Płyta Miesiąca

 • NOWOŚCI W SKLEPIE

 • Kontakt

  Sklep Chrześcijańskie Granie
  ul. Dewajtis 3,wejście B
  (Dobre Miejsce)
  01-815 Warszawa,
  Las Bielański
  tel. +48 22 561 01 22
  513 844 481

  GODZINY OTWARCIA

  WTOREK - PIĄTEK
  9:00 - 16.00
  Sklep jest otwarty godzinę przed imprezami biletowanymi w Dobrym Miejscu - więcej informacji:
  www.dobremiejsce.org

  WAKACJE (LIPIEC - WRZESIEŃ)
  WTOREK - CZWARTEK: 9-16


  Numer konta: 22 2130 0004 2001 0466 3530 0001
  REGON: 141650378

  chrzescijanskiegranie@gmail.com
 • Warto zobaczyć

 • YouTube


 • lista

 • opoka
 • Bezpieczne transakcje

  przelewy24_9
  • TANIE ŚRODY - 5% rabatu na wszystko
  • Głosuj na ZŁOTA DZIESIĄTKA RADIA WARSZAWA 106,2
  • PETARDA - NOWA PŁYTA ARKI NOEGO
  • koncerty.chrzescijanskiegranie.pl - nowy serwis Chrześcijańskiego Grania
  • Płyta miesiąca: MALEO - REVOLUTION!

  Szukaj w aktulanościach

  Aktualności

  23 lipca 2014

  Bądźcie trzeźwi - czuwajcie!Bądźcie trzeźwi – czuwajcie! pod takim hasłem odbędzie się dekanalne spotkanie młodzieży, na którym koncert zagra zespół 5x10 oraz Arkadio, który da też swoje świadectwo.

   

  Plan dekanalnego spotkania młodzieży Badźcie trzeźwi-czuwajcie:
  18.00 – Msza Świeta
  19.00 – Występ zespołu „Braciskowie”
  19.40 – Występ taneczny
  20.20 – Świadectwo Arkadio
  21.00 – Koncert zespołu 5×10
  23.00 – Apel Jasnogórski.

   

  Oprócz tego: loteria fantowa, grill, lody i dobra zabawa! :)
  Zapraszamy na wydarzenie na faceboou: Bądźcie trzeźwi – czuwajcie!

  » Czytaj więcej  22 lipca 2014

  chrzescijanskie granie - logotyp2W roku 2014 na rynku muzycznym z dobrym przesłaniem wyszło kilka ciekawych albumów. Podsumowujemy pierwsze półrocze!

   

  Wśród nich znalazła się LUXTORPEDA – A morał tej historii mógłby być taki, mimo, że cukrowe to jednak buraki.  Płyta odniosła wielki sukces. Na jednym z portali aukcyjnych w błyskawicznym tempie zostało sprzedanych 2000 egz. „Buraków”. Na liście trójki od kilku tygodniu utwór „Mambałaga” utrzymuje się w czołówce. Na uwagę zasługuje również rewelacyjny krążek Rachunek Sumienia rapera Frenchmana.

   

   

  Pod patronatem Chrześcijańskiego Grania został wydany album  na 10 – lecie zespołu New Day „Nowy Dzień”. Na rynku pojawiła się nowa płyta Debiutu 2014 – Mocni w Wierze. Wśród wydawnictw pojawiły się również takie płyty: Taize „Mane Nobiscum” z nowymi kanonami oraz Gosia Hutek „Grounded in Love” - jazzowy debiut wokalistki, która faktycznie wydaje się być ugruntowana w Bożej Miłości.

   

  Po wakacjach też będzie równie ciekawie. » Czytaj więcej  22 lipca 2014

  zetaNa stronie www.chrzescijanskiegranie.pl pojawiła się płyta nowego na rynku muzyki chrześcijańskiej projektu ZETAIGREKA. Album„Prawda was wyzwoli” to 13 szczerych utworów o wierze i przemianie. Wydawnictwo stworzył  raper Jacek”ZETAIGREKA” Zajkowski
  z inicjatywy ewangelizacyjnej „wyrwani z niewoli”. Sklep Chrześcijańskie Granie jest jednym z patronów medialnych albumu. Krążek  można zakupić na www.chrzescijanskiegranie.pl oraz w sklepie Chrześcijańskie Granie, przy Dewajtis 3 w Warszawie.

   

  » Czytaj więcej  21 lipca 2014

   

  Robert Litza Friedrich zapowiada najnowszą płytę Arki Noego „Petarda”, której premiera odbędzie się 29 września 2014 r.W studiu Custom34 w Gdańsku kończą się właśnie prace nad miksowaniem materiału.Album „Petarda” będzie kolejnym rockowym wydawnictwem w karierze zespołu. Ostatnia płyta „Pan Krakers” to album złożony z coverów takich zespołów jak: Armia, Izrael czy Dezerter.Album Arki będzie do zakupienia na www.chrzescijanskiegranie.pl  21 lipca 2014

  newsboys_godsnotdeadZespół Newsboys w czerwcu widzieliśmy podczas Festiwalu Nadziei w Warszawie. Zagrali rewelacyjny, pełen mocy Ducha koncert.Od dzisiaj na: www.chrzescijanskiegranie.pl można zakupić ich jedną z najciekawszych płyt.  Po ogromnym sukcesie albumu Born Again zespół nagrał zdaniem wielu słuchaczy i krytyków muzycznych najlepszy album uwielbieniowy w swojej historii. Na płycie „God’s Not Dead” znalazły się 3 całkiem nowe kompozycje (m.in. The King is Coming) oraz 9 coverów znanych utworów uwielbienia takich jak „God’s Not Dead (Like A Lion)”, „Forever Reign” i „Revelation Song”.

   

  Wśród nowości na naszej stronie znajdziecie również inne przebojowe płyty CCM z całego świata: Michael W. Smith – Worship czy Hillsong United – Zion Acoustic Session CD/DVD . Zapraszamy również do strefy promocyjnych cen na www.chrzescijanskiegranie.pl

   

  » Czytaj więcej  Polecamy

  Newsletter

  Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

  Partnerzy

  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie