Płyta Miesiąca

 • POLECANE ZESPOŁY

 • Kontakt

  Sklep Chrześcijańskie Granie
  ul. Dewajtis 3,wejście B
  (Dobre Miejsce)
  01-815 Warszawa,
  Las Bielański
  tel. +48 22 561 01 22
  513 844 481

  ZOBACZ >>KONCERTY - MUZYKA CHRZEŚCIJAŃSKA

  GODZINY OTWARCIA

  WTOREK - PIĄTEK
  9:00 - 16.00
  SOBOTA
  9:00 - 13.00
  Sklep jest otwarty godzinę przed imprezami biletowanymi w Dobrym Miejscu - więcej informacji:
  www.dobremiejsce.org
  Numer konta: 22 2130 0004 2001 0466 3530 0001
  REGON: 141650378
  chrzescijanskiegranie@gmail.com

 • Warto zobaczyć


 • Grajmy Chrześcijańskie Granie w salkach muzycznych

 • lista

 • opoka

 • lista lista
 • Bezpieczne transakcje

  przelewy24_9
 • Karolina na DVD TGD - Na żywo - okładka

  Szukaj w aktulanościach

  Aktualności

  25 kwietnia 2015

  StronaB - z bliska brzydkaZnamy już tytuł nadchodzącego krążka StronyB (rockowego Debiutu 2012). Wczoraj na swoim profilu facebookowym umieścili pierwsze grafiki z płyty, której tytuł brzmi „Z bliska brzydka”. Premiera płyty planowana jest na maj.

   

  StronaB to istniejąca od 2008 roku kapela, która w 2012 roku zdobyła tytuł Debiutu Roku (www.koncertdebiuty.pl) oraz wydała swoją debiutancką płytę „Dwa jabłka na czereśni”. Zresztą bardzo dobrze przyjętą. Porównywani do Luxtorpedy, Skunk Anansie i Coldplay.

   

  Nowy materiał zapowiada się jeszcze lepiej niż poprzedni. Zarówno muzycznie, jak i produkcyjnie. Odpowiedzialny za nią był Andrzej Celiński ze studio Radioaktywni w Częstochowie. Współpracował on m.in. z Zakopower, New Life’m, Proletaryatem, Abradab, Bakshish. Tym razem większość tekstów napisała wokalistka zespołu – Klaudia Grabek. W sieci znajdziecie teledysk do utworu „i” oraz drugi singiel „Głuszec”. Muzycy podali też już tracklistę nowego krążka.

   

  Oto one:
  1. fajans
  2. cerata
  3. sroka
  4. głuszec
  5. pobite gary
  6. szczura
  7.  i
  8. wolny
  9. dopóki jesteś
  10. szkopuł
  11. BONUS: prolog

  Debiutancką płytę kupicie zaś w naszym sklepie – StronaB – „Dwa jabłka na czereśni”

  » Czytaj więcej  25 kwietnia 2015

  archidiecezja-logo

   

  Na Niedzielę Dobrego Pasterza został też przygotowany specjalny spot powołaniowy. Jego autorami są klerycy warszawskiego seminarium, a realizacją zajęło się Archidiecezjalne Centrum Informacji we współpracy ze Stacją7. – informuje serwis kmdm.pl.

   

  „Obietnica – The Promise” nie jest pierwszym spotem powołaniowym, który powstał w Polsce. Pod koniec grudnia 2014 w sieci umieszczono:„Spot powołaniowy. Chcę być księdzem”, o którym pisał kmdm.pl Do dzisiaj ponad 96 tysięcy razy wyświetlono film na youtube.

   

   

  » Czytaj więcej  25 kwietnia 2015

  łukasz buksa

   

  W najbliższą niedzielę, 26 kwietnia o godzinie 19:00 nastąpi internetowa premiera singla „Życie”. Utwór promuje najnowszą płytę o. Łukasza Buksy OFM „Możesz Więcej”. Krążek jest częścią ogólnopolskiego projektu rekolekcji, konferencji i koncertów kierowanych do młodzieży gimnazjalnej i licealnej.

   

  POSŁUCHAJ

   

   

  11 utworów – historii, które inspirują

  „Możesz więcej!” to 11 prawdziwych historii zamkniętych w muzycznej formie. Każdy utwór opowiada o innych emocjach, problemach i sposobach radzenia sobie z nimi w kolejnych etapach naszego życia. Autorem tekstów jest o. Łukasz. Nowoczesne aranżacje stworzył Tomasz Basiuk, pianista, współpracujący m.in z zespołem Deus Meus. Na płycie gościnnie występują czołowi raperzy polskiej sceny muzyki chrześcijańskiej: Arkadio i Kolah. Różnorodność gatunków, bogate instrumentarium i bezpośredni przekaz – w taki sposób śpiewający franciszkanin chce dotrzeć do młodzieży i zainspirować ją do aktywnego rozwijania swoich pasji i talentów zgodnie z nauką Kościoła.

   

  » Czytaj więcej  25 kwietnia 2015

  logo_zlota_dziesiatka_ciemnyhranat_biale_supernova

   

  W 38 notowaniu Złotej Dziesiątki Radia Warszawa na pierwszym miejscu znalazł się utwór Monika Kuszyńska – Obudź się i żyj. Na Podium również: Tgd – Nadzieja i Under 30 – Fala Miłosierdzia.

   

  Głosowanie rozpoczyna się w każdy piątek po 20.00, a kończy się w najbliższy piątek o 12.00. Istnieje możliwość oddania 3 głosów (3 utwory). Słuchaj codziennie Radia Warszawa na 106,2 fm i na www.radiowarszawa.com.pl Partnerem medialnym listy jest serwis www.chrzescijanskiegranie.pl

   

  1.Monika Kuszyńska – Obudź się i żyj
  2.Tgd – Nadzieja
  3.Under 30 – Fala Miłosierdzia
  4.BEU – Niech zstąpi Duch Twój N
  5.Olga Boczar – Belief
  6.El Camino – Stacja 9
  7.Soudarion – W promieniach słońca
  8.AmenBand – Chcę żyć jak ty
  9.Dobre Ludzie – Kiedy otwieram oczy
  10.Magda.lena Frączek – Triangulacja

  P1. 2TM2,3 – Eli Eli Lamma Sabahtani
  p2. Tau – Magiczne słowa  
   
  Polecamy!!! 
   
  SANDANALIA 23 maja 2015, klub Odessa. Sandanalia: Po pierwsze ROCK. Po drugie RAP. Po trzecie REGGAE.Kim są przedstawiciele?
   
  1R! -stronaB 
  2R! – Tau 
  3R! -??? 
   
  Więcej: www.koncerty.chrzescijanskiegranie.pl

     24 kwietnia 2015

  Sandanalia 2015 - TAUSANDANALIA 2015 już 23 maja. Tymczasem organizatorzy ujawnili drugiego wykonawcę, którego zobaczymy tego dnia w klubie Odessa w Warszawie. Będzie nim TAU – raper, którego ostatnia płyta „Remedium” stała się bestsellerem, a koncerty wypełniają kluby po brzegi.

   

  Pierwsze chrześcijańskie juwenalia zapowiadają się niezwykle ciekawie. Organizowane są przez Skrzydlaty Sandał – grupę młodych ludzi, którzy chcą dać możliwość dobrej zabawy, na wysokim poziomie, ale w radosnej atmosferze, bez używek i agresji. W ramach juwenaliów planowana jest 16 maja gra miejska, a 23 maja w klubie Odessa (ul. Kolejowa 8/10, Warszawa) zagra 3xR – Rock, Rap, Reggae, czyli znany zespół StronaB (rockowy Debiut 2012), dzisiaj ujawniony raper TAU oraz reggae’owa niespodzianka. Wieści o ostatnim zespole i program wydarzenia już niedługo.

   

  Partnerem SANDANALIÓW 2015 jest Chrześcijańskie Granie oraz serwis koncerTY.chrzescijanskiegranie.pl

  » Czytaj więcej  Polecamy

  Newsletter

  Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

  Partnerzy

  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie