Płyta Miesiąca

 • NOWOŚCI W SKLEPIE

 • Kontakt

  Sklep Chrześcijańskie Granie
  ul. Dewajtis 3,wejście B
  (Dobre Miejsce)
  01-815 Warszawa,
  Las Bielański
  tel. +48 22 561 01 22
  513 844 481

  GODZINY OTWARCIA

  WTOREK - PIĄTEK
  9:00 - 16.00
  SOBOTA
  9:00 - 13.00


  WAKACJE (LIPIEC - WRZESIEŃ)
  WTOREK - CZWARTEK: 9-16

  Sklep jest otwarty godzinę przed imprezami biletowanymi w Dobrym Miejscu - więcej informacji:
  www.dobremiejsce.org

  Numer konta: 22 2130 0004 2001 0466 3530 0001
  REGON: 141650378

  chrzescijanskiegranie@gmail.com • Warto zobaczyć

 • YouTube


  lista

 • opoka

 • lista
 • Bezpieczne transakcje

  przelewy24_9
 • 4. Chrześcijańskie Granie Festiwal dzień św. Franciszka i lasu bielańskiego

  Szukaj w aktulanościach

  Aktualności

  1 października 2014

   

  We wtorek 30 września 2014 pojawił się w sieci nowy singiel i teledysk StronyB (Debiutu 2012). Po dwóch latach wreszcie się doczekaliśmy. Utwór „i” pokazuje postęp jaki grupa przebyła od ostatniej płyty. Pojawia się też pytanie o kierunek muzyczny jaki obrała. Czy spodoba się fanom zespołu? Sami zobaczcie i posłuchajcie!

   

  Pierwszy album StronyB „Dwa jabłka na czereśni” ukazał się we wrześniu 2012 r. Kilka miesięcy wcześniej zespół zwyciężył w KONCERCIE DEBIUTY porywając publiczność i jury świeżym rockowym graniem. Wprowadził sporą dawkę pozytywnego, energetycznego fermentu. Dawno już nie było tak ciekawej rockowej płyty na scenie chrześcijańskiej. Dwa lata, które minęły od tych wydarzeń nie były czasem wakacji! StronaB nie tylko koncertowała, ale również ciężko pracowała nad materiałem na nową płytę. Jak zapowiadają, krążek ujrzy światło dzienne wiosną 2015 roku.

   

  Muzykę do teledysku stworzył zespół do tekstu wokalistki - Klaudii Grabek. Realizacja – Adam Celiński, Janusz Binkowski w Studio Radioaktywni. Teledysk nakręcili: Paweł Izdebski oraz Paweł Szymanek.

   

  Zerknijcie też na facebook.com/stronabcom oraz www.stronab.com

  » Czytaj więcej  30 września 2014

   

  Już dzisiaj zapraszamy do kupienia bilet (www.chrzescijanskiegranie.pl/pl/new) na jeden z najciekawszych festiwali promujących muzykę chrześcijańską w Polsce. Festiwal Chrześcijańskie Granie już 18 i 19 października w Dobrym Miejscu w Warszawie.

   

  DZIEŃ PIERWSZY – KUP BILET:
  http://www.chrzescijanskiegranie.pl/pl/p/4.-Festiwal-Chrześcijańskie-Granie/698

  DZIEŃ DRUGI – KUP BILET:
  http://www.chrzescijanskiegranie.pl/pl/p/Bilet-Festiwal-Chrzescijanskie-Granie-19-pazdziernik-2014-niedziela-2-dzien/699

   

  PROGRAM:

   

  SOBOTA  18 X 2014 -PROMOCJA AKCJI GRAMY CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE

   

  WYSTĄPIĄ:
  - Zespół 33
  - Frenchman
  - Koncert Uwielbienia – muzycy Strony B, TGD, El Camino

   

   

  NIEDZIELA 19 X 2014 – ZŁOTY KRĄŻEK 2014

  WYSTĄPI:
  - magda.lena frączek
  nagroda za największą sprzedaż płyty EFFATHA w sklepie Chrześcijańskie Granie. Nagroda zostanie po raz trzeci przyznana przez Dobre Miejsce i Chrześcijańskie Granie

  Support: ZETAIGREKA / WYRWANI Z NIEWOLI

  - 8 LAT DOBREGO MIEJSCA I CHRZEŚCIJAŃSKIEGO GRANIA!

   

  Więcej: www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl oraz www.dobremiejsce.org

   

  » Czytaj więcej  29 września 2014

  mary wagnerDiecezja Warszawsko–Praska, Radio Warszawa  oraz Telewizja Razem.tv zapraszają na spotkanie z Mary Wagner kanadyjską działaczką walczącą o życie nienarodzonych dzieci. Patronat medialny nad wydarzeniem objął serwis www.chrzescijanskiegranie.pl

   

  Spotkanie rozpocznie się w sobotę 4 października Mszą Świętą o godz. 18:00 w Katedrze warszawsko -  praskiej, następnie  w Sali Kurialnej przy ul. Floriańskiej 3 odbędzie się pokaz filmu Grzegorza Brauna „Nie o Mary Wagner” oraz spotkanie z bohaterką filmu.

   

  Kanadyjka została postawiona przed sądem, ponieważ  złamała tamtejsze prawo. W jednej z prywatnych klinik aborcyjnych apelowała o obronę życia nienarodzonych dzieci. Został jej postawiony zarzut naruszenia prawa własności. Po prawie dwuletnim procesie sędzia uznał obrończynię życia winną zarzucanych jej czynów i skazał na cztery miesiące więzienia. W poczet kary sąd  uznał prawie dwuletnie przetrzymywanie Wagner w areszcie.

   

  Wydawcą filmu jest Gloria24.pl. Patronami medialnymi wydarzenia są: wSieci, Tygodnik Idziemy, Radio Wnet, Fronda.pl, Chrześcijańskie Granie.  28 września 2014

   

  Właśnie dzisiaj HIOB zaprezentował Nam promomix swojego najnowszego krążka „33 kroki i 12/12″. Już teraz słychać, że klimatem wraca nieco do swoich korzeni – jest zdecydowanie bardziej reggae’owo. Premiera płyty już 5 października 2014 o 19.10 na antenie radia Bon Ton Chełm (104,9 FM lub www.bonton.chelm.pl) .

   

  Płyta ukaże się pod naszym patronatem, będziecie mogli kupić ją także w naszym sklepie.

  » Czytaj więcej  28 września 2014

  MMJPII_Dobre_Miejse1600W dniach od 4 do 6 października do Katolickiego Centrum Kultury Dobre Miejsce w Lesie Bielańskim zawita jedyne w świecie Mobilne Muzeum Jana Pawła II. Ta ruchoma ekspozycja będzie jedyną w tym czasie ekspozycją m.in. rzeczy osobistych św. Jana Pawła II w Polsce. To ogromny wielotonowy samochód, z dużą kubaturą i rozwiązaniami muzealnymi XXI wieku o powierzchni wystawienniczej przekraczającej 62m2. Posiada klimatyzację i ogrzewanie. Zobaczymy np. takie eksponaty jak Brewiarz, różaniec Papieża, sutanna i piuska oraz zegar z rezydencji w Castel Gandolfo. Zapraszamy w godz. 9:00-13:00 14:00-18:00 przy ul. Kamedulska (róg Dewajtis 3) – vis’a’vis wejścia B Dobrego Miejsca.Więcej o wydarzeniu można znaleźć na stronie www.dobremiejsce.org

   

   

  Dobre Miejsce razem z partnerem strategicznym – UKSW i Mecenatem – ARTE Andrzej Welik w roku kanonizacji przybliża postać św. Jana Pawła II.

   

  » Czytaj więcej  Polecamy

  Newsletter

  Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

  Partnerzy

  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie