• POLECANE ZESPOŁY

 • Kontakt

  Sklep Chrześcijańskie Granie
  ul. Dewajtis 3,wejście B
  (Dobre Miejsce)
  01-815 Warszawa,
  Las Bielański
  tel. +48 22 561 01 22
  513 844 481

  ZOBACZ >>KONCERTY - MUZYKA CHRZEŚCIJAŃSKA

  NOWE!!! GODZINY OTWARCIA:

  PONIEDZIAŁEK - CZWARTEK
  9:00 - 16.30
  Sklep jest otwarty godzinę przed imprezami biletowanymi w Dobrym Miejscu - więcej informacji:
  www.dobremiejsce.org
  Numer konta: 22 2130 0004 2001 0466 3530 0001
  REGON: 141650378
  chrzescijanskiegranie@gmail.com

 • Warto zobaczyć

 • wielka_wola_logo

 • Grajmy Chrześcijańskie Granie w salkach muzycznych

 • lista

 • opoka

 • lista lista
 • Bezpieczne transakcje

  przelewy24_9
 • KUP TYLKO U NAS - Chrześcijańskie Granie Matula Jezusa Utula

  Szukaj w aktulanościach

  Aktualności

  29 listopada 2015

  STOPER Adwentowy 2015

  W pierwszą niedzielę adwentu 2015 STOPER zatrzymał czas. Specjalnie dla nas Karol Brejnak przygotował mocne słowo do Słowa. Bo Bóg przychodzi w rzeczach małych. I prostych. Dzisiaj II tajemnica radosna. Bo Światło jest. Zatrzymaj się! Marana tha! Zapraszamy w każdą niedzielę Adwentu na chrzescijanskiegranie.pl, kmdm.pl oraz koncerty.chrzescijanskiegranie.pl.

   

  29 listopada – I Niedziela Adwentu: „A gdy się to dziać zacznie, nabierzcie ducha i podnieście głowy, ponieważ zbliża się wasze odkupienie.” (Łk 21,28)

  II Tajemnica Radosna: „W tym czasie Maryja wybrała się i poszła z pośpiechem w góry do pewnego miasta w [pokoleniu] Judy. Weszła do domu Zachariasza i pozdrowiła Elżbietę.” (Łk 1,39-40)

  » Czytaj więcej  29 listopada 2015

  BwS_plakatPo wielkim sukcesie pierwszej edycji Betlejem powraca do katowickiego Spodka. Po raz drugi spotkamy się aby wspólnie kolędować, podzielić się opłatkiem oraz przede wszystkim wziąć udział w wyjątkowym, pełnym świątecznego ciepła i wzruszeń wydarzeniu muzycznym.Wystąpią olśniewające gwiazdy krajowej estrady – Natalia Kukulska, Natalia Niemen, Kuba Badach, Mietek Szcześniak i Piotr Cugowski wraz z chórem TGD i dzieciakami.

   

   

  Na umiejscowionej w samym sercu Spodka scenie 360° wykonają zachwycający różnorodnością repertuar, złożony z tradycyjnych kolęd polskich oraz tych mniej znanych, pochodzących z dalekich stron świata. Podobnie jak rok temu, oprawa wizualna wydarzenia zachwyci spektakularnością i rozmachem. Świąteczne utwory między innymi z Ukrainy, Austrii, Francji, Anglii, Wenezueli, Puerto Rico, Ameryki Północnej, Afryki i oczywiście najpiękniejsze kolędy polskie zostaną wykonane w specjalnie na tę okazję przygotowanych aranżacjach. Zgromadzona wokół sceny publiczność odbędzie wraz z artystami emocjonującą podróż poprzez różne tradycje świętowania Bożego Narodzenia.

   

  Płyty zespołu TGD kupisz na www.chrzescijanskiegranie.pl

   

  » Czytaj więcej  27 listopada 2015

  festiwal chrześcijańskie granie - uwielbienie zespół 33

  Bóg jest dobry. Po prostu. W kaplicy Dobrego Miejsca w Warszawie ponad 100 osób uwielbiało Boga. A pomagał w tym Zespół 33. Najlepiej jak potrafili. A potrafią bardzo dobrze. Tak rozpoczął się 5.Festiwal Chrześcijańskie Granie. Już jutro kolejne wydarzenia: Salon o przyszłości muzyki chrześcijańskiej (9.00) oraz Koncert Premier 2015 – zwycięzca otrzyma specjalną nagrodę ufundowaną przez Prezydenta RP.

   

  Organizatorzy Festiwalu postanowili w tym roku rozpocząć od wychwalania Boga. To chyba dobra kolejność. W piątkowy wieczór, 27 listopada zespół 33 z Poznania zagrał kilkanaście mniej i bardziej znanych pieśni uwielbienia. I zrobił to w piękny sposób. Niesamowity głos Asi Koniecznej oraz świetne aranżacje pomogły ludziom zgromadzonym w kaplicy Dobrego Miejsca uwielbić Boga w Najświętszym Sakramencie. Warto dodać, że zespół nagrał jedną z najlepszych płyt uwielbieniowych ostatnich lat „Jezus Królem Chwały”.

   

  „Ktoś powie, że przyszło niewiele osób – przecież na koncerty Hillsong przychodzi tysiące. A ja myślę, że Bóg nie przychodzi o tłumów, a do konkretnych osób. Każde uwielbienie ma wartość, której nie ogarniemy naszą matematyką. Ważne, że zachowaliśmy kolejność. Najpierw Bóg, potem muzyka.” – mówił Mateusz Stolarski z Chrześcijańskiego Grania.

   

  A co będzie jutro?

  » Czytaj więcej  27 listopada 2015

  TRANSMISJA LIVE Koncertu Premier 2015 – 5.Festiwal Chrześcijańskie Granie już w sobotę o 17.00. Będziecie mogli ją oglądać dzięki naszej stronie, albo poprzez strony (www.koncert.salvetv.pl, kmdm.pl lub festiwal.chrzescijanskiegranie.pl). Zapraszamy serdecznie!

   

  „Spotkajmy się 27 i 28 listopada w Dobrym Miejscu na święcie najlepszej muzyki z chrześcijańskim przesłaniem. Dla tych, którzy nie będą mogli znaleźć się w tym dniach w Warszawie mamy niespodziankę. Razem z Telewizją Salve Tv przygotowaliśmy transmisję koncertu Premiery, który odbędzie się w sobotę 28 listopada od 17.00. Zapraszamy na www.koncert.salvetv.pl oraz www.chrzescijanskiegranie.pl” – zaprasza Michał Guzek z fundacji „Chrześcijańskie Granie”.

   

  PROGRAM FESTIWALU:
  27 LISTOPADA:
  17.00 – rusza biuro Festiwalu (wejście A)
  19.00 – uwielbienie z Zespołem 33 (kaplica, wejście A)
  21.00 – zakończenie

   

  28 LISTOPADA:
  8.00 – otwarcie biura Festiwalu
  9.00 – Salon Festiwalowy (sala św. Józefa, wejście A)
  12.00 – msza św. (kaplica, wejście A)
  17.00 – Koncert Premiery (wejście B, Aula) – POCZĄTEK TRANSMISJI TV
  18.50 – 19.10 – ogłoszenie wyników konkursu na teledysk BeneDeo + krótka przerwa
  19.10 – koncert Soudarion
  19.35 – ogłoszenie Premiery Roku, wręczenie statuetki od Prezydenta i zakończenie

  » Czytaj więcej  26 listopada 2015

  wiara w biznesie„Wiara w Biznesie” została „Złotym Ambasadorem” fundacji „Chrześcijańskie Granie”. Dołączyła  tym do grona mecenasów fundacji, do których należy: sklep internetowy Wielka Wola i firma Euro Net.”Złotym Ambasadorem” może być firma lub osoba fizyczna.W ramach akcji „Ambasador” zostanie zaprezentowany na stronach Chrześcijańskiego Grania, staje się również automatycznie sponsorem imprez organizowanych poprzez fundację „Chrześcijańskie Granie”.

   

  Aby zostać Złotym Ambasadorem, należy wysłać maila na adres: fundacja@chrzescijanskiegranie.pl ze zgłoszeniem, w którym należy napisać kilka zdań o sobie/firmie.

   

  Do zadań „Złotego Ambasadora” będzie należało wspieranie fundacji poprzez modlitwę w intencji muzyki chrześcijańskiej, zaproszenie innych do akcji oraz  dokonanie wpłaty minimum raz w roku: 1000 zł na konto: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe.ambasador).

   

  Wiara w biznesie – to projekt zainicjowany przez katolików. Powstała w maju 2014 i od tego czasu skupia około 7000 przedsiębiorców, menedżerów, dyrektorów oraz ludzi przedsiębiorczych. Więcej informacji o organizacji można znaleźć na stronie: wiarawbiznesie.pl

     Newsletter

  Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

  Partnerzy

  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie