Płyta Miesiąca


 • Wybierz Płytę Roku 2014
 • NOWOŚCI W SKLEPIE

 • Kontakt

  Sklep Chrześcijańskie Granie
  ul. Dewajtis 3,wejście B
  (Dobre Miejsce)
  01-815 Warszawa,
  Las Bielański
  tel. +48 22 561 01 22
  513 844 481

  ZOBACZ >>KOLĘDY
  GODZINY OTWARCIA

  WTOREK - PIĄTEK
  9:00 - 16.00
  SOBOTA
  9:00 - 13.00
  Sklep jest otwarty godzinę przed imprezami biletowanymi w Dobrym Miejscu - więcej informacji:
  www.dobremiejsce.org
  Numer konta: 22 2130 0004 2001 0466 3530 0001
  REGON: 141650378
  chrzescijanskiegranie@gmail.com

 • Warto zobaczyć


 • Grajmy Chrześcijańskie Granie w salkach muzycznych

 • lista

 • opoka

 • lista lista
 • Bezpieczne transakcje

  przelewy24_9
 • Promocje - 31 płyt taniej nawet o 50% NOWOŚCI w Chrześcijańskim Graniu Tau Remedium

  Szukaj w aktulanościach

  Aktualności

  31 stycznia 2015

  logo_SDM_2016„Światowe Dni Młodzieży w Krakowie odbędą się w dniach 26-31 lipca 2016 roku pod hasłem: „Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią” (Mt 5,7). Poprzedzać je będą Dni w Diecezjach, które odbędą się w dniach 20-25 lipca w całej Polsce.” – czytamy na oficjalnej stronie Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.Na portalu www.krakow2016.com znajdziemy  ramowy program Światowych Dni Młodzieży w Krakowie:

   

  25 LIPCA: przyjazd

  26 LIPCA: ceremonia otwarcia – Msza Święta

  27 LIPCA: katechezy z biskupami, festiwal młodych

  28 LIPCA:katechezy z biskupami, powitanie papieża

  29 LIPCA:katechezy z biskupami, droga krzyżowa

  30 LIPCA: czuwanie z Ojcem świętym

  31 LIPCA: Msza posłania, spotkanie wolontariuszy z papieżem

   

  W dniach od 25 do 30 lipca odbędą się targi powołaniowe – festiwal młodych.

   

  Zobacz hymn ŚDM 2016

   

   

   Zobacz:  Wiadomości Światowych Dni Młodzieży – ruszył serwis radiowy!

  Za: www.krakow2016.com /youtube

     31 stycznia 2015

  premieraW najbliższą niedzielę 1 lutego w TVP1 w programie „Między Ziemią a Niebem” odbędzie się premiera utworu „Fala Miłosierdzia”. Za nowym projektem UNDER30 stoi „zespół ludzi zawsze młodych, towarzyszący Światowym Dniom Młodzieży 2016″. Tak o sobie piszą muzycy, którzy na co dzień grają w zespołach: magda.lena frączek, Soudarion, New Life M. czy Propagdanda Dei.

   

  Na pomysł nagrania piosenki „Fala Miłosierdzia” wpadła Magda Frączek. Jak możemy przeczytać na oficjalnym profilu Under 30:”wszystko zaczęło się od inspirujących słów papieża Franciszka, wypowiedzianych do wolontariuszy w Rio: „Tak, pod tym względem proszę, abyście się buntowali przeciwko owej kulturze tymczasowości, która w istocie jest przekonana, że nie jesteście w stanie podjąć odpowiedzialności, że nie jesteście w stanie prawdziwie kochać. Ufam wam młodym i modlę się za was. Miejcie odwagę „płynąć pod prąd”. A więc odważcie się być szczęśliwymi”.

   

  fala

  Utwór pt. FALA MIŁOSIERDZIA jest oficjalnym utworem akcji Bilet dla Brata.

   

   

  Under30:

  Magdalena Frączek –  kompozytorka, autorka muzyki i tekstów, pianistka i wokalistka. Urodzona w 1989 roku w Raciborzu.Założycielka charyzmatycznego zespołu Love Story, z którym nagrała 2 płyty (Love Story: Live, Talitha kum). W 2013 roku rozpoczyna samodzielną drogę muzyczną,wydając debiutancką płytę pt. Effatha (otwórz się). Obecnie mieszka w Warszawie.

   

  Agnieszka Musiał – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Urodzona w Bolesławcu.Na co dzień wokalistka zespołu New Life’ m (Joachim Mencel, Robert Cudzich, Marcin Pospieszalski, Piotr Jankowski), w którym śpiewali:
  Natalia Niemen, Mietek Szcześniak, Basia Włodarska.

  Jessica i Paweł Karlińscy- on – kompozytor, gitarzysta, producent muzyczny, realizator dźwięku, ona – wokalistka; mieszkają w Poznaniu.Współtwórcy zespołu Soudarion, jednego z najciekawszych muzycznych zespołów chrześcijańskich ostatnich lat.

  Adam Kabaciński- producent, basista, multiinstrumentalista. Mieszka we Wrocławiu, pochodzi ze Szczecina.Zaangażowany w wiele projektów muzycznych, m.in. Night Marks Electric Trio, Paulina Przybysz, Yuuki. Studiował w Instytucie Jazzu w Katowicach.

  Grzegorz Brylak- perkusista, wokalista, kompozytor, multiinstrumentalista. Mieszka w Poznaniu.Twórca projektu Vintage Ediotion, perkusista zespołu Propaganda Dei.

  Za: FB

     30 stycznia 2015

  logo_zlota_dziesiatka_ciemnyhranat_biale_supernovaW 27 notowaniu Złotej Dziesiątki Radia Warszawa na pierwszym miejscu znalazł się TGD – NADZIEJA . Na podium pojawiły się również Maleo Reggae Rockers – nie za późno oraz :Agnieszka Musiał & Małgorzata Hutek – Hold me again.

  Głosowanie rozpoczyna się w każdy piątek po 20.00, a kończy się w najbliższy piątek o 12.00. Istnieje możliwość oddania 3 głosów. Słuchaj codziennie Radia Warszawa na 106,2 fm i na www.radiowarszawa.com.pl Partnerem medialnym listy jest serwis www.chrzescijanskiegranie.pl

   

   

     NOTOWANIE 27

  1.Tgd – Nadzieja
  2.Agnieszka Musiał & Małgorzata Hutek – Hold me again
  3. Maleo Reggae Rockers – nie za późno
  4.Hymn ŚDM – Błogosławieni Miłosierni
  5.Decalouge Prologue – Im the Lord, your god

  6. AmenBand – Chcę żyć jak ty
  7. Soudarion – W promieniach słońca
  8. Evah Uryga – Coming
  9.La Pallotina – Ave Maria
  10. Kto ty jesteś – Modlitwa na ucho

  PROPOZYCJE:

   

  (p1) Kanaan – Wojownik
  (p2) Tau – Nawigator

   

  Polecamy!!!

   

  Koncert Piękna Pani
  koncert z pieśniami z albumu Piękna Pani, który odbędzie się 1 lutego (niedziela) o godz. 17.45 w kościele oo. Franciszkanów na Mokotowie (kościół MB Anielskiej przy metrze Wierzbno).

   

  Debiuty 2014 – 12 kwietnia, Dobre Miejsce, ul.Dewajtis 3, wejście B

   

  Wystąpią: Beu, Good God i Soudarion. Informacje: www.chrzescijanskiegranie.pl i www.koncertdebiuty.pl

     30 stycznia 2015

  Promocje - 31 płyt taniej nawet o 50%

   

  Jeszcze tylko do jutra – 31 stycznia 2015 możecie kupić 31 płyt dużo taniej. Nawet o 50%! Zapraszamy do skorzystania z okazji. Wśród przecenionych krążków każdy znajdzie coś dla siebie. Jest De Press, Arka Noego, La Pallotina, Maleo Reggae Rockers, Frenchman, New Day, a także kolędy oraz filmy dla dzieci.

   

  Kup taniej już teraz >>>  30 stycznia 2015

  Keep aLIVE - projekt DekalogZespół Keep aLIVE promuje swój najnowszy singiel „Prolog”. Jest to cześć projektu „Dekalog” na który złoży się dziesięć części. Właśnie dzisiaj pojawiła się pierwsza, a koncert premierowy odbędzie się 13 lutego (piątek) o godz. 19.00 w kościele pw. św. Maksymiliana Kolbego w Łodzi na Dąbrowie (Skwer św. Maksymiliana 1).

   

  Pierwszy singiel zawiera dwa utwory „PROLOG” i „PO PIERWSZE”. Płyta ukazała się pod patronatem Chrześcijańskiego Grania oraz serwisu koncerTY.chrzescijanskiegranie.pl. Niedługo w sieci powinien ukazać się też teledysk do singla.

   

  Wybór tematu kolekcji nie jest przypadkowy. Członkowie zespołu chcą na swojej drodze życia wrócić do bazy, podstaw wiary i moralności. Chcą zwrócić uwagę na to co jest najważniejsze, co pomaga i czym najlepiej kierować się w życiu. Zwracają też uwagę na to, że nikt nigdy nie jest na straconej pozycji. Zawsze jest Ktoś Kto wyciąga do każdego z nas rękę. Mówią też o wolności, wolnej woli, dzięki której możemy tę rękę chwycić lub odrzucić i zaufać tylko własnym siłom. Kolekcja „DEKALOG” mówi o tym, że każdy z nas ma swoje życie wewnętrzne. Życie, które tęskni za dobrem, tym najczystszym, najlepszym, które tęskni za pokojem, za miłością, a te „dziesięć słów” jest najlepszym drogowskazem.

   

  keepalive_logo„Wiemy, że jest BÓG. Mamy też świadomość jak obecny świat zamazuje Jego obraz przed naszymi oczami, jak bardzo zagłusza Jego obecność. Nie zawsze potrafimy modlić się słowem, ale naszą modlitwą jest muzyka. Mamy świadomość upływającego czasu i na to też zwracamy uwagę innym. Musimy obudzić się i stanąć w prawdzie. Brać życie w swoje ręce i działać. Wygodnie jest być obserwatorem i komentatorem, ale czy o to chodzi? Dlatego mówimy: „wierz, żyj, nie trać dni”, „jako gracz, nie widz”, bądź „w centrum zdarzeń”. Jeżeli nie wiesz co masz robić, jak żyć, to my mówimy: masz DEKALOG! „A twoje serce wie, że drogowskazem ma być”. Pamiętaj, że życie płynie, że możesz nie zdążyć, że może przejść tuż.” – piszą na stronie projektu.

  » Czytaj więcej  Polecamy

  Newsletter

  Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

  Partnerzy

  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie