Płyta Miesiąca

 • NOWOŚCI W SKLEPIE

 • Kontakt

  Sklep Chrześcijańskie Granie
  ul. Dewajtis 3,wejście B
  (Dobre Miejsce)
  01-815 Warszawa,
  Las Bielański
  tel. +48 22 561 01 22
  513 844 481

  GODZINY OTWARCIA

  WTOREK - PIĄTEK
  9:00 - 16.00
  SOBOTA
  9:00 - 13.00


  WAKACJE (LIPIEC - WRZESIEŃ)
  WTOREK - CZWARTEK: 9-16

  Sklep jest otwarty godzinę przed imprezami biletowanymi w Dobrym Miejscu - więcej informacji:
  www.dobremiejsce.org

  Numer konta: 22 2130 0004 2001 0466 3530 0001
  REGON: 141650378

  chrzescijanskiegranie@gmail.com • Warto zobaczyć


 • lista

 • opoka

 • lista
 • Bezpieczne transakcje

  przelewy24_9
 • 4. Festiwal Chrześcijańskie Granie za nami - relacja Arka Noego - Petarda

  Szukaj w aktulanościach

  Aktualności

  20 października 2014

  Darek Maleo Malejonek zapowiada płytę Panny Wygnane. Próbkę płyty można zakupić w nowym numerze tygodnika Wsieci. Premiera nowego krążka Panien Wyklętych Wygnane, vol. 1 już 9 listopada!

   

  Na płycie „Panny wyklęte/wygnane”, dołączonej do tygodnika „wSieci” znajdą się trzy utwory z nowego albumu – „Historie zagubione” Marceliny, „Piosenka o Wojtku” w wykonaniu Mariki i „Pieśń Wiktorii” Ani Rusowicz. Płytę uzupełniają dwa utwory z albumu „Panny wyklęte” – „Nocna zmiana” (Mona, Lilu, Gonix, Dore) i „Noc” w wykonaniu Ani Brachaczek.Tygodnik z płytą dostępny będzie w niezmienionej cenie, 5,90 zł od poniedziałku, 20 października. Partnerem wydania z płytą są Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe i Fundacja Niepodległości. – czytamy na stronie www.wsieci.pl

     20 października 2014

  logo_zlota_dziesiatka_ciemnyhranat_biale_supernovaW 14 notowaniu  Złotej 10 Radia Warszawa na pierwszym miejscu znalazł się przebój zespołu .Na podium znalazła się: TGD z przebojem „Nadzieja”. Gościem Listy Złota 10 był Łukasz Czajka o plutonach różańcowych.

   

  Program powstaje we współpracy z serwisem o muzyce chrześcijańskiej  www.chrzescijanskiegranie.pl

   

  Głosowanie rozpoczyna się w każdy piątek po 20.00, a kończy się w najbliższy piątek o 12.00. Istnieje możliwość oddania 3 głosów.

   

  GŁOSUJ NA WWW.RADIOWARSZAWA.COM.PL

   

  Notowanie 13

  1.Tgd – Nadzieja
  2.Evah Uryga – Coming
  3.Decalouge Prologue – Im the Lord, your god
  4.Soudarion – W promieniach słońca
  5.La Pallotina – Ave Maria
  6.Lidia Pospieszalska – Podróże na chmurze
  7.Wieczny – Nielegal
  8.Luxtorpeda – Nieobecny,nieznajomy
  9.Dobre Ludzie – Nie ściemniaj
  10.Arka Noego – GPS

   

  PROPOZYCJE
  (P1) magda.lena frączek – pieśń sercowa

  (P2) Frenchman – Postanowienie poprawy

   

  Zobacz utwory >>>

     20 października 2014

  DWA STYLE JEDNA EWA URYGA _PLAKAT(1)Chrześcijańskie Granie poleca!Tego jeszcze nie było! 26 października warszawski Teatr Syrena użyczy swojej sceny dla wyjątkowego wydarzenia muzycznego. To będzie koncert o niecodziennej formule: na jednej scenie dwa duże zespoły – big band i chór, a więc jazz i gospel – dwa style i tylko jedna solistka. Informacje o koncercie można również znaleźć na www.koncerty.chrzescijanskiegranie.pl

   

  Ewa Uryga – wybitna wokalistka jazzowo-soulowa, obdarzona nieprzeciętnym głosem i … temperamentem. Jej dotychczasowa kariera ( laury na festiwalach ogólnopolskich i zagranicznych, współpraca z najlepszymi polskimi i amerykańskimi muzykami jazzowymi , siedem płyt nagranych w Polsce i Nowym Jorku, liczne koncerty) została nagle i na długo przerwana poważną chorobą. Dzisiaj, po pięciu latach, pod nowym pseudonimem EVAH powraca do artystycznej aktywności z właściwą sobie pasją energią. Nagrywa już kolejna płytę , przygotowuje musical, wraca na scenę z serią unikalnych koncertów. Jednym z nich jest właśnie koncert w Teatrze Syrena. Wyjątkowy scenariusz tego koncertu pozwoli nam poznać Jej nieprzeciętne, wszechstronne możliwości wokalne. Ani na chwilę nie schodząc ze sceny ,”egzaminowana” przez dwa zupełnie różne zespoły, brawurowo zaśpiewa i jazz i gospel.

   

  » Czytaj więcej  20 października 2014

  Złoty Krążek - Gospel Box

  Zakończył się 4 Festiwal Chrześcijańskie Granie, który odbywał się od 18 do 19 października w Katolickim Centrum Kultury Dobre Miejsce na warszawskich Bielanach. Na scenie wystąpili najciekawsi wykonawcy młodego pokolenia grający współczesną muzykę chrześcijańską.Impreza zgromadziła nie tylko liczne grono fanów dobrej muzyki, ale także dziennikarzy i środowisko muzyczne.

   

  Jeden z najlepszych koncertów w swojej karierze zagrała magda.lena frączek, która otrzymała po raz trzeci Złoty Krążek 2014 za album Effatha. Serce publiki podbili Zetaigreka z projektem Wyrwani z Niewoli oraz dawno nie koncertujący Frenchman. Wysoki poziom zaprezentował uwielbieniowy Zespół 33 i specjalny projekt złożony z muzyków TGD, El Camino oraz Strony B. Całość poprowadził tradycyjnie, niezawodny Łukasz Sośniak – dziennikarz Radia Jasna Góra, autor audycji GospelBox.

   

  » Czytaj więcej  19 października 2014

  Po sobocie pełnej emocji  i uwielbienia czas na Złote Krążki 2014. W niedzielę 19 października 2014 podczas 4. Festiwalu Chrześcijańskie Granie nagrodę odbierze Magda.lena Frączek – za największą sprzedaż płyty „Effatha” w sklepie Chrześcijańskie Granie w zeszłym roku. Zapraszamy wszystkich, którzy nie mogą przybyć do oglądania transmisji on-line.

   

  Zapraszamy od 18.00 do Dobrego Miejsca (ul. Dewajtis 3, Warszawa, wejście B, aula koncertowa bł. ks. Jerzego Popiełuszki). Bilety są jeszcze do kupienia przed koncertem w cenie 20 zł.  Polecamy

  Newsletter

  Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

  Partnerzy

  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie