815 Warszawa, ul. Dewajtis 3

  97124020631111000002023056 z dopiskiem FESTIWAL

   

  Bóg zapłać za otwarte serce.Zapraszamy na 4 edycję Festiwalu Chrześcijańskie Granie!  Newsletter

  Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

  Partnerzy

  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie