• Debiuty 2015 – PLEBISCYT

  Debiuty 2015 - głosowanie
 • NOWOŚCI W SKLEPIE

 • Kontakt

  Sklep Chrześcijańskie Granie
  ul. Dewajtis 3,wejście B
  (Dobre Miejsce)
  01-815 Warszawa,
  Las Bielański
  tel. +48 22 561 01 22
  513 844 481

  ZOBACZ >>KOLĘDY
  GODZINY OTWARCIA

  WTOREK - PIĄTEK
  9:00 - 16.00
  SOBOTA
  9:00 - 13.00
  Sklep jest otwarty godzinę przed imprezami biletowanymi w Dobrym Miejscu - więcej informacji:
  www.dobremiejsce.org
  Numer konta: 22 2130 0004 2001 0466 3530 0001
  REGON: 141650378
  chrzescijanskiegranie@gmail.com

 • Warto zobaczyć


 • Grajmy Chrześcijańskie Granie w salkach muzycznych

 • lista

 • opoka

 • lista
 • Bezpieczne transakcje

  przelewy24_9
 • Debiuty 2015 - mnożymy dobro Kolędy Narodów - Mate.O

  Szukaj w aktulanościach

  Aktualności

  17 grudnia 2014

  lumenProjekt ewangelizacyjny pt. „Błogosławieni czystego serca” jest wspólnym przedsięwzięciem Zespołu Muzyki Sakralnej LUMEN oraz znanego katolickiego dwumiesięcznika  dla młodzieży ‘Miłujcie się”. Na płycie znajduje się 12 utworów muzycznych nowocześnie zaaranżowanych i nagranych studyjnie przez solistów zespołu Lumen ale także zaproszonych solistów z najlepszych polskich zespołów chrześcijańskich. Zespołowi LUMEN towarzyszy również  uzdolniona wokalnie młodzież z Ruchu Czystych Serc. Muzyka łączy w sobie wiele stylów . Melodie wpadają w ucho jak popowe przeboje, śpiew chóru zahacza o gospel, bas wybija chwilami funkowe  rytmy a gitary dodają mocy.Patronem medialnym albumu jest serwis i sklep www.chrzescijanskiegranie.pl
  „Błogosławieni Czystego Serca”  to jednak coś więcej niż tylko sama muzyka, albowiem kolejne piosenki są poprzedzone krótkimi katechezami autorstwa księdza Mieczysława Piotrowskiego redaktora naczelnego „Miłujcie się”. Katechezy te bazują na nauce świętego Jana Pawla II  oraz na Ewangelii i ukazują młodym ludziom w jaki sposób mogą osiągnąć prawdziwe szczęście.  Do płyty dołączona jest pięknie wydana 48 stronicowa książeczka.

   

  » Czytaj więcej  17 grudnia 2014

  ROCK CARITASDokładnie 3 lutego 2015 roku w warszawskim klubie Palladium odbędzie się koncert „Ro(c)k Caritas” podczas którego zagrają legendy polskiej sceny alternatywnej: 2 Tm 2,3 i Armia. Wydarzenie organizuje Caritas Archidiecezji Warszawskiej.- podaje serwis www.kmdm.pl

   

   

  „Skrzydła” jest to program długoterminowej pomocy dzieciom ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych, którym zła sytuacja materialna rodziny przeszkadza w pełnym wykorzystaniu szans edukacyjnych. Program umożliwia firmom lub osobom indywidualnym  objęcie opieką konkretnego ucznia przez okres przynajmniej jednego semestru szkolnego. W chwili obecnej w ramach „Skrzydeł” opieką objętych jest ponad 100 dzieci. – czytamy na stronie Caritas Archidiecezji warszawskiej.

   

  » Czytaj więcej  17 grudnia 2014

   

  Spotykamy się po raz piąty. Dzisiaj schodzimy z góry. Dziś Bóg przychodzi do nas w opisie rodowodu. Co to dla nas oznacza? Co mieści się w rodowodzie? Jakie jest ostatnie imię pojawiające się tam? Posłuchajcie, zapraszamy!

   

  Patronem medialnym rekolekcji jest serwis i sklep www.chrzescijanskiegranie.pl  17 grudnia 2014

  rób to co kochaszPo przesłuchaniu dwudziestu utworów następuje minuta ciszy. Co ukryte jest po niej? To bonus, który znaleźli tylko nieliczni koneserzy tego typu „smaczków” dodanych do płyty. Utwór jest inspirowany wyznaniem wiary. „Niech ludzie wiedzą, niech to dotrze do wielu, to moje CREDO, więc słuchaj Izraelu…”

   

  Płyta „Rób to co kochasz”, to kompilacja tekstów o marzeniach, pasjach i talentach, ubogaconych o różnorodne klimaty muzyczne. Temat zaangażował takich muzyków jak: Darek (Maleo) Malejonek, Wigor (MOR W.A.), Frenchman i wielu innych. Krążek, który ukazał się 22 maja 2013 roku owocował w kilkadziesiąt koncertów, spotkań i warsztatów na terenie całego kraju. Sukcesywnie zapełnia się także terminarz na 2015 rok. Artysta ze swoim projektem odwiedzi m.in. polonie w Londynie i innych miastach w Anglii.

   

  POSŁUCHAJ UTWORU:

   

   

  Płytę Rób to co kochasz kupisz na www.chrzescijanskiegranie.pl

   

  „Rób to co kochasz” to także akcja społeczna, do której przyłączyli się m.in. Kamil Bednarek, CeZik, czy Aleksander Beta. Arkadio ma na celu zaangażowanie słuchaczy do konkretnego rozwoju w swoim życiu. Wykorzystując utwory z płyty oraz materiały filmowe z akcji stworzył bogatą konferencje kierowaną do każdego, kto chce „czegoś więcej od życia”. Całość projektu opisana jest na stronie artysty http://www.arkadio.pl

   

  » Czytaj więcej  16 grudnia 2014


  Premiera nowego teledysku Poisona do utworu „Choćby nam mówili” zapowiadającego nową płytę. Opowiadam autentyczna historia narkomana, który dzięki bożej interwencji kończy z nałogiem. W połączeniu z bitami Zdolnego dają naprawdę ciekawy efekt.

   

  Nadchodząca płyta rapera będzie nosiła tytuł „Szepty Sumienia”. Znajdzie się na niej 10 utworów. Zdaniem Poisona, nowy krążek, na tle jego dawnych produkcji, wyróżni się dużo wyższym poziomem. Za jego muzyczną część odpowiadają RoyalSoundProduction oraz ZDOLNY, którego bity można usłyszeć m.in. na płytach Tau oraz w remixie piosenki Magda.leny Frączek. Żywych brzmień dostarczył Adam Krasuski (gitara, bas, klawisz). Nowa jakość w twórczości Poisona ma się przejawiać nie tylko w tekstach i muzyce, ale również w pomysłowych i dopracowanych pod każdym względem teledyskach. Za ich produkcję artysta odpowiada osobiście. Nie tylko je montuje, ale jest również autorem zdjęć i scenariuszy.

  » Czytaj więcej  Polecamy

  Newsletter

  Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

  Partnerzy

  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie