Płyta Miesiąca

 • POLECANE ZESPOŁY

 • Kontakt

  Sklep Chrześcijańskie Granie
  ul. Dewajtis 3,wejście B
  (Dobre Miejsce)
  01-815 Warszawa,
  Las Bielański
  tel. +48 22 561 01 22
  513 844 481

  ZOBACZ >>KONCERTY - MUZYKA CHRZEŚCIJAŃSKA

  NOWE!!! GODZINY OTWARCIA:

  PONIEDZIAŁEK - CZWARTEK
  9:00 - 16.30
  Sklep jest otwarty godzinę przed imprezami biletowanymi w Dobrym Miejscu - więcej informacji:
  www.dobremiejsce.org
  Numer konta: 22 2130 0004 2001 0466 3530 0001
  REGON: 141650378
  chrzescijanskiegranie@gmail.com

 • Warto zobaczyć


 • Grajmy Chrześcijańskie Granie w salkach muzycznych
 • wielka_wola_logo

 • lista

 • opoka

 • lista lista

 • Profeto.pl - logo
 • Bezpieczne transakcje

  przelewy24_9
 • Hosanna Festiwal 2016

  Szukaj w aktualnościach

  Aktualności

  26 sierpnia 2016

  Lista-przebojow_logo_zlota_dziesiatka-1024x512

   

  W 104. notowaniu Złotej Dziesiątki Radia Warszawa na pierwszym miejscu znalazł się utwór „Triangulacja” Magda.leny Frączek. Na podium pojawiły się również piosenki: Mietek Szcześniak oraz Gospel Rain. Partnerem medialnym listy jest serwis www.chrzescijanskiegranie.pl.

   

   

  Głosowanie rozpoczyna się w każdy piątek po 20.00, a kończy w najbliższy czwartek o 12.00. Istnieje możliwość oddania trzech głosów (trzy utwory). Słuchaj codziennie Radia Warszawa na 106,2 fm i na www.radiowarszawa.com.pl.

   

   

  Lista – notowanie 104.

  1. Magda.lena Frączek – Triangulacja
  2. Mietek Szcześniak i przyjaciele – Jest jeden świat
  3. Gospel Rain – Ogień
  4. Arete – Wiosną żyj
  5. TGD – Mów do mnie
  6. New Life M. – Po co tutaj jestem
  7. Viola Brzezińska – Róża Mietek Szcześniak – Nierówni
  8. Krzagolec Gang – Nie mów że naprawdę
  9. 40+30/70 – Flaga
  10. Soudarion – Zimne noce

   

  P.1. Agnieszka Chrzanowska – Niebo ciągle nade mną

  P.2. StronaB + Oefi – Głuszec REMIX

   

  Polecamy!!!!

   

  9 września 2016: Muode Koty w Oratorium (Warszawa)

  HOSANNA FESTIVAL zagra po raz 23.

     25 sierpnia 2016

  muode_koty_debiuty_2016 fot-Mateusz-Stolarski (10)

   

  Już 9 września o 20.30 w Oratorium św. Jana Bosko przy ul. Kawęczyńskiej 53 w Warszawie odbędzie się spotkanie klubu Złotej 10 Radia Warszawa. Podczas wydarzenia będzie można poznać członków formacji Muode Koty, która zwyciężyła w tegorocznym Koncercie Debiuty 2016 w dwóch kategoriach: nagroda jury i publiczności.

   

  „Klub Złotej 10 stał się miejsce spotkań, dzielenia się doświadczeniem wiary i życia. Spotkanie z chłopakami z Muodych Kotów będzie okazją do poznania mocnych świadectw młodych raperów.” – zapowiada Michał Guzek, prowadzący listę Złota 10 Radia Warszawa.

   

  Patronem spotkania jest serwis i sklep www.chrzescijanskiegranie.pl

   

  Polecamy koncert Muodych Kotów podczas Festiwalu Marki Fm już 10 września (wydarzenie potrwa od 16 do 22 godziny). Marki, Szkoła Podstawowa nr 4 (ul. Duża 3).

   

  Wstęp: wolny!

   

  Muode Koty – świeża krew na chrześcijańskiej scenie. Nie mają na koncie wydanych płyt, nie stąpali po wielkich scenach, nie mają rzeszy fanów. Mają za to niezaprzeczalny talent! Są jak nieoszlifowane diamenty, jak perły wyciągnięte z bagna. Koty, które nie idą za stadem baranów, tylko kroczą pod prąd. To chłopaki, którzy przyznają się do Jezusa, co więcej chcą Go uwielbiać za pomocą rapu. Mimo młodego wieku, po wielu przejściach i niebezpiecznych zakrętach. Sex, drugs & Rock’n Roll! A teraz świadomi swojej słabości, oddają się w ręce Tego, który może wszystko! HIOB, PAX, FALAMIR, KNOPEK, ROSA, DJ ANEM

   

     25 sierpnia 2016

  40i30na70_pozor

   

   

  Na stronie www.chrzescijanskiegranie.pl i w sklepie stacjonarnym w Warszawie można zakupić długo oczekiwaną płytę zespołu 40i30na70. „Pozor” to album wyjątkowy. 14 utworów na płycie nadają się „do tańca jak i do różańca”. Niebanalne teksty utworów stanowią z pewnością duży walor płyty. „Pozor” już dzisiaj do kupienia na www.chrzescijanskiegranie.pl

   

  Zespół 40i30na70 powraca po długiej przerwie płytowej (ostatni album ukazał się w 2009 roku) i koncertowej. Płyta POZOR będzie zawierała 14 piosenek w dobrze znanym fanom kapeli stylu, który jest mieszaniną muzyki o zabarwieniu folkowym z elementami muzyki etnicznej i akustycznego reggae oraz rocka. Jest to także cytat z Pisma Św. (Księga Sędziów 12,14) – dla zespołu tekst ten jest synonimem błogosławieństwa (dla Izraelitów męscy potomkowie byli wyrazem Bożej Opieki i Błogosławieństwa).

   

  Obecnie zespół gra w składzie:
  Artur Bednarski: [djembe, instrumenty perkusyjne (przeszkadzajki)]
  Marek Bryłka: [gitara basowa]
  Łukasz Damurski: [djembe, folkowy zestaw perkusyjny]
  Marcin Oleksy: [gitara klasyczna, śpiew]
  Andrzej Ruszczak: [gitara akustyczna, solowa, śpiew]
  Robert Ruszczak: [akordeon, sopiłki, śpiew]

   

  Płyta ukazała się pod patronatem www.chrzescijanskiegranie.pl

   

   

  » Czytaj więcej  24 sierpnia 2016

  jak-bog-da-plakat-maly-rozmiar-1

   

  „Zabawna i mistrzowsko zagrana komedia pomyłek i kłamstw… mających krótkie nogi!” – tak brzmi zapowiedź nowego filmu „JAK BÓG DA”, który będzie grany w polskich kinach od 26 sierpnia. Dystrybutorem obrazu jest Rafael, który sprowadził do Polski takie filmy jak: „Ziemia Maryi”, Bernadetta. Cud w Lourdes”, „Czy naprawdę wierzysz” ,„Zakazany Bóg” czy przebój kinowy „Bóg nie umarł”. Rafael Film również wyprodukował film o bł. Karolinie Kózkównej – „KAROLINA”. – podaje www.chrzescijanskiegranie.pl

   

   

  Szukaj dobrych filmów na www.chrzescijanskiegranie.pl

   

  „Jak Bóg da” już dzisiaj zebrał dobre recenzje. Na serwisie filmweb dostał wysokie 7,2 w skali 10. We Włoszech produkcja została przyjęta bardzo ciepło. Cinema Italy o filmie napisało: „Półtorej godziny świetnej zabawy, nie pozostawiającej pustki w głowie widza.”

   

  O filmie:

  Tommaso to ceniony rzymski kardiochirurg. I ateista. Wraz z żoną Carlą i dwójką dorosłych już dzieci tworzą modelową, nowoczesną, mieszczańską rodzinę. Przynajmniej tak im się wydaje. Gdy ich syn zapowiada, że ma rodzinie coś ważnego do powiedzenia, ojciec jest przekonany, że jego latorośl ma zamiar wyznać im, że jest gejem. Programowo brzydzący się dyskryminacją Tommaso jest dumny, że nadarza się okazja, by udowodnić sobie i całemu światu, jak otwartym i tolerancyjnym jest człowiekiem. W końcu przychodzi dzień „coming outu” i Andrea wyznaje: „Postanowiłem zostać… księdzem”.

   

   

  Filmy „Ziemia Maryi”, Bernadetta. Cud w Lourdes”, „Czy naprawdę wierzysz” ,„Zakazany Bóg” ,„Bóg nie umarł”, „Karolina” kupisz na www.chrzescijanskiegranie.pl

   

  » Czytaj więcej  23 sierpnia 2016

  Serce Dawida - konferencja

  Konferencja “24/7 – Serce Dawida”, odbędzie się w dniach 22-23 października 2016 w Sali Konferencyjnej EXPO XXI. Konferencja ma charakter ekumeniczny. Zgromadzi przedstawicieli różnych wspólnot, inicjatyw modlitewnych i ewangelizacyjnych. Wśród mówców m.in: Marcin Jakimowicz, ks. Peter Hocken, Krzysztof Demczuk, Karol Sobczyk, David Pierce, Jeff Eggers czy też o. Roman Groszewski SJ.

   

  Spotkanie dotyczyć będzie tematyki spotkania z Bogiem na modlitwie, z którego wynika konkretne posłanie, by nieść Jego Ewangelię. Postacią, której będą przyglądać się uczestnicy Konferencji będzie Dawid – człowiek wg Bożego serca, wielkodusznie oddający mu chwałę w każdym czasie. Oprócz sesji wykładowych organizatorzy przewidują czas na modlitwę uwielbienia oraz – dla chętnych modlitwę wstawienniczą.

   

  Mówcami specjalnymi Konferencji będą bp Andrzej Siemieniewski, ks. Peter Hocken oraz Jeff Eggers. Wśród mówców znajdą się także liderzy prężnie działających polskich wspólnot i inicjatyw modlitewnych: Krzysztof Demczuk, o. Roman Groszewski SJ, Karol Sobczyk, Marcin Widera, Maciej Wolski oraz Marcin Zieliński.

   

  Uczestników Konferencji pobłogosławił i przekazał pozdrowienia kard. Kazimierz Nycz. Chrześcijańskie Granie (www.chrzescijanskiegranie.pl) objęło wydarzenie patronatem medialnym.

   

  Rejestracja odbywa się przez stronę:  www.warszawa24.org/sercedawida (do 31 sierpnia taniej!)

   

  » Czytaj więcej  Polecamy

  Newsletter

  Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

  Partnerzy

  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie