• NOWOŚCI W SKLEPIE

 • Kontakt

  Sklep Chrześcijańskie Granie
  ul. Dewajtis 3,wejście B
  (Dobre Miejsce)
  01-815 Warszawa,
  Las Bielański
  tel. +48 22 561 01 22
  513 844 481

  GODZINY OTWARCIA

  WTOREK - PIĄTEK
  9:00 - 16.00
  SOBOTA
  9:00 - 13.00


  WAKACJE (LIPIEC - WRZESIEŃ)
  WTOREK - CZWARTEK: 9-16

  Sklep jest otwarty godzinę przed imprezami biletowanymi w Dobrym Miejscu - więcej informacji:
  www.dobremiejsce.org

  Numer konta: 22 2130 0004 2001 0466 3530 0001
  REGON: 141650378

  chrzescijanskiegranie@gmail.com • Warto zobaczyć


 • Grajmy Chrześcijańskie Granie w salkach muzycznych

 • lista

 • opoka

 • lista
 • Bezpieczne transakcje

  przelewy24_9
 • Piękna Pani - okładka płyty Arka Noego - Petarda Koncert Debiuty 2015 - zgłoś zespół!

  Szukaj w aktulanościach

  Aktualności

  20 listopada 2014

  Panny wyklęte - wygnane vol.1Już od wczoraj możecie kupić najnowszą płytę od Maleo Reggae Rockers i Panien Wyklętych – „Panny Wygnane” vol.1. Znajdziecie na niej wszystko co zachwycało w poprzednich – świetne, poruszające teksty i różnorodną muzykę. Maleo zaprosił tym razem do współpracy m.in. Marcelinę, Anię Brachaczek, Angelikę Korszyńską-Górny, Kasię Kowalską czy też Marikę. Polecamy!

   

  Wygnanie. Walka. Tułaczka. Tęsknota. Od tych kilku słów można rozpocząć przedstawienie kolejnej części historii jaką prezentuje nam Fundacja Niepodległości w swym nowym wydawnictwie. Darek Malejonek i Maleo Reagge Rockers kontynuują bowiem projekt Panny Wyklęte zagłębiając się w kolejną trudną do opowiedzenia przestrzeń historyczną opowiedzianą przez czołowe wokalistki sceny polskiej. Prezentujemy projekt „Panny Wyklęte – Wygnane” vol. 1, a więc pierwszą część muzyczno – historycznej podróży, której kontynuacja będzie miała miejsce w 2015 roku.

   

  Kup płytę „Panny Wyklęte – Wygnane” vol.1 w naszym sklepie >>>

   

  Trzecia płyta z cyklu (poprzednie to „Morowe Panny” oraz „Panny Wyklęte”), który pokazuje naszą narodową historię w muzycznych opowieściach. Dzieje się tak m.in. dzięki świetnym tekstom polskich wokalistek – Ani Brachaczek, Mariki, Marceliny, Kasi Kowalskiej, Angeliki Korszyńskiej – Górny, Ani Rusowicz, Anny Witczak, Ifi Ude, Lili, Mony, Gonix, Dore, Katarzyny Groniec, Kasi Malejnonek oraz zespołu Dziewczyny.

  » Czytaj więcej  19 listopada 2014

  PIĘKNA PANIPod patronatem Chrześcijańskiego Granie na rynku ukazała się płyta PIĘKNA PANI – dedykowana Matce Bożej. Wśród osób, które w dniach od 19 do 24 listopada udostępnią informację o konkursie na Fb wybierzemy osobę, która wygra płytę z autografem Agnieszki Kiepuszewskiej. Zapraszamy na Fb Chrześcijańskiego Grania już dzisiaj.

   

   

  Album „Piękna Pani” to popularne pieśni pielgrzymkowe i modlitewne — „Piękna Pani o smutnym obliczu”, „Ufamy – Królowo”, „Teraz jest czas” — po 33 latach doczekają się pierwszego oficjalnego wydania autoryzowanego przez twórczynie muzyki i tekstów. Dotychczas pieśni były anonimowe. Liczne przekształcenia, jakim poddane zostały pieśni w tradycji ustnej skłoniły autorkę tekstów do opublikowania oficjalnych wersji w formie płytowej. Premiera płyty  odbyła się16 listopada 2014.

   

  Płyta ukazała się w 33 rocznicę powstania pieśni do Matki Bożej Licheńskiej pt. „Piękna Pani o smutnym obliczu”. Autorkami pieśni popularnej od lat 80-tych minionego stulecia są: Maria Kiepuszewska (słowa) i Grażyna Maciejewska (muzyka).

   

  KUP PŁYTĘ PIĘKNA PANI NA WWW.CHRZESCIJANSKIEGRANIE.PL

   

   

     18 listopada 2014

  Karolina-plakat_podglad_wiekszyWe wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny odbyła się premiera filmu KAROLINA. Obraz w najbliższy weekend wejdzie do kilkudziesięciu kin w całym kraju. Premiera prasowa odbyła się 13 listopada w Kinie Wisła w Warszawie. Film zyskał pozytywne opinie środowiska dziennikarskiego. Również redakcja Chrześcijańskiego Grania jest pod dużym wrażeniem.Film trafi nie tylko do ludzi młodych, ale do każdego komu bliskie są ideały czystości, wierności i wiary w Boga.

   

  Reżyserem i scenarzystą filmu Karolina jest Dariusz Regucki, który oparł swoją opowieść na historii życia Karoliny Kózkówny. Film toczy się na dwóch planach: historycznym i współczesnym. W podwójnej, głównej i tytułowej roli wystąpiła młoda aktorka Marlena Burian (role Kasi i Karoliny). Po raz pierwszy na dużym ekranie zagościło jeszcze dwoje aktorów: Barbara Duda (Magda) i Karol Olszewski (Przemek). Cała trójka debiutantów to absolwenci Liceum Aktorskiego w Krakowie. Towarzyszą im znakomici i cenieni aktorzy: Jerzy Trela, Dorota Pomykała, Anna Radwan, Maciej Słota, Piotr Cyrwus, Sebastian Oberc, Jacek Lecznar. Powstanie filmu poprzedziła akcja internetowa, dzięki której wiele osób zaangażowało się finansowo w jego powstanie, wiele też zadeklarowało wsparcie promocyjne w swoim środowisku, gdy obraz trafi na ekrany.

   

  » Czytaj więcej  18 listopada 2014

  droga wiaryZapraszamy na Wieczór Uwielbienia p.t. Droga Wiary już 23 listopada o 17 w Kościele oo. Karmelitów w Przemyślu.Wspólnie będziemy modlić się o uzdrowienie dla wszystkich chorych, w szczególności dla  solisty KUBY  z zespołu Twoje Niebo, który zmaga się z chorobą nowotworową.Patronat nad wydarzeniem objął serwis i sklep www.chrzescijanskiegranie.pl

   

  Program

  17.00 Eucharystia
  18.00 Modlitwa uwielbienia
  19.00 Adoracja


  Na koncert zapraszają:

  Zespół „Twoje Niebo”
  Schola „Cordis Maria” z Rączyny
  Chór „Deo cantamus” z Tuczemp
  RAM
  KSM

   

  Mt 18, 18-20
  ,,Dalej, zaprawdę, powiadam wam: Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie. Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich”

   

  Relacja z I koncertu Droga Wiary:

     18 listopada 2014

   

  Powstał projekt muzyczny towarzyszący 500 lecia urodzin św. Teresy od Jezusa. W zespole usłyszymy m.in. członków zespołu Twoje Niebo. „Doświadczenie bliskości Boga spisane przez św. Teresę od Jezusa oraz innych Świętych Karmelu,któremu nadaliśmy harmonię dźwięków i rytmów.Nasze koncerty to nie tylko dobra muzyka – to Święci,którzy mówią o swojej przyjaźni z Bogiem poprzez muzykę.” – tak piszą o projekcie twórcy na stronie teresa500.pl

   

  Koncert premierowy odbył się 11 października na rozpoczęcie Jubileuszu 500-lecia urodzin św. Teresy.

   

   

  Koncerty:

  3 lipca 2015 – Spotkanie Młodych ze Świętymi Karmelu. Czerna k. Krzeszowic

  3-17 sierpnia 2015 – koncertowanie podczas wyjazdu do Hiszpanii

     Newsletter

  Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

  Partnerzy

  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie