Płyta Miesiąca

 • ODPAL FESTIWAL!


  Festiwal Chrześcijańskie Granie - ODPAL PROJEKT
 • POLECANE ZESPOŁY

 • Kontakt

  Sklep Chrześcijańskie Granie
  ul. Dewajtis 3,wejście B
  (Dobre Miejsce)
  01-815 Warszawa,
  Las Bielański
  tel. +48 22 561 01 22
  513 844 481

  ZOBACZ >>KONCERTY - MUZYKA CHRZEŚCIJAŃSKA

  NOWE!!! GODZINY OTWARCIA:

  PONIEDZIAŁEK - CZWARTEK
  9:00 - 16.30
  Sklep jest otwarty godzinę przed imprezami biletowanymi w Dobrym Miejscu - więcej informacji:
  www.dobremiejsce.org
  Numer konta: 22 2130 0004 2001 0466 3530 0001
  REGON: 141650378
  chrzescijanskiegranie@gmail.com

 • Warto zobaczyć


 • Grajmy Chrześcijańskie Granie w salkach muzycznych
 • wielka_wola_logo

 • lista

 • opoka

 • lista lista

 • Profeto.pl - logo
 • Bezpieczne transakcje

  przelewy24_9
 • Szukaj w aktualnościach

  Aktualności

  26 października 2016


  To już ósmy singiel Arkadio z serii #nierzadko. Tym razem artysta porusza kwestię „sukcesu” w życiu. Klasyczny bit od Marcina Woska, screatch oraz gościnny udział Mefo i ChuChu z ekipy Catch The Flava – wprowadzą Cię w ten świat. Bez zbędnej pompy i sztucznego podbijania. Czysty hip-hop.

   

  Od Arkadio: Tak wiele mówi się dzisiaj o tym, co zapewnia szczęście i świadomość odniesionego sukcesu. Większość z tych rzeczy, to sztucznie napompowane ściemy, które trwają tylko chwilę… Na prawdziwy sukces się pracuje i na pewno nie jest on tak spektakularny jak mogłoby się wydawać, bo sukcesem jest nasza codzienność. Max Lucado pisze, że sukcesem w życiu jest „móc robić to, w czym czujesz się najlepszy” – to chyba najbliższa mi definicja sukcesu…

   

  Płyty Arkadia kupisz w naszym sklepie >>>

   

  Arkadio postawił sobie cel, aby co poniedziałek wypuszczać nowy singiel. Na jego facebooku ( http://www.facebook.com/arkadiozdw ) pojawił się także plan dla słuchacza na cały tydzień. W nim poza singlem cieszący się ogromnym zainteresowaniem ”tłusty freestyle” (słuchacze wrzucają temat na żywo, a raper podczas transmisji live tworzy rymy na tematy z komentarzy), vlog i inne atrakcje.

  » Czytaj więcej  25 października 2016

  Znamy 3 wykonawców, którzy zmierzą się w konkursie Premiery 2016 podczas 6.Festiwalu Chrześcijańskie Granie. Przedstawiciele trzech list przebojów („Lista z Mocą”, „Muzyczne Dary” i „Złota 10 Radia Warszawa”) wybrali utwory do koncertu:

   

  Gospel Rain – „Nigdy nie będziesz sam”

  Wieczny – „Jedno teraz”

  Teresa 500 – „Cierpliwość zwycięża”

   

  Koncert Premiery 2016 odbędzie się 20 listopada (trzeci dzień festiwalu Chrześcijańskie Granie) o godzinie 17.00. Publiczność zgromadzona przy ul.Dewajtis 3 w Warszawie przyzna w głosowaniu swoją nagrodę – Złoty Krążek.

   

  Ubiegłoroczną edycję Koncertu Premiery Festiwalu Chrześcijańskie Granie zwyciężył zespół New Day. Zaproszenia na wydarzenia można otrzymać poprzez stronę www.odpalprojekt.pl oraz poprzez wpłaty na konto fundacji „Chrześcijańskie Granie”. Więcej informacji o wydarzeniu również na fb.

   

   

  » Czytaj więcej  25 października 2016

  koncert-sdm

  Przed nami wielkie zadanie i przygoda: zamienić wygodne kanapy na wyczynowe buty, w których wyruszymy w świat. Jest jeden warunek: musimy to zrobić WSPÓLNIE – stąd cykl trzech wydarzeń, który nazwaliśmy ŚDM. JESTEŚMY RAZEM! Wśród występujących m.in. TGD, Kasia Wilk, Kuba Badach.

   

  Więcej dobrej muzyki szukaj na www.chrzescijanskiegranie.pl
  W ramach cyklu ŚDM. JESTEŚMY RAZEM odbędą się trzy wydarzenia:

  28 października 2016 (piątek), godz. 17.00, TAURON Arena Kraków
  Are you ready? YES – uwielbienie, świadectwa, Eucharystia

   

  13 listopada 2016 (niedziela), godz. 17.00, TAURON Arena Kraków
  „Bóg liczy na Ciebie? -Koncert dziękczynno-uwielbieniowy

   

  26 listopada 2016 (sobota), godz. 16.30, Łagiewniki
  „Ogień dla nas i całego świata” – rekolekcje

   

  » Czytaj więcej  20 października 2016

  6. Festiwal Chrześcijańskie Granie - Salon Festiwalowy

  „Chcemy aby Festiwal był miejscem spotkania z dobrą muzyką, ale też z ludźmi” – mówi Mateusz Stolarski z Chrześcijańskiego Grania. Podczas 6. Festiwalu Chrześcijańskie Granie w niedzielę, 20 listopada o 14.00 rozpocznie się Salon Festiwalowy pt. „Jak tworzyć dobre festiwale?” na który zaproszeni są wszyscy, którym leży na sercu rozwój polskiej muzyki chrześcijańskiej. Wśród zaproszonych gości są m.in. Andrzej Dubiel, Adam Guzdek oraz Paula Pietrzak.

   

  Podobnie jak rok temu, podczas Festiwalu odbywać się będą spotkania środowiska muzyki CCM w Polsce. „Bez nawiązywania relacji między sobą, nigdy nie zbudujemy silnej pozycji muzyki z dobrym przesłaniem na naszym rynku muzycznym” – mówi Mateusz Stolarski, koordynator Salonu – „Dlatego Fundacja Chrześcijańskie Granie zaprasza wszystkich związanych w jakiś sposób z tą sceną: managerów, wydawców, organizatorów koncertów i festiwali, członków zespołów, dziennikarzy, aby przy okazji święta muzyki jakim jest Festiwal Chrześcijańskie Granie  spotkać się razem. Twarzą w twarz.” Salon Festiwalowy ma to ułatwić i być takim „pretekstem”.

   

  W tym roku odbędzie się on pod hasłem: „Jak tworzyć dobre festiwale?” i zaproszeni paneliści razem z gośćmi z sali będą się zastawiać jak pozyskiwać sponsorów, czy warto organizować wydarzenia bezpłatne, a także jak skutecznie współpracować z mediami, zespołami i organizatorami festiwali. Do udziału zostali zaproszeni następujący goście:

   

  Adam Guzdek – organizator koncertu Bądź jak Jezus w Mysłowicach i koncertów Beltejem w Spodku

  Paula Pietrzak – organizator Festiwalu Pieśni Sakralnej w Grójcu

  Andrzej Dubiel – prezes Stowarzyszenia Muza Dei, organizator Strefa Chwały Festiwal i wielu innych wydarzeń w Polsce.

  Prowadzący: Mateusz Stolarski – Chrześcijańskie Granie

   

  Spotkanie jest otwarte dla każdego uczestnika Festiwalu. Zaproszenia na cały festiwal, w tym także na to spotkanie można zdobyć przez wparcie Festiwalu na odpalprojekt.pl albo też przez wpłatę na rzecz Fundacji:

  » Czytaj więcej  19 października 2016

  Festiwal Chrześcijańskie Granie - ODPAL PROJEKTDo 4 listopada na odpalprojekt.pl trwa akcja wspierająca szóstą edycję Festiwalu Chrześcijańskie Granie. Potrzeba  17000 zł. na wydarzenie. Fundusze są potrzebne m.in. na opłacenie kosztów akustyka, światła, materiałów promocyjnych czy zwrotów kosztów podróży. Imprezę można dotować kwotami: 10, 20, 30, 50, 75, 100, 120, 250, 500, 1000, 1500, 2000 czy 17000 zł. Wśród nagród dla wpłacających są zaproszenia na „Chrześcijańskie Granie”.

   

  Pomóż nam zorganizować Festiwal! Wpłaty na fundację można również dokonywać poprzez stronę: www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl Dołącz do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/1747615558850663/

   

  Organizatorzy: fundacja „Chrześcijańskie Granie”, Dobre Miejsce oraz serwis www.chrzescijanskiegranie.pl

   

  Prosimy o dobrowolne wsparcie Festiwalu również poprzez wpłaty na konto:

  46 1050 1012 1000 0090 3065 9909

  Fundacja „Chrześcijańskie Granie”, ul.Dewajtis 3, 01-815 Warszawa

  (tytułem: darowizna na cele statutowe)

   

     Newsletter

  Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

  Partnerzy

  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie