• NOWOŚCI W SKLEPIE

 • Kontakt

  Sklep Chrześcijańskie Granie
  ul. Dewajtis 3,wejście B
  (Dobre Miejsce)
  01-815 Warszawa,
  Las Bielański
  tel. +48 22 561 01 22
  513 844 481

  GODZINY OTWARCIA

  WTOREK - PIĄTEK
  9:00 - 16.00
  Sklep jest otwarty godzinę przed imprezami biletowanymi w Dobrym Miejscu - więcej informacji:
  www.dobremiejsce.org

  WAKACJE (LIPIEC - WRZESIEŃ)
  WTOREK - CZWARTEK: 9-16


  Numer konta: 22 2130 0004 2001 0466 3530 0001
  REGON: 141650378

  chrzescijanskiegranie@gmail.com
 • Warto zobaczyć

 • YouTube


 • lista

 • opoka
 • Bezpieczne transakcje

  przelewy24_9
  • Napisz recenzję - wygraj płytę w Chrześcijańskim Graniu
   Napisz recenzję - wygraj płytę
  • Luxtorpeda - A morał z tej historii mógłby być taki, mimo, że cukrowe to jednak buraki
   Luxtorpeda - A morał... - płytą sierpnia w Chrześcijańskim Graniu
  • Warszaty Gospel - trwają zapisy!
  • koncerty.chrzescijanskiegranie.pl - nowy serwis Chrześcijańskiego Grania
  • TANIE ŚRODY - 5% rabatu na wszystko
  • Głosuj na ZŁOTA DZIESIĄTKA RADIA WARSZAWA 106,2
  • Letnie promocje w Chrześcijańskim Graniu
   Wejdź w strefę promocji na www.chrzescijanskiegranie.pl

  Szukaj w aktulanościach

  Aktualności

  2 sierpnia 2014

  Napisz recenzję - wygraj płytę w Chrześcijańskim Graniu

  W nowy miesiąc wkraczamy konkursowo! Napisz recenzję – wygraj płytę! Co miesiąc osoba, która według nas napisze najlepszą recenzję płyty dostępnej w naszym sklepie, otrzyma w nagrodę dowolnie wybraną płytę. Tekst zaś zostanie opublikowany w naszym serwisie.

   

  Zapraszamy do krytycznego ucha i czerpania radości z pisania! Recenzje, nie krótsze niż 1500 znaków (czyli ok.  250 – 300 słów, połowa strony A4, Times New Roman, 12) podsyłajcie na nasz adres mailowy: chrzescijanskiegranie@gmail.com

   

  Wszystkie płyty znajdziecie TUTAJ - do wyboru, do koloru :)

   

  Ogłoszenie pierwszych wyników – 2 września 2014! Zapraszamy!

  » Czytaj więcej  2 sierpnia 2014

   

  Wczoraj (1 sierpnia 2014) miał premierę teledysk do piosenki „Dom Zły”. Promuje on najnowszą płytę metalowej kapeli Malchus. Zespół, o czym już pisaliśmy – nagrał cały materiał na nową płytę pod tym samym tutułem, lecz poszukuje wydawcy.

   

   

  Zespół od lat łączy mocne brzmienia z chrześcijańskim przesłaniem. Ostatnią jego płytą była wydana w 2011 „Caput mundi”, która po dłuższej nieobecności znów pojawiła się w naszym SKLEPIE. Zapraszamy!

  » Czytaj więcej  1 sierpnia 2014

  logo_zlota_dziesiatka_ciemnyhranat_biale_supernovaNa pierwszym miejscu 3 notowania listy Złota Dziesiątka Radia Warszawa znalazł się ponownie utwór„Jaram się każdą chwilą” Arkadio & Kinga Kielich. Na drugim utrzymała się piosenka „Obok nas” zespołu 33, natomiast trzecią pozycję wskoczyła nowość: Magłorzata Hutek – „Pan jest ze mną”.

   

  Głosowanie rozpoczyna się w każdy piątek po 20.00, a kończy się w następnym tygodniu o 12.00 w piątek. Istnieje możliwość oddania 3 głosów. Głosować można na stronie www.radiowarszawa.com.pl Program  „Złota Dziesiątka Radia Warszawa” prowadzi Michał Guzek, który na co dzień zajmuje się muzyką w rozgłośni.

   

  Lista przebojów powstaje we współpracy z serwisem o muzyce chrześcijańskiej  www.chrzescijanskiegranie.pl.

   

   

  » Czytaj więcej  31 lipca 2014

  Nowa LUXTORPEDA uderza z mocą!

  W sierpniu płytą miesiąca wybraliśmy Luxtorpedę „A Morał Tej Historii Mógłby Być Taki, Mimo, że Cukrowe, To Jednak Buraki”. Ten nieco przydługi tytuł trzeciej płyty w dorobku zespołu mówi sam za siebie. Jest mocno, dynamicznie i wcale nie cukrowo…

   

  KUP PŁYTĘ MIESIĄCA: LUXTORPEDA – A morał tej historii mógłby być taki, mimo, że cukrowe to jednak buraki

   

  W sierpniu naszą płytą miesiąca będą „…Buraki”. To długo oczekiwane (pierwotnie miało się ukazać na jesieni 2013) dzieło Litzy i spółki. Płyta odniosła sukces na miarę poprzednich - Luxtorpeda zapisze się już na zawsze w historii polskiej muzyki. Niewątpliwie cały skład zespołu jest mocny. Rewelacyjne gitary Litzy i Drężmaka, pulsujący bas Kmiety oraz dynamiczna perkusja Krzyżka. Na dokładkę, jeden z najlepszych tekściarzy nad Wisłą – Hans. Daje to mieszankę, która już od 3 lat porywa tłumy na koncertach i nie tylko.

   

  » Czytaj więcej  31 lipca 2014

   

  Jeszcze dzisiaj – 31 lipca 2014 o 20.30 na placu Krasińskich w Warszawie odbędzie się niezwykłe widowisko. Koncert słowno – muzyczno – plastyczny odbędzie się w przeddzień 70. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Twórcy chcą oddać chwałę i dramat patriotycznego zrywu sprzed siedemdziesięciu lat. Wstęp wolny.

   

  Stołeczna Estrada do współpracy zaprosiła znakomitych aktorów: Stanisławę Celińską, Małgorzatę Hajewską-Krzysztofik, Kingę Preis, Adama Woronowicza oraz muzyków: Natalię Niemen, Janusza Radka i Adama Nowaka z zespołu Raz Dwa Trzy. Za aranżacje i kierownictwo muzyczne odpowiedzialny jest Mateusz Pospieszalski. Dynamiczna scenografia ma współgrać z przekazem słowno-muzycznym, a całość widowiska przeniesie naszą wyobraźnię do tamtych dni.

   

  „Sięgamy po wstrząsające teksty, które prawdę o wydarzeniach sierpnia i września 1944 r. ukazują z otwartością i okrucieństwem, m. in. wiersze Anny Świerczyńskiej, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Tadeusza Gajcego, Aleksandra Kamińskiego oraz Mirona Białoszewskiego” – wyjaśnia Jerzy Bielunas, reżyser wydarzenia.

   

  Zapraszamy!

  » Czytaj więcej  Newsletter

  Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

  Partnerzy

  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie