Płyta Miesiąca

 • POLECANE ZESPOŁY

 • Kontakt

  Sklep Chrześcijańskie Granie
  ul. Dewajtis 3,wejście B
  (Dobre Miejsce)
  01-815 Warszawa,
  Las Bielański
  tel. +48 22 561 01 22
  513 844 481

  ZOBACZ >>KONCERTY - MUZYKA CHRZEŚCIJAŃSKA

  GODZINY OTWARCIA

  WTOREK - PIĄTEK
  9:00 - 16.00
  SOBOTA
  9:00 - 13.00
  Sklep jest otwarty godzinę przed imprezami biletowanymi w Dobrym Miejscu - więcej informacji:
  www.dobremiejsce.org
  Numer konta: 22 2130 0004 2001 0466 3530 0001
  REGON: 141650378
  chrzescijanskiegranie@gmail.com

 • Warto zobaczyć


 • Grajmy Chrześcijańskie Granie w salkach muzycznych

 • lista

 • opoka

 • lista lista
 • Bezpieczne transakcje

  przelewy24_9
 • Biała Jak Mleko - Czerwona jak Krew - film StronaB - z bliska brzydka

  Szukaj w aktulanościach

  Aktualności

  29 maja 2015

  Chrześcijańskie Granie - Pasja / Muzyka / DebiutyW naszym sklepie w tym tygodniu pojawiły się wyczekiwane nowości. Po sobotniej premierze podczas Sandanaliów 2015 wiemy, że StronaB – „z bliska brzydka” będzie bestsellerem. Drugim mocnym tytułem będzie na pewno druga płytka Maleo Reggae Rockers z Pannami Wyklętymi – „Panny Wyklęte – Wygnane vol.2″. Polecamy!

   

  StronaB - z bliska brzydkaStronaB – „z bliska brzydka” – Nowy materiał jest jeszcze lepszy niż poprzedni. Zarówno muzycznie, jak i produkcyjnie. Odpowiedzialny za nią był Adam Celiński ze studio Radioaktywni w Częstochowie. Współpracował on m.in. z Zakopower, New Life’m, Proletaryatem, Abradab, Bakshish. Tym razem większość tekstów napisała wokalistka zespołu – Klaudia Grabek. W sieci znajdziecie teledysk do utworu „i”, „Rolny” oraz „Głuszec”. KUP TUTAJ >>>

   

  Panny Wyklęte - Wygnane vol.2MRR – „Panny Wyklęte / Wygnane vol. 2″ to kontynuacja muzyczno-historycznego projektu realizowanego wspólnie przez Fundację Niepodległości, Darka „Maleo” Malejonka i zespół Maleo Reggae Rockers oraz zaproszone wokalistki. Gościnnie w projekcie wzięli udział znakomici jazz’mani – Krzysztof Herdzin i Jerzy Mazzoll, a także przedstawiciel muzyki tradycyjnej – Janusz Prusinowski. Poprzednie albumy „Morowe Panny”, „Panny wyklęte ” i „Panny Wyklęte / Wygnane vol.1” odniosły ogromny sukces koncertowy. KUP TUTAJ >>>

  » Czytaj więcej  28 maja 2015

  Sandanalia 2015 - relacja. Był rabanNa szczęście dress code nie przewidywał sandałów. Za nami pierwsze chrześcijańskie juwenalia. 23 maja 2015 w klubie Odessa odbyły się Sandanalia 2015, które zgromadziły kilkaset osób na wspólnej, dobrej zabawie (prawie) do rana. Chrześcijańskie Granie jako patron nie mogło opuścić takiej imprezy, piszemy więc jak było.

   

  Pomysł i wykonanie to dzieło kilkunastu młodych studentek i studentów, którzy jak sami mówią – „Chcemy wspólnie tworzyć i działać. Przesłanie papieża Franciszka: hagan lío (zróbcie raban), przyświeca każdemu naszemu czynowi. Dążymy do tego, żeby cały świat poznał prawdziwą twarz młodego człowieka – katolika, który uwielbia się bawić, śmiać i tańczyć. Naszą inicjatywą zachęcamy wszystkich ludzi, aby oprócz codziennych obowiązków, studiów, pracy również aktywnie włączali się w różne projekty. Niech każdy chwali Boga tak, jak potrafi.” Nazwali się Skrzydlaty Sandał i dlatego organizowaną przez siebie imprezę – Sandanalia.

   

  _DSC0468I trzeba przyznać, w planie dnia było sporo atrakcji, bo klub Odessa miał się zapełnić już od 16.00 fanami speed-datingu, tańca i konkursów. Jak pokazał czas, całość trochę się przesunęła, co odczuły zespoły występujące na scenach (tak! bo sceny były dwie – plenerowa oraz klubowa). Do tego mini-targi stowarzyszeń i inicjatyw studenckich, kursy pierwszej pomocy oraz grill i inne atrakcje.

   

  Nas najbardziej (i tu zaskoczenie) interesowała część muzyczna. Bo zapowiadała się naprawdę dobra impreza. W tym roku organizatorzy poszli tropem 3xR, czyli Rock, Rap, Reggae, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Na Sandanaliach pojawiły się StronaB (Debiut Roku 2012), TAU, Bęsiu i DJ Yonas oraz weterani polskiego reggae – Maleo Reggae Rockers.

  » Czytaj więcej  28 maja 2015

  koncerty uwielbienia

   

  Już za tydzień, w Uroczystość Bożego Ciała w wielu miejscach Polski odbędą się koncerty Uwielbienia. Serwis i sklep Chrześcijańskie Granie w tym roku poprzez wydarzenie na Fb i poprzez stronę www.koncerty.chrzescijanskiegranie.pl promuje najciekawsze wydarzenia. Wśród nich szczególnie polecamy te, które objęliśmy patronatem medialnym.

   

  Mysłowice – „Bądź jak Jezus”

  Podczas koncertu Bądź Jak Jezus wystąpią: Hillsong London (UK), Leeland (USA), Natalia Niemen, Maleo Reggae Rockers, Gabriela Gąsior & HolyNoiz, New Day oraz laureat konkursu dla młodych talentów „Non-stop CCM”- Omnes Filii Dei Domini. Zapraszamy do stoiska Chrześcijańskiego Grania do Parku Słupna w Mysłowicach.

   

  Wieliczka – „Solne Uwielbienie”

  Największy koncert tego typu w Małopolsce – Solne uwielbienie 2015 odbędzie się na Małopolskiej Arenie Lekkoatletycznej w Wieliczce. Razem z zespołem PDF i chórem Solnego uwielbienia wystąpią gwiazdy polskiej muzyki chrześcijańskiej, m.in. Arkadio, Mietek Szcześniak. Start o 19.00, wstęp wolny.

   

  Opole – „Koncert Uwielbienia”

  Duszpasterstwo Ressurexit wraz z diecezjalnym radiem DOXA FM i Odnową w Duchu Świętym diecezji opolskiej organizuje po raz szósty uwielbienie Boga. Start o 19.30, park na osiedlu im. Armii Krajowej w Opolu. Za stronę muzyczną koncertu odpowiedzialny jest zespół Przecinek.

  » Czytaj więcej  28 maja 2015

  dobre_ludzie_www

  Już 29 maja o 19 zapraszamy do Klubu Wysoki Zamek przy ulicy Gliwickiej 96 a w Katowicach na premierę płyty „Łagodne Przejście” zespołu Dobre Ludzie. Wydarzenie odbędzie się w ramach 13. urodzin Klubu „Wysoki Zamek”. Patronem medialnym płyty „Łagodne przejście” jest sklep i serwis www.chrzescijanskiegranie.pl

   

   

  Zespół DOBRE LUDZIE zagra w składzie:
  Szymon Babuchowski – śpiew
  Patryk Filipowicz – gitara
  Jacek Raciborski – gitara basowa
  Anna Leszczyńska-Rożek – skrzypce
  Ryszard Sierotnik – perkusja

   

  „To poezja najczystszej próby, a jednak nie znajdziemy tu typowego dla Krainy Łagodnych zestawu przewidywalnych do bólu rozwiązań.” Marcin Jakimowicz, Gość Niedzielny

   

  „Łagodne przejście” to nie album wykombinowany naprędce, ale naturalna konsekwencja tego, co robiliśmy przez kilkanaście lat muzykowania. ” zespół Dobre Ludzie

   

  Płyta zespołu DOBRE LUDZIE jest do kupienia na www.chrzescijanskiegranie.pl .

  Dołącz do wydarzenia na FB >>>

     27 maja 2015

  swiatynia_opatrznosciZnamy coraz więcej informacji na temat Festiwalu, który odbędzie się 7 czerwca na Polach Wilanowskich podczas Święta Dziękczynienia. Pierwsza edycja Festiwalu Moc Dobra odbędzie się przy wsparciu medialnym najstarszej listy przebojów muzyki chrześcijańskiej Muzyczne Dary. Za stronę muzyczną odpowiedzialni będą Darek Malejonek (Maleo Reggae Rockers) i Robert Fridrich Litza (Arka Noego, Luxtorpeda, 2tm23).

   

  Jak się dowiedzieliśmy na scenie mają wystąpić:  Mietek Szcześniak z Deus Meus, Maleo Reggae Rockers, 2 TM 2,3 i Antonina Krzysztoń.Przewidziany jest również godzinny koncert Arki Noego transmitowany przez Telewizję Polską. Ciekawie również przedstawia się konkurs dla zespołów młodego pokolenia. Jury oraz słuchacze Listy Przebojów Muzyczne Dary wybiorą 2 zespoły, które wystąpią podczas festiwalu. Wśród artystów, którzy wezmą udział w konkursie znaleźli się : Arkadio, StronaB, Albo i Nie, Magda.lena Frączek, Porozumienie, Wyrwani z Niewoli, Tau, Hiob, Soudarion, Play & Pray,Bęsiu.

   

  Zarys programu Święta Dziękczynienia na Polach Wilanowskich

  7 czerwca 2015 – Warszawa:

  8.00 – 12.00 – procesja z kopią obrazu MB Częstochowskiej

  12.00 – 14.00 – uroczysta msza św.

  14.00 – Otwarcie Miasteczka dla Dzieci, wystawy wojskowej, Teatru XXI wieku

  14.00 – 15.00 – koncert Arki Noego

  15.00 – 21.00 – Festiwal muzyki chrześcijańskiej „Moc Dobra”:  Mietek Szcześniak z Deus Meus, Maleo Reggae Rockers, 2 TM 2,3 i Antonina Krzysztoń oraz 2 zespoły wyłonione w konkursie.

  21.00 – wspólna modlitwa uwielbienia

  21.37 – iluminacja Świątyni i zakończenie

   

  Zobacz również: Święto Dziękczynienia 2015 – 7 czerwca 2015 …

     Polecamy

  Newsletter

  Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

  Partnerzy

  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie