Płyta Miesiąca

 • POLECANE ZESPOŁY

 • Kontakt

  Sklep Chrześcijańskie Granie
  ul. Dewajtis 3,wejście B
  (Dobre Miejsce)
  01-815 Warszawa,
  Las Bielański
  tel. +48 22 561 01 22
  513 844 481

  ZOBACZ >>KONCERTY - MUZYKA CHRZEŚCIJAŃSKA

  NOWE!!! GODZINY OTWARCIA:

  PONIEDZIAŁEK - CZWARTEK
  9:00 - 16.30
  Sklep jest otwarty godzinę przed imprezami biletowanymi w Dobrym Miejscu - więcej informacji:
  www.dobremiejsce.org
  Numer konta: 22 2130 0004 2001 0466 3530 0001
  REGON: 141650378
  chrzescijanskiegranie@gmail.com

 • Warto zobaczyć


 • Grajmy Chrześcijańskie Granie w salkach muzycznych
 • wielka_wola_logo

 • lista

 • opoka

 • lista lista

 • Profeto.pl - logo
 • Bezpieczne transakcje

  przelewy24_9
 • Szukaj w aktualnościach

  Aktualności

  26 września 2016

  W dniu premiery nowego krążka Ninive – Ratunek w sieci pojawił się pierwszy singiel z tej płyty pt. „Zmień Nas”, który daje dobry obraz tego co możemy znaleźć na nowej płycie zespołu. Płyta ukazała się pod patronatem Chrześcijańskiego Grania.

   

  Grupa z Poznania nagrała jedenaście autorskich utworów w nowoczesnej aranżacji. Dynamiczne nagrania, z odrobiną elektronicznego brzemienia, wszystko w duchu, który ma prowadzić do radosnego uwielbienia. Za teledysk do utworu „Wyciągasz rękę” z poprzedniej płyty otrzymali nagrodę BeneDeo podczas 5. Festiwalu Chrześcijańskie Granie. Patrz: Laureaci V Festiwalu Chrześcijańskie Granie!

   

  KUP DOBRE PŁYTY W NASZYM SKLEPIE >>>  22 września 2016

  owca_chwaly

  Długo oczekiwany album zespołu Owca – „Chwały” możecie już kupić na www.chrzescijanskiegranie.pl. Zespół zawiązał się podczas Weekendów Pełnych Łaski i łączy w sobie nowoczesne brzmienia z uwielbieniem Boga. Polecamy!

   

  Album pełen jest uwielbienia i chwały dla Dobrego Boga. Słowa oparte na Słowie Bożym, ubrane w nowoczesne, elektroniczne brzmienia, pomagają oderwać się od tego, co ziemskie na rzecz tego, co WIECZNE. Kup album „Chwały” już teraz >>>

   

  Potencjał muzyczny Jana Smoczyńskiego (współpracuje m.in. z Urszulą Dudziak, Kayah, Nataszą Urbańską) oraz wokale Agnieszki Musiał (New Life’m)  i Kasi Bogusz (DIKANDA) został świetnie wykorzystany i otrzymaliśmy kawał dobrej, nowoczesnej muzyki uwielbieniowej. Dawno czegoś takiego nie było!

   

  Temu zaś, który mocą działającą w nas może uczynić nieskoczenie więcej, niż prosimy czy rozumiemy, Jemu chwała w Kościele i w Chrystusie Jezusie po wszystkie pokolenia na wieki wieków! Amen, amen, amen! (Ef 3, 20-21)

   

  Spis utworów:

  » Czytaj więcej  21 września 2016

   

  Gospel Rain wrzucił do sieci kolejny utwór z ostatniej płyty „OGIEŃ”. Piosenka PODEJDŹ BLIŻEJ to zdecydowanie najmocniejszy i najbardziej energetyczny utwór tej produkcji! 

   

  Gospel Rain jest jednym z najstarszych zespołów gospel w Polsce, powstałych z chrześcijańskiej inspiracji, który w tym roku obchodzi 25-lecie swojego istnienia. Tegoroczna płyta podsumowuje ostatnie lata działalności zespołu, jednocześnie wnosząc świeżość w jego dorobek artystyczny.

   

  W utworze „Podejdź bliżej” znajdziemy siłę dźwięków oraz wokal Kasi Dereń – jednej z najbardziej nietuzinkowych i obiecujących wokalistek polskiej estrady, o niezwykłej skali i emocjonalności muzycznej.

   

  Płyta „OGIEŃ” to przemyślana kolekcja piętnastu pieśni, zawierających niezwykłe przesłanie, osobiste świadectwo i wyznanie wiary w Tego, który jest nieustającą Miłością. Dominują wśród nich pieśni, sięgające do biblijnych fraz, głównie strof Księgi Izajasza, ogłaszających nadzieję i chwałę Bożą. Piosenki zaaranżowane w nowoczesnej stylistyce, charakteryzują się bogactwem form wokalnych, instrumentalnych, rozwiązań brzmieniowych i stylistycznych, niekiedy wręcz nietypowych dla stylistyki muzyki gospel. Obok przepięknych pieśni chwały, dynamicznych gospel’owych hymnów, na płycie wyraźnie słychać brzmienie lat osiemdziesiątych, współbrzmienie barw „żywych” instrumentów i partii elektronicznych.

   

  Kup płyty GOSPEL RAIN (a także wiele innych) na www.chrzescijanskiegranie.pl

  » Czytaj więcej  21 września 2016

  Bóg nie umarł 2 - dvdOd dzisiaj w naszym sklepie kupicie BÓG NIE UMARŁ 2. Druga część przebojowego filmu „Bóg nie umarł″ to pasjonująca opowieść o próbie odpowiedzi na najważniejsze pytania wyłącznie przy pomocy argumentów prawnych. W Polsce ponad 140 tysięcy osób obejrzało go w kinie – teraz możecie mieć go w domu. Polecamy!

   

  Czy osoba wierząca może lub wręcz powinna ukrywać swoją wiarę w obliczu niewierzących? Czy wiara może kogoś obrażać lub szkodzić młodym umysłom?Na takie pytania musi odpowiedzieć przed sądem nauczycielka liceum, którą oskarżono o to, że złamała przepis o świeckości instytucji państwowych, gdy podczas lekcji historii wspomniała o działalności Jezusa. Sądowy spór, który miał być lekcją pokory dla ludzi wierzących przeradza się w niezwykłą dysputę o wolności sumienia, istnieniu Boga i potrzebie poszukiwaniu w życiu czegoś więcej niż dobra doczesne.

   

  Kup „Bóg nie umarł 2” już teraz, albo szukaj dobrych filmów na www.chrzescijanskiegranie.pl

   

  O filmie:

  » Czytaj więcej  20 września 2016

  6. Festiwal Chrześcijańskie Granie pokaże przebojowe premiery 2016 roku. Do końca września zespoły oraz wykonawcy mogą zgłaszać swoje utwory do konkursu. W tym roku impreza będzie odbywać się od 18 do 20 listopada w Warszawie. Program wydarzenia przewiduje m.in. koncert uwielbieniowy zespołu New Day (Premiera 2015), występ Muodych Kotów (Debiut 2016) oraz Eucharystię i spotkanie Klubu Złotej 10 w Oratorium św. Jana Bosko na Pradze.

   

  Do 30 września na adres: fundacja(at)chrzescijanskiegranie.pl zespoły mogą zgłaszać piosenki wydane lub opublikowane na youtube w roku 2016. Trzy najlepsze utwory powalczą o miano „Premiery Roku 2016” już 20 listopada w Katolickim Centrum Kultury Dobre Miejsce. Informacje o wydarzeniu znajdują się na www.chrzescijanskiegranie.pl  Po raz drugi zostanie przyznany Złoty Krążek za premierę roku. Konkurs w 2015 roku zwyciężył utworem „Pod prąd” zespół New Day.

   

  Informacje o festiwalu cały czas będą aktualizowane na oficjalnym fanpage 6.Festiwalu Chrześcijańskie Granie.

   

  Wspieraj Festiwal Chrześcijańskie Granie!

  Pomóż nam zorganizować Festiwal! Dokonaj wpłaty na nasze konto: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909, Fundacja „Chrześcijańskie Granie”, ul.Dewajtis 3, 01-815 Warszawa (tytułem: darowizna na cele statutowe)

   

   

  Ramowy Program Festiwalu:

   

  » Czytaj więcej  Newsletter

  Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

  Partnerzy

  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie