Płyta Miesiąca

 • NOWOŚCI W SKLEPIE

 • Kontakt

  Sklep Chrześcijańskie Granie
  ul. Dewajtis 3,wejście B
  (Dobre Miejsce)
  01-815 Warszawa,
  Las Bielański
  tel. +48 22 561 01 22
  513 844 481

  GODZINY OTWARCIA

  WTOREK - PIĄTEK
  9:00 - 16.00
  SOBOTA
  9:00 - 13.00


  WAKACJE (LIPIEC - WRZESIEŃ)
  WTOREK - CZWARTEK: 9-16

  Sklep jest otwarty godzinę przed imprezami biletowanymi w Dobrym Miejscu - więcej informacji:
  www.dobremiejsce.org

  Numer konta: 22 2130 0004 2001 0466 3530 0001
  REGON: 141650378

  chrzescijanskiegranie@gmail.com • Warto zobaczyć


 • lista

 • opoka

 • lista
 • Bezpieczne transakcje

  przelewy24_9
 • Koncert Debiuty 2015 - zgłoś zespół! 4. Festiwal Chrześcijańskie Granie za nami - relacja

  Szukaj w aktulanościach

  Aktualności

  30 października 2014

  bojkotuj halloween idź na Matteo

  Bojkotuj Halloween – idź na „Matteo”. Taką alternatywę dają twórcy najnowszego filmu Michała Kondrata (twórcy „Jak pokonać szatana”). Obraz wchodzi do kin 31 października 2014 i według jego twórców jest alternatywą dla świętowania Halloween. Byliśmy i potwierdzamy – zły jest bezsilny wobec Bożej mocy, a „pułkownik Matki Bożej” – Matteo de Angnone, kapucyn żyjący w XVII wieku nadal egzorcyzmuje. 

   

  Kim był Matteo? Co kryją archiwa miasta Agnone? Jak na tę historię zareagował Watykan? Na te pytania odpowiadają: o. Cipriano de Meo, ks. Nazareno M. Galullo, charyzmatyk i prof. Maria Cristina Melloni, włoska badaczka historii. Zabójstwo, miłość i przebaczenie. Dowody z przełomu XVI i XVII w. oraz świadectwa, które nie pozwalają pozostać obojętnym. Już jutro – w piątek, 31 października 2014 w kinach w całej Polsce.

   

  Listę projekcji znaleźć można na stronie:

  http://kondrat-media.pl/matteo-projekcje/

   

  Pokaz prasowy filmu odbył się w warszawskim kinie Wisła 28 października z udziałem gości specjalnych oraz takich gwiazd jak Przemysław Babiarz, Radosław Pazura, Jerzy Zelnik. Spotkanie prowadziła Anna Popek. Okazuje się, że obecnie moc wstawiennictwa Matteo jest równie silna, a nawet silniejsza, niż za życia. Do jego grobu przyjeżdżają pielgrzymi z całego świata. I choć zmarł 31 października 1616 r. wciąż egzorcyzmuje, a przy jego grobie nawet teraz – 400 lat później – dochodzi do cudownych uzdrowień i uwolnień od dręczeń demonicznych.

   

  Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu facebookowym: Bojkotuj Halloween, idź na Matteo!

   

  » Czytaj więcej  29 października 2014

  luxtorpeda - zdjecieW niedzielę 9 listopada o 20.05 w studiu im. Agnieszki Osieckiej wystąpi znakomita i przebojowa grupa Luxtorpeda. Tydzień wcześniej w tym samym miejscu swój repertuar zaprezentuje AmenBand Reaktywacja. Koncertów w Trójce będzie można wysłuchać na żywo poprzez stronę radia.

   

  Koncert Luxtorpedy w PR3 wpisze się w trasę koncertową, którą rozpoczyna zespół już 6 listopada w Toruniu, a zakończy koncertem 14 grudnia we Wrocławiu.

   

  Zespół LUXTORPEDA powstał w 2010 roku z inicjatywy Roberta Friedricha gitarzysty i wokalisty znanego z takich formacji jak Acid Drinkers, Turbo, Flapjack, Arka Noego, 2Tm2,3 i KNŻ. Do współpracy muzyk zaprosił gitarzystę Roberta Drężka, basistę Krzysztofa Kmiecika, związanych wcześniej z Armią oraz z formacją 2Tm2,3 oraz perkusistę Tomasza Krzyżaniaka, znanego wcześniej z Turbo i Armii. Luxtorpeda na swoim koncie ma trzy płyty studyjne: Luxtorpeda, Robaki oraz A morał tej historii mógłby być taki mimo że cukrowe to jednak buraki.

   

  Płyty Luxtorpedy  można kupić na www.chrzescijanskiegranie.pl

   

  » Czytaj więcej  29 października 2014

  chrzescijanskie granie - logotyp2Do 15 listopada potrwa na www.chrzescijanskiegranie.pl ciekawa promocja!W bardzo dobrych cenach na naszej stronie można zakupić płyty: New Day – Nowy Dzień, Maleo Reggae Rockers – Addis Abeba, Debiuty vol.1 (tylko 9,99), Habari Njema – Podróż oraz Katolikę Front -underKATOground. Zapraszamy do zapoznania się z albumami. Życzymy dobrych zakupów.

   

  Uwaga! Konkurs!!! 3 pierwsze osoby, które zrealizują zamówienie na powyżej 250 zł. (przesyłka gratis) otrzymają od nas prezenty – niespodzianki. Zapraszamy na www.chrzescijanskiegranie.pl  28 października 2014

  balJuż za kilka dni przeżywać będziemy uroczystość Wszystkich Świętych. Oni przebywają już przed obliczem Boga i radują się Jego Obecnością. Namiastką Niebios stał się dla dzieci Bal Wszystkich Świętych w Katolickim Centrum Kultury Dobre Miejsce, który odbył się jako debiut w niedzielę 26 października. Zabawa połączona z elementami edukacji chrześcijańskiej mówiącej, w sposób przystępny i dostosowany do wieku ponad 60-ciu uczestników (plus rodzice i dziadkowie), o Świętych w Niebie. Patronem medialnym wydarzenia był serwis i sklep www.chrzescijanskiegranie.pl

   

  Uczestnicy zabawy w wieku od kilku miesięcy do lat mniej więcej 10-ciu przebrani za znanych Świętych i Błogosławionych  m.in. Franciszków,Pastuszków z Fatimy, Piotrów, Archaniołów, Anioły Boże, Jadwigi, Marciny itd. oraz po prostu za motylki, księżniczki etc. brali  udział w konkursach, zabawach i tańcach, dostosowanych specjalnie do konwencji i tematyki spotkania. Było dużo ruchu oprócz tańców dzieci mogły wziąć udział w konkurencjach sprawnościowych, ale i wykazać się wiedzą nt przepisów ruchu drogowego o których mówił św. Krzysztof. Wszystkich uczestników balu mile zaskoczył ostatni punkt programu balu, robienie zwierzątek z baloników pod patronatem św. Franciszka z Asyżu.

   

   

  » Czytaj więcej  28 października 2014

  amenband reaktywacjaZapraszamy do słuchania koncertu w Trójce promującego najnowszą płytę (EP) zespołu AmenBand, założonego w latach 90. przez wybitnego kontrabasistę jazzowego Andrzeja Cudzicha (1960-2003), a aktualnie reaktywowanego przez Fundację im. Andrzeja Cudzicha. Gościnnie wystąpi saksofonista MACIEJ SIKAŁA!AmenBand wystąpi w studiu im. Agnieszki Osieckiej 2 listopada (niedziela) o godz. 20.05

   

  „To muzyka wiecznie młoda. Wymaga tego, by usłyszał ją świat i nowe pokolenia” – mówi Mikołaj Budniak, lider formacji. Płyta „Reaktywacja” przynosi całkiem nowe brzmienia. Znajdziemy tam dwa utwory znane z wcześniejszej działalności zespołu, ale wykonane w zupełnie innej odsłonie muzycznej, jak i dwie nowości.

   

  Mimo że młodzi artyści wzorowali się na założycielu AmenBandu, znanym głównie z ambitnej muzyki jazzowej, to jednak tu utwory brzmią raczej pop-rockowo. „To nie będzie już AmenBand z lat 90. To była jednak muzyka dla wyszukanego odbiorcy, dużo tam jest elementów jazzu, gospel, soulu. My chcemy się otwierać na nowe…” – tłumaczy Katarzyna Cudzich-Budniak, Wiceprezes Fundacji, prywatnie córka Andrzeja Cudzicha.

   

  » Czytaj więcej  Newsletter

  Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

  Partnerzy

  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie