Płyta Miesiąca

 • NOWOŚCI W SKLEPIE

 • Kontakt

  Sklep Chrześcijańskie Granie
  ul. Dewajtis 3,wejście B
  (Dobre Miejsce)
  01-815 Warszawa,
  Las Bielański
  tel. +48 22 561 01 22
  513 844 481

  GODZINY OTWARCIA

  WTOREK - PIĄTEK
  9:00 - 16.00
  SOBOTA
  9:00 - 13.00


  WAKACJE (LIPIEC - WRZESIEŃ)
  WTOREK - CZWARTEK: 9-16

  Sklep jest otwarty godzinę przed imprezami biletowanymi w Dobrym Miejscu - więcej informacji:
  www.dobremiejsce.org

  Numer konta: 22 2130 0004 2001 0466 3530 0001
  REGON: 141650378

  chrzescijanskiegranie@gmail.com • Warto zobaczyć


 • lista

 • opoka

 • lista
 • Bezpieczne transakcje

  przelewy24_9
 • 4. Festiwal Chrześcijańskie Granie za nami - relacja Arka Noego - Petarda

  Szukaj w aktulanościach

  Aktualności

  23 października 2014

   gość niedzielnyHiphopowe rymy wyrapowane z prędkością karabinu. Hasło: „Ręce do góry” w czasie uwielbienia. Szczere wyznanie: „Składam tobie świadectwo, to mój Pan pokazał mi nad złem zwycięstwo”. Spokojnie: ta wojna jest już wygrana. – możemy przeczytać w nowym Gościu Niedzielnym.

   

  Marcin Jakimowicz w artykule o Festiwalu Chrześcijańskie Granie pisze: „And the winner is… Jesus Christ – chciałoby się sparafrazować „wielkich tego świata”. W warszawskim Dobrym Miejscu nie było czerwonych dywanów, szczerzenia ząbków i na które Kowalski ze swą średnią krajową musiałby harować przez dekadę. Były reflektory, głośniki, mocne bity, jazzowe smaczki, pieśni chwały, a artyści z różnych muzycznych którzy przez dwa dni występowali na scenie czwartej odsłony festiwalu Chrześcijańskie Granie, nie mieli wątpliwości, Kto jest zwycięzcą.”

   

  Fragment artykułu za: www.gosc.pl  22 października 2014
  dzień św. Franciszka i lasu bielańskiego

  5 października – Dzień św. Franciszka w Dobrym Miejscu

  Na stronie Chrześcijańskiego Grania publikujemy film – relację z trzeciej edycji festynu rodzinnego „Dzień św. Franciszka i Lasu Bielańskiego”, który odbył się dnia 5 października (niedziela) A.D. 2014 przy ul. Dewajtis w Warszawie na terenie parafii pw.Bł.E.Detkensa spośród 108 męczenników i Katolickiego Centrum Kultury Dobre Miejsce.Dzień św. Franciszka i Lasu Bielańskiego w roku 2014 był naprawdę wyjątkowy. Stało się tak za sprawą drugiego wielkiego świętego Jana Pawła II, którego osobę przybliżyła w Lesie Bielańskim multimedialna instalacja Mobilnego Muzeum Jana Pawła II.

   

   

  Patronem medialnym wydarzenie był serwis i sklep Chrześcijańskie Granie.

   

  Więcej informacji o wydarzeniach w Dobrym Miejscu można znaleźć na www.dobremiejsce.org

     22 października 2014

  matteoNowy film Michała Kondrata „Matteo” wchodzi do kin 31 października i według jego twórców jest alternatywą dla świętowania Halloween. Dlaczego?Pierwszy raz o Matteo da Agnone, niezwykłym zakonniku i egzorcyście, usłyszałem od o. Cipriano de Meo, prezesa Międzynarodowego Stowarzyszenia Egzorcystów. Stało się to rok temu, podczas realizacji filmu „Jak pokonać Szatana” – mówi Michał Kondrat, reżyser filmu. Postać Ojca Matteo nie dawała mi spokoju, mimo, że w Kościele jest przecież wielu superbohaterów i ich historie warte są pokazania.

   

  Okazuje się, że obecnie moc jego wstawiennictwa jest równie silna, a nawet silniejsza, niż za życia. Do grobu Matteo przyjeżdżają pielgrzymi z całego świata. I choć zmarł 31 października 1616 r. wciąż egzorcyzmuje, a przy jego grobie nawet teraz – 400 lat później – dochodzi do cudownych uzdrowień i uwolnień od dręczeń demonicznych. Niektóre z nich zostały pokazane w naszym filmie.

   

  » Czytaj więcej  21 października 2014

  jednego serca 2014Już 26 października w Rzeszowie odbędzie się premiera  płyty CD/DVD z tegorocznego Koncertu Jednego Serca Jednego Ducha (2014) –  spotkania w Parku Sybiraków. Zapraszamy na spotkanie promocyjne.

   

   

  26 października 2014

  Bazylika OO. Bernardynów
  ul. Sokoła 8
  12:00 – Msza św.
  13:00 – Różaniec z rozważaniem Jana Budziaszka

   

  Wojewódzki Dom Kultury
  ul. S. Okrzei 7
  13:30 – Agapa
  14:00 – Prezentacja i promocja płyt Koncertu JSJD 2014

   

  Przyjdź koniecznie z rodziną, przyjaciółmi! Do zobaczenia!  21 października 2014

  nowosciNa stronie Chrześcijańskiego Grania pojawiły się dwie nowe pozycje.Album „Panu zawdzięczam me ocalenie (Wj 15,2)” prezentuje muzykę, która jest zakorzeniona w najstarszej tradycji chrześcijańskiej. 15 kościelnych hymnów i modlitw w języku aramejskim – języku Chrystusa i apostołów – wykonywanych przez duchownych Antiocheńskiego Kościoła Syryjsko-Ortodoksyjnego pozwala usłyszeć dźwięki i poczuć liturgiczny klimat starożytnych gmin chrześcijańskich Bliskiego Wschodu. Zestaw obejmuje książeczkę zawierającą wprowadzenie arcybiskupa Mor Seweriusa Mosesa, teksty pieśni w transkrypcji fonetycznej wraz z ich tłumaczeniem (32 str.)  oraz płytę CD z nagraniami o łącznej długości 43’15.

   

  „Byłem człowiekiem Arafata” to prawdziwa historia muzułmanina, który spotkał Chrystusa i nauczył się kochać…Na lotnisku w stolicy Kataru oczekiwali go już bracia. Widząc pistolet za pasem starszego brata.Tass jeszcze wyraźniej uświadomił sobie powagę sytuacji: „Nagle do mnie dotarło, że obecność trzech mężczyzn oznaczała, że teraz,  tutaj zostanie dokonane zabójstwo honorowe. Mieli być świadkami, zgodnie z wymaganiami muzułmańskiego prawa szaria. Za chwilę brat wyceluje mi w głowę i zada mi standardowe pytanie:  »Czy powrócisz do islamu?«. Kiedy odpowiem odmownie, powtórzy to pytanie. Jeśli znowu odpowiem odmownie, pytanie zostanie powtórzone po raz trzeci. Po usłyszeniu trzeciej odmowy zastrzeli mnie na miejscu, przy wejściu na lotnisko”. Doszło jednak do spotkania Tassa z rodzicami i rozmowy z nimi, po której, o dziwo,  ojciec uroczyście zapowiedział, że przeklnie każdego, kto będzie usiłował skrzywdzić jego syna. Przekonany, że każdy muzułmanin potrzebuje usłyszeć prawdę o Jezusie Chrystusie, Synu Bożym i zbawicielu świata, Tass odważył się zewangelizować nawet Jasera Arafata, którego jako nastolatek podziwiał i uwielbiał, którego był szoferem i na którego rozkazy zabijał Żydów.

   
  Więcej nowości można znaleźć na: www.chrzescijanskiegranie.pl  Polecamy

  Newsletter

  Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

  Partnerzy

  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie