Płyta Miesiąca

Debiuty vol1 Debiuty vol.1
17.00 zł
 • POLECANE ZESPOŁY

 • Kontakt

  Sklep Chrześcijańskie Granie
  ul. Dewajtis 3,wejście B
  (Dobre Miejsce)
  01-815 Warszawa,
  Las Bielański
  tel. +48 22 561 01 22
  513 844 481

  ZOBACZ >>KONCERTY - MUZYKA CHRZEŚCIJAŃSKA

  NOWE!!! GODZINY OTWARCIA:

  PONIEDZIAŁEK - CZWARTEK
  9:00 - 16.30
  Sklep jest otwarty godzinę przed imprezami biletowanymi w Dobrym Miejscu - więcej informacji:
  www.dobremiejsce.org
  Numer konta: 22 2130 0004 2001 0466 3530 0001
  REGON: 141650378
  chrzescijanskiegranie@gmail.com

 • Warto zobaczyć

 • wielka_wola_logo

 • Grajmy Chrześcijańskie Granie w salkach muzycznych

 • lista

 • opoka

 • lista lista
 • Bezpieczne transakcje

  przelewy24_9
 • ks. Marek Dziewiecki - nowości 100 kroków do Debiutów 2016

  Szukaj w aktualnościach

  Aktualności

  8 lutego 2016

  konkurs - nadzieja roku

   

  ZNAK z Warszawy zostanie nadzieją roku? Zespół został wybrany przez zespół New Day do nagrania profesjonalnego singla w Studio Niepodlegości 159, które ufundowało nagrodę w konkursie Nadzieja Roku współorganizowanego przez fundację „Chrześcijańskie Granie”.

   

   

  „Bardzo wiele ciekawych zgłoszeń dało nam niezwykle trudny wybór, jednak naszą uwagę szczególnie zwrócił zespołu ZNAK z piosenką “Stópki”. Kompozycja autorska młodego zespołu, działającego przy Parafii o.Marianów NMP Matki Miłosierdzia na Stegnach w Warszawie ma w sobie pewien element świeżości i daje nadzieję że ten młody zespół będzie wstanie rozwinąć w przyszłości skrzydła. Takie zresztą jest założenie działania salek muzycznych – Grajmy Chrześcijańskie Granie, by zespoły miały również możliwość pokazania swoich talentów szerszej publiczności, tak by salki muzyczne – były tylko pretekstem do dalszego rozwoju, oraz zachętą do pracy nad swoim warsztatem muzycznym i poszukiwaniem własnego brzmienia. Nagroda w postaci studia dla zespołu ZNAK to również próba zmierzenia się z własnymi umiejętnościami przed mikrofonem i w studio. Mamy nadzieję że wyróżnienie to będzie dobrą zachętą dla kolejnych zespołów działających w salkach i parafiach do jeszcze lepszego grania na chwałę Pana!” – uzasadnił wybór lider zespołu New Day – Rafał Boniśniak.

   

  Zespół muzyczny ZNAK – jako katolicki zespół posługują muzycznie na co dzień w Parafii o.Marianów NMP Matki Miłosierdzia na Stegnach w Warszawie. Próby mają w salce parafialnej – dosyć akustycznej – ok. 30m2. Zespół istnieje 2 lata. Grupa tworzy nie tylko zespół muzyczny, ale również małą wspólnotę modlącą się śpiewem.

   

   Organizatorem konkursu jest zespół New Day oraz fundacja „Chrześcijańskie Granie”. Konkurs przeznaczony jest tylko dla wykonawców, którzy jeszcze nie nagrali płyty. Nad realizacją singla będzie czuwał Rafał Boniśniak – lider zespołu New Day. Konkurs odbywa się w ramach akcji Grajmy! Chrześcijańskie Granie (www.grajmy.chrzescijanskiegranie.pl), która promuje działalność salek muzycznych. Nagrodę w postaci 30 godzin w studio nagraniowym ufondowało Studio Niepodleglosci 159 z Warszawy!

  » Czytaj więcej  8 lutego 2016

  Antonina Krzysztoń - Dobre Miejsce

  Z powodu wielkiego zainteresowania fanów Dobre Miejsce oraz Antonina Krzysztoń zdecydowali się na dodatkowy koncert „Dziękuje za miłość”. W sobotę – 13 lutego 2016 o 19.00 artystka zagra w Katolickim Centrum Kultury „Dobre Miejsce” na warszawskich Bielanach.

   

  Bilety na walentynkowy koncert zostały wyprzedane całkowicie, mieliśmy wiele telefonów z prośbą o znalezienie jeszcze dodatkowych miejsc, dlatego zdecydowaliśmy się na zorganizowanie jeszcze jednego koncertu Antoniny, dzień przed” – mówi Marcin Królak, manager ds. kultury w Katolickim Centrum Kultury Dobre Miejsce

   

  Termin dodatkowego koncertu: 13 lutego (niedziela) A.D.2016, g. 19:00, bilety 45 zł. Na Aulę wpuszczamy publiczność od godz. 18:15.

  BILETY NA KONCERT ANTONINY KRZYSZTOŃ – 13 lutego 2016, godz. 19.00 KUPICIE TUTAJ >>>

   

  Mistyczna pieśniarka wystąpi wraz z zespołem prezentując zarówno nowy jak i przekrojowy repertuar. Nie słucha Madonny i nie pochwala Nergala. Bo Antoninę Krzysztoń interesuje wypełnianie dźwiękami leju po popkulturowej bombie.

   

   

  Bilety można kupić w sklepie Chrześcijańskie Granie, ul. Dewajtis 3 (pon-czw, 9.00 – 16.30), na recepcji Dobrego Miejsca (wejście A, codziennie 8.00 – 20.00) oraz przez  internet już dzisiaj!  Bilet/y zakupione on line należy odebrać minimum 15 minut przed koncertem w sklepie Chrześcijańskie Granie,Dewajtis 3 – wejście B, Warszawa.

  » Czytaj więcej  8 lutego 2016

  Małe Ważne Sprawy

  Dzisiaj w naszej ofercie pojawiły się płyty nowego zespołu – Małe Ważne Sprawy. Muzycznie krążą wokół krainy łagodności, a tekstowo wokół Boga. Takie sprawy. Już teraz dwa albumy „Tak cicho wołam” oraz „Nadzieja wyśpiewana, każdym dźwiękiem delikatnie” kupicie na www.chrzescijanskiegranie.pl

   

  Zespół Małe Ważne Sprawy istnieje od 2006 roku. Teksty piosenek czerpią z Pisma Świętego i poezji Jerzego Harasymowicza, Jolanty Łady, Joanny Dolnej i innych. Muzykę pisze Marysia, a aranżacja jest ich wspólnym dziełem. Muzyka, którą wykonują to poezja śpiewana, opowiadająca o zachwycie przyrodą, o Bogu, o zwyczajnych sprawach ludzkich…

   

  » Czytaj więcej  6 lutego 2016

  logo_zlota_dziesiatka_ciemnyhranat_biale_supernova

   

  W 77. notowaniu Złotej Dziesiątki Radia Warszawa na pierwszym miejscu znalazł się utwór „Triangulacja” wykonywany przez Magda.lenę Frączek. Na podium pojawiły się również: Mietek Szcześniak oraz Viola Brzezińska. Partnerem medialnym listy jest serwis www.chrzescijanskiegranie.pl.

   

  Głosowanie rozpoczyna się w każdy piątek po 20.00, a kończy w najbliższy czwartek o 12.00. Istnieje możliwość oddania trzech głosów (trzy utwory). Słuchaj codziennie Radia Warszawa na 106,2 fm i na www.radiowarszawa.com.pl.

   

  NOTOWANIE 77

     1. Magda.lena Frączek – Triangulacja
     2. Mietek Szcześniak – Nierówni
     3. Viola Brzezińska – Róża

   

  4. Kuba Badach & TGD – Mario, czy już wiesz
  5. Arete – Wiosną żyj
  6.  Soudarion – Bliżej nieba
  7.  El Camino – Zanim
  8. Gospel Rain – Nowe imię
  9. Marcin Styczeń – Zbieg
  10. o.Łukasz Buksa – Radość

  P1. Arkadio – Analiza dnia
  P2.Tau – Sternik

   

  POLECAMY

  22 stycznia – 24 kwietnia 2016 – Trasa koncertowa zespołu Dobre Ludzie – zobacz

  14 lutego 2016 – koncert Antoniny Krzysztoń w Dobrym Miejscu – zobacz

  Wielki Post 2016 – Trasa Miłość Niepojęta z zespołem El Camino – zobacz i zaproś na koncert

  2 kwietnia 2016 – Uwielbienie na Pradze – zobacz

  24 kwietnia 2016 – Koncert Debiuty 2016 w Dobrym Miejscu – zobacz (zostań sponsorem)  4 lutego 2016

  DEBIUTY 2015 - SOUDARION

   

  Już 24 kwietnia odbędzie się 6.edycja Koncertu Debiuty. Dla osób, które były na wydarzeniu w latach 2011 – 2015, przygotowaliśmy konkurs. Zapraszamy do napisania świadectwa, wspomnienia na temat Debiutów. Wśród osób, które napiszą minimum 5 zdań i wyślą na je na adres: chrzescijanskiegranie@gmail.com rozlosujemy płytę. Konkurs potrwa tylko do 11 lutego 2016 roku.

   

   

  Podczas Koncertu Debiuty 2016 usłyszymy trzy zespoły:
  1. Wybrany przez serwis www.chrzescijanskiegranie.pl zespół DOBRE LUDZIE
  2. Wytypowany przez Lista z Mocą zespół MUODE KOTY
  3. Wybrany poprzez internautów zespół Krzagolec GANG

   

  W ramach Debiutów zmierzyło się do tej pory kilkanaście zespołów. Laureatami nagród były zespoły: Love Story, Anielsi, StronaB, Kanaan, Mocni w Wierze, Good God i Soudarion.

   

   

  Zapraszamy do wspierania nas:
  46 1050 1012 1000 0090 3065 9909
  Fundacja „Chrześcijańskie Granie”
  ul.Dewajtis 3, 01-815 Warszawa
  (tytułem: darowizna na cele statutowe.debiuty)

   

  Dołącz do akcji MNOŻYMY DOBRO >>>

     Polecamy

  Newsletter

  Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

  Partnerzy

  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie